МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А наш Кролік не просто хвронтовік, він ще й,-- швачька!!! (л)

04/23/2009 | Адвокат ...
http://www.unian.net/ukr/news/news-312642.html

Лідер «Фронту змін» Арсеній ЯЦЕНЮК бачить своїм основним політичним завданням “зшити” Україну.

Як повідомили УНІАН у прес-службі «Фронту змін», про це він заявив сьогодні в інтерв’ю «Радіо Трек» у Рівному.

«Колоти Україну я нікому не дам. В мене завдання наступне – зшити Україну”, - зокрема сказав А.ЯЦЕНЮК. За його словами, те, що на Сході люди розмовляють російською, не означає, що вони не українці. “Завтра вони будуть розмовляти українською і ніхто їх не буде змушувати це робити, а українська мова стане конкурентною”, - переконаний він.

Водночас, А.ЯЦЕНЮК визнав, що питання мови буде однією з тем, якою політики спекулюватимуть і під час майбутніх виборчих перегонів. Втім, за його словами, це стосується й таких тем як НАТО, питань щодо ОУН-УПА, відносин з Росією та Заходом.

«Деякі політики більше ні про що інше не можуть говорити, тому що не можуть сказати, що треба зробити у системі освіти, охороні здоров’я, українській армії тощо, щоб змінити їх на краще», – зазначив А.ЯЦЕНЮК.Лонґ лив крол`н`ролл!!!

Відповіді

 • 2009.04.23 | GreyWraith

  "Микита Швачка"?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | Адвокат ...

   І не тіко! Кролік акцею оголосив!

   Аби молодь Сходу та Заходу писала сочінєнія про ґєроєв ВОВ, а тако ж по героїв УПА...

   Кролік хце забрать історію України в політєґоФФ і віддати ї молоді!


   Кролєґ,-- впірот!!!!!!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.23 | Almodovar

    Re: І не тіко! Кролік акцею оголосив!

    Це жах, звичайно. Я ніяк не думав, що Кролік-такий дебіл, такого собі, совіцького розливу 50-70 років. Це тоді виникла мода писати твори на всякі теми, мовляв, так молодь чомусь вчиться. Його слова свідчать лише про те, що знання в нього про життя -- на рівні ПТУшника.
    Да, а в яких військах він в армії служив? Чи в нього плоскостопіє?
   • 2009.04.23 | klepton

    Кролік вперьот, морковка зовьот

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.24 | Хвізик

    а я вважаю, що це правильна і корисна акція

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

     мені теж подобається ця акція

 • 2009.04.24 | Мірко

  Re: А наш Кролік не просто хвронтовік, він ще й,-- швачька!!! (л)

  Адвокат ... пише:
  > http://www.unian.net/ukr/news/news-312642.html
  >
  > Лідер «Фронту змін» Арсеній ЯЦЕНЮК бачить своїм основним політичним завданням “зшити” Україну.
  >
  >За його словами, те, що на Сході люди розмовляють російською, не означає, що вони не українці. “Завтра вони будуть розмовляти українською і ніхто їх не буде змушувати це робити, а українська мова стане конкурентною”, - переконаний він.<
  >

  Точно такі слова ми усі чули у 1992-му. Ну і?

  > Водночас, А.ЯЦЕНЮК визнав, що питання мови буде однією з тем, якою політики спекулюватимуть і під час майбутніх виборчих перегонів.<

  Може це щось нового пісьля 18 літ?

  >Втім, за його словами, це стосується й таких тем як НАТО, питань щодо ОУН-УПА, відносин з Росією та Заходом.
  >
  > «Деякі політики більше ні про що інше не можуть говорити, тому що не можуть сказати, що треба зробити у системі освіти, охороні здоров’я, українській армії тощо, щоб змінити їх на краще», – зазначив А.ЯЦЕНЮК.
  >

  А не відповівши на вищезгадані питання, якою мовою освіта? кого слухатиме й кого чутиме жовнір української армії? І взагалі навіщо йому ризикувати життям коли бачить як країна шанує своїх героїв, - а як шанує чужих.
  Ой, забув про здоров'я, - треба засвоївши лекції Одеси, - видати усім бронижилет на груди, ПСМ у кишеню і АКС на плече, - і будь здоров.
 • 2009.04.24 | Горицвіт

  і що ж треба зробити в системі освіти?

  > «Деякі політики більше ні про що інше не можуть говорити, тому що не можуть сказати, що треба зробити у системі освіти, охороні здоров’я, українській армії тощо, щоб змінити їх на краще», – зазначив А.ЯЦЕНЮК.


  Хтось чув думки Яценюка про реформи освіти, армії тощо? А то закрадається підозра, що на питання про освіту він скаже: "багато хто хотів би зараз спекулювати проблемами освіти... народ ще не готовий... питання про освіту розколює Україну... от як народ стане готовий, тоді і питайте мене про моє ставлення до реформ в освіті... "


  Як він ставиться до тестування? Який, на його думку, рівень середньої освіти? Рівень вчителів? Зарплати достатні чи треба підняти, і де взяти гроші? Купівля дипломів - це добре чи погано, і якщо погано, то як з цим боротися? Що робити з псевдо-вузами? Чи це все питання, як розколюють Україну, тому про них треба мовчати? А вони таки розколюють, бо одні, наприклад, зацікавлені в корупції, другі ні.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.24 | Адвокат ...

   Всьо дуже просто, як що знаєш:

   1. Кролячу мову
   2. Ким сі на момент інвертю мислив Кролік.

   Почнемо з останнього. Як відомо, Кролік в нас і знаний політик і видатний громадській діяч в одному тілі та обличчі.
   Громадським діячам, і не тіко видатним, властиво досліджувати суспільні проблєми, озвучувати їх, контролювати процес їхнього вирішення та подолання.
   У політиків инша робота: вони і проблєми суспільні мають вивчати, і озвучувати, а саме головне,-- вони мають виробляти політичні рішення щодо вирішення та подолання тих проблєм.
   Тепер, як на мя, зрозуміло, що інвертю Кролік дав у іпостасі видатного громадського діяча, от же,-- заздалегідь "прикрив сь" від "дурнуватих" питань, штибу: "А що зробили Ви? А що Ви плануєте, чи пропонуєте робити?"

   Тепер про Кролячу мову. Власне вона є творчим розвитком пруцячого диялекту, який є "заточений" під одне: закріпити усвідомості лохотората впевненість-сподівання на те, що як тіко пруцячьня захопить геть усю в Україні владу, так відразу "все буде добре у кожного з вас!", що і проґрама, як те "добре" геть усим зробити у пруцяків є вже давно, але вони ї не оприлюднюють, бо програма тая немає сенсу без ї виконавців, а виконати тую проґраму в змозі тіко віддані пруцякі-хамівці і ніхто инший!
   От і Кролік: я всьо знаю, я всьо бачу, і проґрама в мя є, і людей моїх ви побачите як тіко, то й зразу,-- як стану я Президентом. А до теї світлої миті,-- trust me! ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua