МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На Полтавщині знову постраждали пам'ятники вождям

04/23/2009 | Майдан-ІНФОРМ
22 квітня до Решетилівського РВ міліції надійшло повідомлення від голови Жовтневої сільської ради, про те, що у селі невідомі пошкодили пам’ятник В.І.Леніну та Н.К.Крупській. Хоча дані споруди не являються меморіальним комплексом та пам’ятником історії або культури, такі дії у будь-якому випадку кваліфікуються як хуліганство, за які передбачена кримінальна відповідальність.

Після звернення одразу була направлена слідчо-оперативна група, яка й зафіксувала дану подію, а в подальшому її й зареєстрували. Хоча на даний час хулігани і не затримані, їхні пошуки не припиняють. Стосовно ж самого пошкодження, то цим двом історичним постатям просто «відтяли голови», які валялися поблизу споруди. Сам же пам’ятник виконаний з гіпсово-цементної суміші та покритий бронзовою фарбою. Висота фігур була близько 2 метрів.

На даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 296 Кримінального кодексу України за фактом хуліганства.

За матеріалом ВЗГ ГУМВС у Полтавській області.

Відповіді

  • 2009.04.23 | Tanka

    Re: На Полтавщині знову постраждали пам'ятники вождям

    Полтавчанам - респект. Вот так надо выполнять указы президента про "демонтаж пам'ятників тоталитаризму"!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua