МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому Україна бере участь у раситській конференції?

04/23/2009 | cipt.kontakt
Перша реакція "свідомого українця" на зауваження посла Ізраїлю в України може бути бурхливою: "Дожилися, вже не лише російські чи американські посли дозволяють собі повчати Україну, а навіть посол Ізраїлю!" Це при тому, що у певної частини населення України, ставлення до цієї країни, м'яко кажучи, "неоднозначне".

Посол Ізраїлю в Україні Зіна Кала-Клайтман висловила невдоволення продовженням участі української делегації в конференції у конференції ООН з расизму, що відбувається у Швейцарії. Саме такої реакції протесту від української сторони, очікував Ізраїль, за словами посла, у відповідь на виступ іранського президента Ахмадинеджада, що назвав офіційну ідеологією Ізраїлю - сіонізм - расистською.

Про інтереси України
Проте доцільно глибше розглянути цю подію, як з погляду українських національних інтересів, так і по своїй суті. Україна домагається визнання світовою спільнотою Голодомору 30-х років актом геноциду проти українського народу з боку шовіністичної радянської Росії, що керувалася комуністичною ідеологією. Єврейський народ вже досить давно домігся визнання Голокосту актом геноциду проти єврейського народу шовіністичною Німеччиною, що керувалася нацистською ідеологією. Тим не менше у сучасній Європі дедалі частіше звучать сумніви щодо правомірності цього визнання. Хоча ці сумніви викликають жорстко негативну реакцію, як з боку правоохоронних органів, так і з боку суспільства, проте небезпека відродження нацизму у Європі таки існує. Особливо це може стати реальністю в кризовий час, коли випробовуються на міцність не лише політичні структури, але й ідеологічні установки. В цих умовах підтримка Україною Ізраїлю була б для нього не менш цінною, ніж можлива підтримка Ізраїлем питання визнання Голодомору, на яку, незважаючи на єврейські прізвища, серед виконавців компартійних наказів, цілком можна сподіватися. Сподіватись же підтримки з боку антисемітських сил, які перебувають, якщо не в дружбі, то принаймні у добрих стосунках з Росією, явно не доводиться.

Про суть
Проте важливіша суть проблеми. Чи дійсно сіонізм має хоча б елементи расизму? Сіонізм є ідеологією єврейського націоналізму, основним положенням якого є право євреїв на власну державу на своїй історичній території. Це положення не відрізняється від аналогічних положень націоналістичних доктрин інших народів, в яких право на власну державу на історичній території вважається законним природнім та невід'ємним. Та й більшість європейських держав попри їхнє офіційне ставлення до ідеї націоналізму, фактично побудовані на цій концепції. Особливістю єврейського народу стало лише те, що цей народ через розташування його території на перехресті геополітичних шляхів виявився позбавленим своєї території і розсіяним по світу. Але це не є підставою для позбавлення його природного права на власну державу.

Таким чином, якщо вважати, що в сіонізмі є елементи расизму, то такі ж елементи мали б бути в ідеологіях, на яких грунтується існування багатьох європейських держав. Державність народу на власній території жодним чином не ставить під сумнів повноцінність іншого народу, що є основною ознакою расизму. Єдине питання полягає в розподілі етнічних територій. Проте воно жодним чином не пов'язане з расизмом. Натомість виразні ознаки расизму має антисемітизм, який не визнає повноцінності єврейського народу й шовіністичні ідеології, зокрема великоросійська, що не визнають повноцінними представників народів, які тимчасово опинялися під пануванням шовіністичних імперій. До цього часу серед російських шовіністів звучать вислови про неповноцінність української мови, а отже й носіїв цієї мови. А президента Ірану, який є відвертим антисемітом, варто було б спитати про його справді расистську політику геноциду неіранських народів (гілянців, бахтіарів, белуджів) у своїй країні. Отже, якщо на конференції щодо боротьби з расизмом, торжествують расисти, то, чому справді українська делегація цієї конференції не покинула?

Лабораторія суспільно-політичного аналізу
Центру з інформаційних проблем територій
Національної Академії Наук України,
Львів, вул. Джохара Дудаєва 15, к.32
тел./факс: +38 (032) 2611887

Відповіді

 • 2009.04.23 | Володимир I

  Re: Чому Україна бере участь у раситській конференції?

  Так то воно так, в самій ідеї державності єврейського народу расизму начебто немає, але от практика "трохи" підкачала: земельку заграбастали в 1967 році - неспростовний факт. А набуття територій за допомогою війни і залюднення цих територій своїми переселенцями суперечить міжнародному праву. Паралельно з побудовою поселень створюються нестерпні умови життя палестинцям в сподіванні, що вони самі звідти звалять. Звичайнісінький колоніалізм та расизм. Саме тому Ізраїль і не любить таких конференцій. І немає різниці, хто назве Ізраїль расистською країною - Ахмадінеджад чи, скажімо, Гордон Браун, все одно це - неспростовна реалія. Отакий от хвакт, панове.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.23 | klin_2008

   тю, на євреїв наїзжають не за "неповноцінність", а навпаки

   практично історія всіх країн, де на євреїв були гоніння, включно з фашистською Німеччиною, показує, шо ворожість до них виникала через звинувачення у зарозумілості, якійсь особливій національній хитрості і, як наслідок, обдурюванні корінних народів. Я, підкреслюю, жодних з цих почуттів, не виправдовую і не підтримую, але не розумію, чому самі євреї не роблять уроків з своєї історії. Простіше треба бути, і люди потягнуться :) А одні наїзди на всіх...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.24 | Ukrpatriot(patriot)

    Тут швидше не зарозумілість :)

    klin_2008 пише:
    > практично історія всіх країн, де на євреїв були гоніння, включно з фашистською Німеччиною, показує, шо ворожість до них виникала через звинувачення у зарозумілості, якійсь особливій національній хитрості і, як наслідок, обдурюванні корінних народів.

    Ні, швидше через вміння заробляти гроші, вміння гуртом відстоювати свої інтереси. Скажімо у Чорногорії ту саму роль виконують албанці, у Грузії вірмени. Така вже природа людська, що не подобається людям, коли хтось живе краще :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | GreyWraith

     Схоже на то

     Ukrpatriot(patriot) пише:
     >Ні, швидше через вміння заробляти гроші, вміння гуртом відстоювати >свої інтереси. Скажімо у Чорногорії ту саму роль виконують албанці, у >Грузії вірмени. Така вже природа людська, що не подобається людям, >коли хтось живе краще :)
     Отож. Я от завжди наголошую: "Учіться у євреїв." :)

     Та й кожен корінний лузер схильний звинувачувати у своїх проблемах не свої недоліки, а злі підступи світу. І коли поряд живе, і живе краще "не такий", то цей "не такий" стає доброю мішенню для ненависті...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.24 | OlalaZhm

      так, та не так

      у євреїв справді є чудова, як на мій погляд (та й багатьох людей) національна риса: у чужому суспільстві знаходити своїх і триматися разом, підтримуючи один-одного. Це, правильно було підмічено, на чужині буває і у вірмен, албанців і може ще когось.
      В цьому і собака зарита. Ключове слово - ЧУЖОМУ суспільстві. Коли суспільство починає розуміти, що єврейська громада від нього аж занадто відгороджується, як від чужлго, і виникає неприязнь. Причому це суспільство може складатися з представників різних національностей.
      На жаль, українці не здатні гуртуватися, як євреї в чужих країнах, і боляче чути розповіді, як в Аргентині чи Італії саме від своїх допомоги не дочекаєшся. Але саме тому вони в тих суспільствах і приживаються, аж, на жаль, до повної асиміляції. Як і представники більшості інших національностей, до яких теж не спостерігалося такої неприязні по всьому світі - інколи в країнах, які ніяк одна з одною не дружать.
      Євреї не бажають зважати на людську природу - ось і отримують. А якби не демонстрували своєї "вибраності" так активно - то жили б собі спокійненько. Чомусь я наколи не чула неприязнь до угорської, румунської, молдавської, грецької громади в Україні, чи чогось подібного в інших країнах
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.24 | Ukrpatriot(patriot)

       Re: так, та не так

       OlalaZhm пише:
       >
       > Євреї не бажають зважати на людську природу - ось і отримують. А якби не демонстрували своєї "вибраності" так активно - то жили б собі спокійненько. Чомусь я наколи не чула неприязнь до угорської, румунської, молдавської, грецької громади в Україні, чи чогось подібного в інших країнах

       Ну щодо молдаван, румун та мадярів, я б не був таким категоричним. Але мені цей вислів нагадує що на кшатлт. "Ініціатива наказуєма", "Будь таким же сірим, як і всі". Зрештою чомусь євреї з українцями і поляками без особливою неприязні уживалися у Львові. Були змішані шлюби ітд. То де ж тут єврейський расизм?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.24 | klin_2008

        Re: так, та не так

        от Ви й прокололись, псевдо-укрпатріоте. Олала ні слова про єврейський расизм не сказала. Вона сказала те, що Ви ж і підтвердили: в окремих євресьих громадах, як у Львові, наприклад, не замикалися на самих собі, а жили спільним життям з представниками інших національностей - і мали спокій. а там, де вони створювали закриті спільноти - рано чи пізно виникали погроми.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.25 | Ukrpatriot(patriot)

         Re: так, та не так

         klin_2008 пише:
         > от Ви й прокололись, псевдо-укрпатріоте.
         та ні я таки патріот України, але ніколи не вважав, що гірший за жидів, чи вони мені щось винні.

         > Олала ні слова про єврейський расизм не сказала.
         Ні вона пропагувала ідею, що вони виставляють завжди себе вище за інших і тому їх не люблять, і рекомендувала сидіти їм тихо. Правильно для чого нам Мендельсон, для чого нам Енштейн та інші. Сиділи б собі тихенько і не висовувались, щоб бува не образити когось із інших :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.04.25 | klin_2008

          Re: так, та не так

          не перекручуйте і не маніпулюйте. Вона говорила про про здатність жити одним життям з усією громадою, а не відгороджуватися. Сидіти тихо в тому сенсі, який Ви подаєте, ніхто не пропонував.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.25 | Ukrpatriot(patriot)

           Re: так, та не так

           Євреї у більшості випадків нормально спііснували з іншими народами. Чернівці, Львів, Коломия, Дрогобич, Бердичів, Київ, Одеса і багато інших міст. То де проблема "зарозумілості". Проблема зарозумілості у головах невдах, які не можуть себе проявити, а тому шукають, хто ж винен в тому, що у мене на подвір'ї безлад

           Чому у США не винищують китайців, які живуть закритими общинами. Чому у німців не винищують турків, а у Франції арабів? Якщо нація має можливість самоорганізованість, то чому це погано?
    • 2009.04.24 | Сергій Кабуд

     треба завжди бути краще за інших. для присутніх: кидайте бухать

     займайтеся спортом,
     не паліть тютюн,
     вчіть англійську,
     купуйте легальну зброю
     намагайтеся отримати документ з країн тіпа США, Канади, Швейцарії, Швеції, ПОльші, щоб перестати бути залежними кріпаками
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.24 | Ukrpatriot(patriot)

      Re: треба завжди бути краще за інших. для присутніх: кидайте бухать

      Сергій Кабуд пише:
      > займайтеся спортом,
      займаюся :)

      > не паліть тютюн,
      не курю :)
      > вчіть англійську,
      Володію, не так добре, як хотілося, але ще є час :)

      > купуйте легальну зброю
      для чого?

      > намагайтеся отримати документ з країн тіпа США, Канади, Швейцарії, Швеції, ПОльші, щоб перестати бути залежними кріпаками

      Я і тут не кріпак. Був за кордоном, міг залишитись, але не хочеться :) Бо напевно український расист :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

       документ західної країни дає гнучкість пересування, захист уряду

       тоі країни, яка не уркаїна а може наприклад своїх моряків визволити з допомогою СНАЙПЕРІВ

       Купа зручностей і можливостей для боротьби, експорту-імпорту(!), навчання, бізнесу, інформації

       Зброя:

       кремляді знищують нашіх людей всюди: в США, в Празі, в Україні

       в Грузії он просто вперлися танками

       В Україну поки не лізуть, але вирогідно що будуть вбивати активних людей які їм заважають просувати куплених політиків і контролювати Україну

       Нам відомо про списки на знищення які укладені ФСБ для України, там до 30тисяч осіб.

       Це війна. І не лише інформаційна.

       Треба мати зброю, вміти користуватися, вміти діяти у підпіллі, мати команду друзів, яким довіряєш, мати координацію з іншими групами
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.26 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: документ західної країни дає гнучкість пересування, захист уряду

        Сергій Кабуд пише:
        > тоі країни, яка не уркаїна а може наприклад своїх моряків визволити з допомогою СНАЙПЕРІВ

        Це питання загальної державної політики і стратегії. Я б також поставив питання прямо. З терористами переговорів не ведемо. Хто захопив наших громадян, той буде знищений, або зараз, або пізніше. Тоді перестануть захоплювати.
        >
        > Купа зручностей і можливостей для боротьби, експорту-імпорту(!), навчання, бізнесу, інформації
        >
        Все одно. Патріот своєї держави. Сподіваюся разом з нею створити всі необхідні зручності.

        > Зброя:
        > кремляді знищують нашіх людей всюди: в США, в Празі, в Україні
        > в Грузії он просто вперлися танками
        > В Україну поки не лізуть, але вирогідно що будуть вбивати активних людей які їм заважають просувати куплених політиків і контролювати Україну
        > Нам відомо про списки на знищення які укладені ФСБ для України, там до 30тисяч осіб.
        > Це війна. І не лише інформаційна.
        > Треба мати зброю, вміти користуватися, вміти діяти у підпіллі, мати команду друзів, яким довіряєш, мати координацію з іншими групами

        Думаю, що не в сучасних українських умовах. Тоді побутових вбивств буде більше і якраз за допомогою зброї.
   • 2009.04.24 | Сергій Кабуд

    навпаки, як голова є треба не простіше бути а ще розумніше

    що за тенденції до СТУПІННЯ?

    кому це вигідно?
  • 2009.04.24 | Ukrpatriot(patriot)

   Ну я б сказав, що не зовсім так

   Володимир I пише:
   > Так то воно так, в самій ідеї державності єврейського народу расизму начебто немає, але от практика "трохи" підкачала: земельку заграбастали в 1967 році - неспростовний факт.
   1.А хто почав війну у 1967 році і під якими гаслами?
   2.Приблизно той самий фактаж можна застосовувати і до України. Окремі діячі сусідніх держав його і використовують (Румунія, Польща, Угорщина, Росія) і говорять про загарбання їхніх земель.

   > А набуття територій за допомогою війни і залюднення цих територій своїми переселенцями суперечить міжнародному праву.
   По-моєму політика ізраїльського уряду останні кілька років була спрямована саме на ліквідацію поселень. Навіть армію для цього застосовували.І виселяли власних радикалів, як було домовлено з адміністрацією ПНА. Допоки до влади не прийшов Хамас.

   >Паралельно з побудовою поселень створюються нестерпні умови життя палестинцям в сподіванні, що вони самі звідти звалять.
   Тільки от палестинці не хочуть звалювати, а хочуть працювати в тому ж Ізраїлі. Тому піднімається галас кожного разу, коли починають перекривати кордони з Ізраїлем.

   >Саме тому Ізраїль і не любить таких конференцій. І немає різниці, хто назве Ізраїль расистською країною - Ахмадінеджад чи, скажімо, Гордон Браун, все одно це - неспростовна реалія. Отакий от хвакт, панове.

   Є різниця, бо в президента Ірану у самого страшенні проблеми з расизмом і колоніалізмом. Тільки у нього форма інша. Великоперська.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

    все так і є, дуже чітко написали, дякую

 • 2009.04.24 | Д. А.

  Re: Чому Україна бере участь у раситській конференції?

  cipt.kontakt пише:
  > у відповідь на виступ іранського президента Ахмадинеджада, що назвав офіційну ідеологією Ізраїлю - сіонізм - расистською.

  Не відчуваючи симпатій до Ахмадінеджада в цілому, не можу не погодитися з ним в цьому.


  > Проте важливіша суть проблеми. Чи дійсно сіонізм має хоча б елементи расизму? Сіонізм є ідеологією єврейського націоналізму, основним положенням якого є право євреїв на власну державу на своїй історичній території.

  Якби то було лише так! Але офіціальна ідеологія Ізраілю при цьому заперечує право палестинців на власну державу на тій таки території. При цьому, нмд, право євреїв мати державу в Палестині не більше від права болгар на власну державу в Поволжжі, або угорців там же. Святе місце порожнім не буває, бариня встала - місце пропало.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.24 | Пан Коцький

   І що Ви пропонуєте зробити з державою Ізраїль, котра там нині є?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.24 | GreyWraith

   Сіонізм - це не расизм

   Він, шивдше, є єврейським націоналізмом.

   Д. А. пише:
   >Якби то було лише так! Але офіціальна ідеологія Ізраілю при цьому >заперечує право палестинців на власну державу на тій таки території.
   Пробачте, а до 1967 року щось про палестинський народ було чути? Ні. Бо до того часу сусідні арабські держави ще сподівалися здолати Ізраїль звичайною агресією.

   До речі, Ви про "чорний вересень" щось чули? Десь у верені 1970 році біженці із Палестини вздумали влаштувати в Іорданії державний переворот. Спробу король Хусейн придушив, причому за таким розмахом і завзяттям, що араби-іорданці вирізали арабів-палестинців чуть не під 30 тисяч... Це так, щодо арабо-арабського братства. :)

   Більше того, як тільки палестинці створили свою автономію, то негайно почали різанину одне одного. І зараз на Західному Березі Іордану керує ФАТХ, а у Секторі Газа - ХАМАС, що ненавидять одне одного куди більше, ніж кожен із них Ізраїль. І коли Ізраїль розбирався із ХАМАСом у Секторі Газа, то ФАТХ на Західному Березі сидів тихо...

   >Святе місце порожнім не буває, бариня встала - місце пропало.
   Деяка частина єврейської громади завжди жила на території сучасного Ізраїлю. І при римлянах, і при халіфаті, і при турках, і при англійцях...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.24 | 123

    Re: Сіонізм - це не расизм

    GreyWraith пише:
    > Він, шивдше, є єврейським націоналізмом.
    >
    > Д. А. пише:
    > >Якби то було лише так! Але офіціальна ідеологія Ізраілю при цьому >заперечує право палестинців на власну державу на тій таки території.
    > Пробачте, а до 1967 року щось про палестинський народ було чути? Ні. Бо до того часу сусідні арабські держави ще сподівалися здолати Ізраїль звичайною агресією.

    Про нього і зараз не чути - це як полтавський народ чи ірпенський народ, приблизно.

    Палестинці є звичайними арабами, точно такими самими як й інші араби, частиною арабського народу, який має купу власних національних держав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | Володимир I

     Re: Сіонізм - це не расизм

     Звичайними арабами, яких повиганяли з власних домівок та землі. Не підміняйте тему, "богообраний". Коли хтось завтра вижене вас з власної домівки, цікаво - як ви ся матимете, ГА? Пояс шахіда вдягнете? Чи будете скаржитися в ООН?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.24 | Ukrpatriot(patriot)

      Є різниця

      Ізраїль і поміркована частина палестинців визнавали право одне одного на власну державу, а от радикали типу Хамас, ні. А загалом євреї мають таке саме право на державу, як і палестинці.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.25 | 123

       Re: Є різниця

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > Ізраїль і поміркована частина палестинців визнавали право одне одного на власну державу, а от радикали типу Хамас, ні. А загалом євреї мають таке саме право на державу, як і палестинці.

       Євреї як народ мають таке саме право на державу, як і араби як народ; палестинці як народ не існують. На сьогодні в арабів є дофіга держав, в євреїв одна, й інших їм не треба.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

        ворог Вам заявить: а дончани мають право на державу а одесити!

        це ж ВОРОГ!!

        чи дебіли

        дебіли- страшніші за ворогів
       • 2009.04.26 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: Є різниця

        123 пише:
        > Євреї як народ мають таке саме право на державу, як і араби як народ; палестинці як народ не існують. На сьогодні в арабів є дофіга держав, в євреїв одна, й інших їм не треба.

        З першою частиною погоджуюсь. А інша - це не зовсім так. Араби є різні. Ситуація приблизно така ж сама, як з англомовними ірландцями, чи американцями. Всі вони носії англійської мови, проте всі є представниками різних народів, щоправда асимільованих. Палестинці тут були ще в біблійні часи і вони залишились і також мають право на свою державу. Тільки от радикалів треба знищити, і тоді - це буде дві дружні держави.
    • 2009.04.25 | Д. А.

     Re: Сіонізм - це не расизм

     123 пише:

     > Про нього і зараз не чути - це як полтавський народ чи ірпенський народ, приблизно.
     >
     > Палестинці є звичайними арабами, точно такими самими як й інші араби, частиною арабського народу, який має купу власних національних держав.

     А від цього один крок до:

     Українці є звичайними слов"янами, точно такими, як й інші слов"яни, частиною слов"янського народу, який має купу власних національних держав.

     І привіт від Вітрянки.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.25 | 123

      Re: Сіонізм - це не расизм

      Д. А. пише:
      > 123 пише:
      >
      > > Про нього і зараз не чути - це як полтавський народ чи ірпенський народ, приблизно.
      > >
      > > Палестинці є звичайними арабами, точно такими самими як й інші араби, частиною арабського народу, який має купу власних національних держав.
      >
      > А від цього один крок до:

      Чому один, а не двадцять один? Як Ви порахували кроки?

      Те, що Вам захотілося притягти за вуха аналогію, не означає, що крок саме один.

      > Українці є звичайними слов"янами, точно такими, як й інші слов"яни, частиною слов"янського народу, який має купу власних національних держав.

      "слов"янського народу" не існує взагалі, на відміну від арабів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.26 | Ukrpatriot(patriot)

       Давайте оперувати поняттям нація

       єврейська існує
       українська існує
       словацька (попри невелику різницю мовну з чеською) існує
       так само, як на мене і палестинці, як окрема нація існують. Народ, трактується, як більш ширше поняття - і може включати представників різних націй.
   • 2009.04.24 | Володимир I

    Re: Сіонізм - це не расизм

    Привиде, якщо вільно володієте англійською, то наберіть в YouTub'i Norman Finkelstein - і ви дізнаєтеся багато цікавого про Ізраїль від людини, яка має бездоганну академічну репутацію, і яку за безкомпромісність та відстоювання правди та справедливості вигнали з роботи в Штатах та всіляко піддають остракізму. Рекомендую також російський переклад його книги "Индустрия Холокоста", вона є в Інтернеті.
    А обгрунтування антисемітизму заздрістю - це просто смішно. Я - успішна людина, але гебреїв недолюблюю, хоча і не є анитсемітом. Як Ви поставитеся, скажімо, до такої інфи (забув, пардон, де вичитав): "Коломойский видєліл 1млн. грн на нужди єврєйской общіни Днєпропєтровска і фінансіруєт некоториє проекти в Ізраїлє"? А чи не занадто гарно коломойскіє влаштувалися? Хабад фінансує вибори кучми (читайте Ходоса), а той розплачується з коломойскімі "заводамі, газєтамі та пароходамі". Про чесну конкуренцію в набутті майна тут навіть не йдеться. Все хитрожопо, за хабарі та під килимом. У Хабадників - мільярди для хабарів, у гоїв - дуля в кишені. Клас, еге ж?
    Звісно, є добросерді та шляхетні люди типу Нормана Фінкельштейна та Мойсея Фішбейна, але не вони визначають поведінку світового гебрейства.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | Ukrpatriot(patriot)

     Напевно "Синдикат" читали

  • 2009.04.24 | Ukrpatriot(patriot)

   Re: Чому Україна бере участь у раситській конференції?


   > Якби то було лише так! Але офіціальна ідеологія Ізраілю при цьому заперечує право палестинців на власну державу на тій таки території. При цьому, нмд, право євреїв мати державу в Палестині не більше від права болгар на власну державу в Поволжжі, або угорців там же. Святе місце порожнім не буває, бариня встала - місце пропало.

   Не зовсім так. Навіть міністр закордонних справ донедавна Ціпі Лівні відкрито говорила про потребу створення незалежної Палестинської держави. Цей процес йшов. Але після того, як ХАмас захопив Газу і знову почав стрілянину з житлових масивів по ізраїльській території, процес звичайно призупинився. А от нормою у багатьох арабських держав є документи - де вікрито записано, що Ізраїль має бути знищено. Щодо права - то вони там жили, завжди, поруч з арабами і мають право на державу такі самі, як араби. Де факто ця держава існує і довела свою життєзданість. Аргументація ж Хамасу більше і Іранського президента більше нагадує аргументацію окремих російських радикалів щодо української держави, ніж слушну думку.
  • 2009.04.24 | Kulish

   Re: Чому Україна бере участь у раситській конференції?

   А я чомусь розфантазувався... Ну, якщо б цигани з усього світу заявили про свої історичні права на частку території Індії. А тих індійців, що там живуть, відтіснили кудись за Брахмапутру. Кого б світ підтримав?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.25 | Ukrpatriot(patriot)

    У циган була власна держава?

    А у євреїв, чи Ви хочете з арабів зробити вибраний народ? Араби такі ж самі завойовники на тій землі, як і євреї.
 • 2009.04.24 | GreyWraith

  Ну так алаверди

  Не хоче Ізраїль зі своїх якихось міркувань підтримати Україну, визнавши Голодомор геноцидом? - от і Україна не поспішає підтримувати Ізраїль у його суперечці з Іраном. Якою міркою Україні міряли - такою і Україна відміряла. :)

  Якісь там члени Євросоюзу із солідарності з Ізраїлем демарш влаштовували, а Україна не підтримала? Ну так нам чемно не так давно пояснили, що Україна поки що рилом не вийшла, аби до ЄС вступати. :) Ні - значит ні. От українська делегація своїм виглядом вирішила не псувати блискучу когорту європейських дипломатів, що виходила із залу, - бо мало що про Європу подумають. :lol:

  А коли Ізраїль бажає залучити Україну як свого політичного союзника у протистоянні з Іраном, то або нехай доведе, що Іран становить величезну небезпеку для України, або запропонує вигідні для нас умови співпраці. Є ж гарна єврейська приказка: "А що я з того буду мати?" :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.24 | Ukrpatriot(patriot)

   Думаю, що проблема в іншому

   В Україні просто немає якоїсь зовнішньополітичної стратегії. Є тактичні якісь речі. От не отримали вказівки, то й не вийшли. А Україна мала б бути зацікавлена у формуванні багатополярного світу малих і середніх держав. Проблема у самому визначенні. Якщо йти за логікою іранців, то український націоналізм також можна назвати расизмом, хоча це не так.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

    в МІД УССР стратегію отримують з Кремля

  • 2009.04.24 | Almodovar

   Re: Ну так алаверди

   1000%!!!
   Интересно, когда в ООН русский посол Чуркин утверждал, что геноцида украинцев не было, почему делегация Израиля и стран ЕС не покинули заседание??
   Антисемитизм породили сами евреи. Вспомните: кто первый поделил мир на избранных евреев и ничтожных неевреев? Указать место в Библии или каждый сам найдет?
   Почему евреев ненавидят везде и это стало основой для Пинскера и Герцля говорить о необходимости создания еврейского государства. Почему, например, "хохлов" относительно не любят в России, при чем в Китае это всем по боку? Почему армян не любят только в некоторых странах, так же татар, уйгуров, и так далее по списку? Только евреев не любят везде, даже в Японии ( а уж там-особенно!), есть даже особый вид японского антисемитизма.
   Есть проблема-и Израиль очень далеко не всегда прав. Просто говорить об этом теперь опасно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.24 | GreyWraith

    Во!

    Almodovar пише:
    >Интересно, когда в ООН русский посол Чуркин утверждал, что геноцида >украинцев не было, почему делегация Израиля и стран ЕС не покинули >заседание??
    А справді - чому?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | Ukrpatriot(patriot)

     Спробую пояснити

     1. Бо нема жодного єврея, який би сказав відкрито і публічно, що Голокосту не було і є купа таких українців чи громадян України.
     2. Бо Чуркін не говорив на конференції під промовистою назвою "проти расизму"
     3. Бо українська зовнішня політика немає стратегії, і українські посли у жодній країні не висловили свого невдоволення.
     Ймовірно, тому і МЗС України не знайшло нічого кращого, як просто сказати, що "ми не отримували" вказівок.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.24 | 123

      згоден

     • 2009.04.24 | Пан Коцький

      Одна заввага

      Ukrpatriot(patriot) пише:
      > 1. Бо нема жодного єврея, який би сказав відкрито і публічно, що Голокосту не було і є купа таких українців чи громадян України. [...]
      Насправді й серед них є певні одіозні фіґури (звісно, марґінального ґатунку й відповідно з нульовим впливом). Он одного такого марґінала п. Володимир 1 тут весь час рекламує. То є, так би мовити, єврейські відповідники наших "конотопських відьм" - Вітренчих, тощо. Звісно, намагатись зрозуміти будь-які єврейські питання (включно з Голокостом) за домогою таких "експертів" є такою ж марною справою, як і спроби вивчати Голодомор полягаючись на наших "експертів" на кшталт Вітренчихи. Хоча ясно, що відсоток таких серед євреїв є мінімальний...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.24 | Almodovar

       Re: Одна заввага

       Финкельштейна, однако, советую почитать и показать, где и в каком месте он неправ или похож на Витренко.Это раз.
       По цыганам и другим, кстати, Финкельштейн очень правильно ставит вопрос, это два.
       Отчего Израиль не указал России, Китаю, например, а указал Украине? А оттого, что министром иностранных дел там енсть некто Авигдор Либерман, теперь, отчего-то Виктор Либерман. Степень его украинофобства раз в сто больше, чем у Мишки Леонтьева, известного русского алкоголика-телещелкопера. При чем, Россию он очень даже любит. Вот вам и весь ответ.
       Что до лжи еврейских организаций, то не следует путать действительно аморальных юдофобов, антисемитов и так далее с аферистами и политическими мафиози, которые в данном случае-евреи по национальности, но могли бы быть и не евреи, репрезентующими "холокостные" организации и просто грабящие и своих единоверцев.Деньги-их идол.
       Да, Холокост сегодня-удобное волшебное слово для затыкания рта кому угодно и получения денег от кого угодно. Разве не так? Что имеют истинные жертвы Холокоста? Ничего. Бабосы идут аферистам.
   • 2009.04.24 | Ukrpatriot(patriot)

    Re: Ну так алаверди

    Almodovar пише:
    > 1000%!!!
    > Интересно, когда в ООН русский посол Чуркин утверждал, что геноцида украинцев не было, почему делегация Израиля и стран ЕС не покинули заседание??

    Тому, що Чуркін не виступав на конференції проти расизму.

    > Антисемитизм породили сами евреи. Вспомните: кто первый поделил мир на избранных евреев и ничтожных неевреев? Указать место в Библии или каждый сам найдет?

    Вкажіть. А також на слова Ісуса Христа, де він говорить, що приходить не туди де світло, а туди де темрява, і саме тому обрав євреїв, як народ грішний.

    > Почему евреев ненавидят везде и это стало основой для Пинскера и Герцля говорить о необходимости создания еврейского государства.
    Ну це не зовсім так. Те ж саме можна сказати про палестинців, яких м'яко кажучи недолюблює весь арабський світ.

    >Почему, например, "хохлов" относительно не любят в России,
    Згідно останніх опитувань ми треті після американців і грузин.

    >Только евреев не любят везде, даже в Японии ( а уж там-особенно!), есть даже особый вид японского антисемитизма.
    Ще раз кажу, це дуже спірне питання. Не люблять переважно всіх, хто трошки краще організований і багатший.

    > Есть проблема-и Израиль очень далеко не всегда прав. Просто говорить об этом теперь опасно.
    Неправий, так само, як і президент Ірану. А називати сіонізм расизмом, все одно що так само називати націоналізм расизмом, що як, на мене, хибна позиція.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | ЧитачНеСлухач

     Re: Ну так алаверди

     > > Почему евреев ненавидят везде и это стало основой для Пинскера и Герцля говорить о необходимости создания еврейского государства.
     > Ну це не зовсім так. Те ж саме можна сказати про палестинців, яких м'яко кажучи недолюблює весь арабський світ.

     "весь арабський світ" і "весь світ" - никакой разніци, тагда зачем платіть болщє ?

     > >Только евреев не любят везде, даже в Японии ( а уж там-особенно!), есть даже особый вид японского антисемитизма.
     > Ще раз кажу, це дуже спірне питання. Не люблять переважно всіх, хто трошки краще організований і багатший.

     > >Почему, например, "хохлов" относительно не любят в России,
     > Згідно останніх опитувань ми треті після американців і грузин.

     Отже, за багацтвом перші мериканці, потім грузини, потім українці... а всілякі німці-англійці-французи в ср..ці ж8)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.25 | Ukrpatriot(patriot)

      Re: Ну так алаверди

      ЧитачНеСлухач пише:

      > "весь арабський світ" і "весь світ" - никакой разніци, тагда зачем платіть болщє ?
      >
      Поспілкуйтесь на тему палестинців з сірійцями, єгиптянами ітд

      > Отже, за багацтвом перші мериканці, потім грузини, потім українці... а всілякі німці-англійці-французи в ср..ці ж8)

      Тут інша причина. Тут просто "ворогом" обрали американців, українців і грузин, а у третьому рейху "жидів".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

       дуже правильна думка, ріспект пану

 • 2009.04.24 | Микола Гудкович

  1. «…расистській». 2. Що це за стиль взагалі?

  cipt.kontakt пише:
  > Перша реакція "свідомого українця" на зауваження посла Ізраїлю в України може бути бурхливою: "Дожилися, вже не лише російські чи американські посли дозволяють собі повчати Україну, а навіть посол Ізраїлю!" Це при тому, що у певної частини населення України, ставлення до цієї країни, м'яко кажучи, "неоднозначне".

  «Свідомий українець» в лапках, «дожилися», «навіть… Ізраілю», «у певної частини», «неоднозначне ставлення» — що це таке?
 • 2009.04.24 | Bestt

  Re: скоро нас Молдова с Монако будут учить что делать и как жить

  дожили.

  интересно, почему Израиль - Россие не рассказывает свое недовольство.

  Ответ: потому что Росия их бы сразу послала куда подальше
 • 2009.04.24 | Max

  Тим разом з cipt.kontakt-ом згоден

  cipt.kontakt пише:
  > В цих умовах підтримка Україною Ізраїлю була б для нього не менш цінною, ніж можлива підтримка Ізраїлем питання визнання Голодомору, на яку, незважаючи на єврейські прізвища, серед виконавців компартійних наказів, цілком можна сподіватися.
  Згрубша так. З тим, що симетрії між Україною та Ізраїлем немає й близько: Україна в господарчому, військовому і політичному аспекті не йде в жодне порівняння з Ізраїлем (набагато менша тобто). А кількість населення в сучасному світі не важить майже нічого...

  > Сподіватись же підтримки з боку антисемітських сил, які перебувають, якщо не в дружбі, то принаймні у добрих стосунках з Росією, явно не доводиться.
  Так. Лише то в нас мало хто розуміє...

  > Проте важливіша суть проблеми. Чи дійсно сіонізм має хоча б елементи расизму? Сіонізм є ідеологією єврейського націоналізму, основним положенням якого є право євреїв на власну державу на своїй історичній території. Це положення не відрізняється від аналогічних положень націоналістичних доктрин інших народів, в яких право на власну державу на історичній території вважається законним природнім та невід'ємним. Та й більшість європейських держав попри їхнє офіційне ставлення до ідеї націоналізму, фактично побудовані на цій концепції. Особливістю єврейського народу стало лише те, що цей народ через розташування його території на перехресті геополітичних шляхів виявився позбавленим своєї території і розсіяним по світу. Але це не є підставою для позбавлення його природного права на власну державу.
  То зрозуміло кожному, хто здатний спостерігати речі якими вони є (без антисемітських шор тобто).

  > Таким чином, якщо вважати, що в сіонізмі є елементи расизму, то такі ж елементи мали б бути в ідеологіях, на яких грунтується існування багатьох європейських держав. Державність народу на власній території жодним чином не ставить під сумнів повноцінність іншого народу, що є основною ознакою расизму. Єдине питання полягає в розподілі етнічних територій. Проте воно жодним чином не пов'язане з расизмом.
  Про жидів багато чого можна сказати поганого, але, звичайно, расистами вони не є (про ізраїльську операцію "репатріації" чорних жидів з Етіопії пам'ятаємо ще?)

  > Натомість виразні ознаки расизму має антисемітизм, який не визнає повноцінності єврейського народу й шовіністичні ідеології, зокрема великоросійська, що не визнають повноцінними представників народів, які тимчасово опинялися під пануванням шовіністичних імперій. До цього часу серед російських шовіністів звучать вислови про неповноцінність української мови, а отже й носіїв цієї мови.
  Так, суттєва збіжність таки є (поміж антисіонізмом та росімперським антиукраїнством)

  > А президента Ірану, який є відвертим антисемітом, варто було б спитати про його справді расистську політику геноциду неіранських народів (гілянців, бахтіарів, белуджів) у своїй країні. Отже, якщо на конференції щодо боротьби з расизмом, торжествують расисти, то, чому справді українська делегація цієї конференції не покинула?
  Очевидно, "команди не було". :sarcastic:

  Бо те, що українська дипломатія грає за кремлядь, навіть припускати неохота. :gun:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.24 | Сергій Кабуд

   це не украінська діпломатія зробила а гебешна агентура

   в МІД України
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.24 | Almodovar

    Мерзкое окончание

    Хай и вой у Шустера: израильский посол (дама), Червоненко, Шуфрич - "вот, отчего Украина не вышла с конференции!!!", особо старается Шуфрич, иссесна. Наш замминистра популярно поясняет, что в окончательных документах конференции Холокост вспомнен, а МИД осудил экстремистские высказывания. какой там! Послиха желает чтобы непосредственно Украина осудила Иран. Червоненко представляет себя благородным белым офицером... Яворивский отрабатывает ТЮлькины бабки, проклиная наш МИД и восхваляя израильских евреев...
    К чему я пишу? Есть мафия, есть политики, наживающиеся на холокосте, основные дивиденды имеет с этого Израиль...
    Противно становится, когда вся вторая мировая война сводится к уничтожению только евреев. А где 30 миллионов славян? Четверть белорусов? Пятая часть украинцев? Цыгане? Поляки? Чехи? Китайцы? Корейцы?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | klin_2008

     100% Re: Мерзкое окончание

    • 2009.04.25 | Ukrpatriot(patriot)

     Re: Мерзкое окончание

     Almodovar пише:
     > Противно становится, когда вся вторая мировая война сводится к уничтожению только евреев. А где 30 миллионов славян? Четверть белорусов? Пятая часть украинцев? Цыгане? Поляки? Чехи? Китайцы? Корейцы?

     А про них старші брати славянє з Росії кажуть, що ніяких таких жертв не було 20 млн. і крапка.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

      нащо тіражувати вороже? краще знайти про наші жертви і множити

      матеріали

      їх багато, багато таких які шокуватимуть читачів
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.26 | Ukrpatriot(patriot)

       В цьому то й справа

       Місія єврейського народу - домогтися світового засудження нацизму.
       Місія українців - домогтися світового засудження комуністичної ідеології, як людиноненависницької.
    • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

     Україна має зближуватися з Ізраілем бо- найближчі країни по суті

     і по історії і по наявності в Ізраілі кіулєкох сот тисяч нашіх громадян     Almodovar пише:
     > Хай и вой у Шустера: израильский посол (дама),

     МОЛОДЕЦЬ ПАНІ!     >Червоненко,
     а він просто герой, врятував життя Ющенку у 2004! Кожному в нєого треба вчитися.
     >Шуфрич - "вот, отчего Украина не вышла с конференции!!!", особо старается Шуфрич, иссесна.

     цей- кремлядь. Буде в Україні українська влада- буде сидіти довічно.


     >Наш замминистра популярно поясняет, что в окончательных документах конференции Холокост вспомнен, а МИД осудил экстремистские высказывания.

     Це правильно, але має бути і ГОЛОДОМОР і висилка кримсєких татар кремлем і всі расові злочини СССР.     >какой там! Послиха желает чтобы непосредственно Украина осудила Иран.

     Іран- це КГБ. Їх 'революцію' у 1979 робило КГБ, їх спецслужби творили КГБ, їх опозиціонерів, напюриклад у 2006 був випадок з жінкою яка втекла- так повернуло назад з Шеремєтєво КГБ.
     Іран- це лише форпост Кремля.

     Мій друг сидів з хлопцем, який втік з совячої арміуї в Іран, так підарасня іранська ВІДДАЛА його назад!!! І пацан потрапив у 35й політичний табір на Пермі.


     >Червоненко представляет себя благородным белым офицером.

     Яким він є.


     >Яворивский отрабатывает ТЮлькины бабки, проклиная наш МИД и восхваляя израильских евреев.

     МІД наш мав Огризка, а потім Кремль розіграв спектакля з Чорномирдіним і маємо тепер оце.
     > К чему я пишу? Есть мафия, есть политики, наживающиеся на холокосте, основные дивиденды имеет с этого Израиль.

     Нема. Вбито було стілєки люду, що тепер це добре що існує ІНДУСТРІЯ інформування людства про це.

     Нам треба творити таку саму по нашіх украінських геноцидах, зокрема по Голодомору але не лише.


     > Противно становится, когда вся вторая мировая война сводится к уничтожению только евреев.

     Це лише в збоченій свідомості так. Ніхто на Заході так не думає.
     Євреї маютє ВСІ ПРАВА дбати про СВОІ жертви. А ми- про СВОЇ.


     >А где 30 миллионов славян? Четверть белорусов? Пятая часть украинцев? Цыгане? Поляки? Чехи? Китайцы? Корейцы?

     А Ви шановний робіть це САМ.

     Он Харківська правозахисна група підготувала рік тому на трєох мовах грунтовний аналіз Голодомору як Геноциду.

     Я це передрукував в багатьох форумах і блогах.

     Так само була копанія проти Дюранте.


     ПРАЦЮЙТЕ НАД ПРОБЛЕМОЮ
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.26 | Адвокат ...

      Що б не погано було, аби б й Ізраїль зробив би свій крок

      назустріч.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.27 | Сергій Кабуд

       а до кого йти на зустріч? влада в Україні прокремлівська

       Президент не окреслює позицію чітко і не має реальної влади як ми бачимо

       Тимошенко- це частина кремлівського колективного керівництва СССР

       Не визнає ізраіль Геноцид, бо офіційна Україна замовчує багато погромів на теріторії України з 1917 року

       Тому стратегічно Україні вигідно тему антисемітизму піднімати широко, і висвітлювати минулі події

       поступово зясується що погроми робили НКБД-істи і злочинці а українцям не притаманий антисемітизм

       Чого Боятися?

       На цьому тлі кугутска поведінка кімастера наприклад на форумі історія є саботажем
 • 2009.04.24 | ЧитачНеСлухач

  Да-да, ООН антисимитка и расистка и вапщє праститутка(-)

 • 2009.04.25 | saha

  Я взагалі дуже симпатизую державі Ізраїль

  тому що ці люди зі зброєю в руках довели своє право жити на своїй землі. І побудували в ворожому кільці квітучу державу в пустелі. На відміну від деяких наших сусідів, все вороги мішають.
  Але в даному випадку.
  А не пішли б усі ці посли Ізраїлю на х...
  Як визнати голодомор геноцидом, дак заглядаємо в рота Росії.
  Як обуритися на Росію чи Китай що не вийшли, дак ні.
  А як розвести на телеканалі УКРАЇНА єврейський шабаш.
  Так хай йдуть на Х.. до себе в Ізраїль і там ПИ...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.25 | Адвокат ...

   От і я ту ж: палко люблю сионістів і ненавиджу гебро-совків.

   Бо більшої загрози Державі Ізраїль, ніж гебро-совки, жодні мусліми і в чарівних своїх снах вигадати не в змозі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

    совки в Ізраілі достатньо нейтралізовані

    Навіть допомогають непогано дурити кремлядь разводячи на тіпа дружбу і переговори

    он продадуть безпілотники з деяким цікавими пристроями))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.26 | Адвокат ...

     Радше,-- каналізовані. В бік України. Мацькалям,-- зброю.

     Українцям,-- прокльони.
  • 2009.04.25 | Almodovar

   Re: Я взагалі дуже симпатизую державі Ізраїль

   А мотивування ж яке! "Расія нікагда ні прітіндавала на іврапєйскасть". бля.
  • 2009.04.25 | Pavlo Z.

   Re: Я взагалі дуже симпатизую державі Ізраїль

   100%!!
   saha пише:
   > тому що ці люди зі зброєю в руках довели своє право жити на своїй землі. І побудували в ворожому кільці квітучу державу в пустелі. На відміну від деяких наших сусідів, все вороги мішають.
   > Але в даному випадку.
   > А не пішли б усі ці посли Ізраїлю на х...
   > Як визнати голодомор геноцидом, дак заглядаємо в рота Росії.
   > Як обуритися на Росію чи Китай що не вийшли, дак ні.
   > А як розвести на телеканалі УКРАЇНА єврейський шабаш.
   > Так хай йдуть на Х.. до себе в Ізраїль і там ПИ...
   Взагалі після таких висловлювань наш МЗС як мінімум повинен би був викликати цю посліцу на килим, а взагалі-то оголосити персоною нон-грата. Такі речі ЗАВЖДИ роблять за значно менші гріхи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.25 | Ukrpatriot(patriot)

    Та ні, МЗС

    Pavlo Z. пише:
    > Взагалі після таких висловлювань наш МЗС як мінімум повинен би був викликати цю посліцу на килим, а взагалі-то оголосити персоною нон-грата. Такі речі ЗАВЖДИ роблять за значно менші гріхи.

    і уряд мали ухвалити хоча б якусь зовнішньополітичну стратегію поведінки щодо головних питань. А не чекати у кожній конкретній ситуації інструкцій.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.25 | Pavlo Z.

     Чому "ні"? Вчимося хоч зараз у євреїв: "і те, і те":)

     Нащо гризтися на рівному місці. коли Ваша і моя пропозиція абсолютно поєднувані?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.25 | Ukrpatriot(patriot)

      Давна індійська мудрість говорить

      Ворог мого ворога - мій друг
      У цьому випадку Ізраїль протистояв, Росії, Ірану, арабам (що симпатизують Росії). То відповідним чином мала діяти і Україна.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.25 | Pavlo Z.

       Re: Давна індійська мудрість говорить

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > Ворог мого ворога - мій друг
       > У цьому випадку Ізраїль протистояв, Росії, Ірану, арабам (що симпатизують Росії).
       Швидше - здоровому глузду і основоположним принципам міжнародного права.
       > То відповідним чином мала діяти і Україна.
       З точністю до навпаки.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.25 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: Давна індійська мудрість говорить

        Ізраїль частіше дотримується міжнародного права, ніж Іран. Фактично єдина демократична держава на близькому Сході
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.25 | Pavlo Z.

         Re: Давна індійська мудрість говорить

         Ukrpatriot(patriot) пише:
         > Ізраїль частіше дотримується міжнародного права, ніж Іран. Фактично єдина демократична держава на близькому Сході
         Ви можете це довести? Порівняннями по роках і в цілому? В абсолютному і відносному вимірах?
         Тож давайте не влазити у невлазуєме, зупинімося на тому, з чого почали - конференції в Швейцарії. Повторюю: конференції - давній і дієвий механізм вирішення конфліктів у будь-якій фазі. Неучасть у конференції - заохочення для тих, хто не бажає вирішення проблем.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.04.26 | Ukrpatriot(patriot)

          Можу

          Pavlo Z. пише:
          > Ukrpatriot(patriot) пише:
          > > Ізраїль частіше дотримується міжнародного права, ніж Іран. Фактично єдина демократична держава на близькому Сході
          > Ви можете це довести? Порівняннями по роках і в цілому? В абсолютному і відносному вимірах?

          1. Ізраїль, як держава, ніколи не захоплював іноземних дипломатичних представництв, як це робив скажімо Іран у 1979 році.
          2. Ізраїль, зауважу ніколи не починав першим воєн зі своїми арабськими сусідами.
          3. В Ізраїлі відбуваються демократичні вибори, на відміну від більшості країн арабського світу і того ж Ірану.
          4. Ізраїль ніколи відкрито не погрожував знищити ту чи іншу державу, а навпаки вже кілька років визнає право палестинців на власну державу, на відміну від палестинських радикалів з Хамас.

          > Тож давайте не влазити у невлазуєме, зупинімося на тому, з чого почали - конференції в Швейцарії. Повторюю: конференції - давній і дієвий механізм вирішення конфліктів у будь-якій фазі. Неучасть у конференції - заохочення для тих, хто не бажає вирішення проблем.

          Якщо головними на конференції є расисти. Іран знищення гілянців, белужів, арабів, курдів - це не расизм. То може же під егідою РФ запровадити конференцію і пробувати вирішити проблему расизму в Україні скажімо.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.04.26 | Pavlo Z.

           Re: Можу

           Ukrpatriot(patriot) пише:
           > Pavlo Z. пише:
           > > Ukrpatriot(patriot) пише:
           > > > Ізраїль частіше дотримується міжнародного права, ніж Іран. Фактично єдина демократична держава на близькому Сході
           > > Ви можете це довести? Порівняннями по роках і в цілому? В абсолютному і відносному вимірах?
           >
           > 1. Ізраїль, як держава, ніколи не захоплював іноземних дипломатичних представництв, як це робив скажімо Іран у 1979 році.
           > 2. Ізраїль, зауважу ніколи не починав першим воєн зі своїми арабськими сусідами.
           > 3. В Ізраїлі відбуваються демократичні вибори, на відміну від більшості країн арабського світу і того ж Ірану.
           > 4. Ізраїль ніколи відкрито не погрожував знищити ту чи іншу державу, а навпаки вже кілька років визнає право палестинців на власну державу, на відміну від палестинських радикалів з Хамас.
           Це право ООН визнав ще 60 років тому, а Ізраїль весь цей час перешкоджає реалізації цього права (до речі, на моє переконання - собі ж на шкоду). Ізраїль взагалі весь час "воює" з ООН, не визнає своїх кордонів, визначених цією організацією, у 1967 потопив американський корабель "Ліберті".
           > > Тож давайте не влазити у невлазуєме, зупинімося на тому, з чого почали - конференції в Швейцарії. Повторюю: конференції - давній і дієвий механізм вирішення конфліктів у будь-якій фазі. Неучасть у конференції - заохочення для тих, хто не бажає вирішення проблем.
           >
           > Якщо головними на конференції є расисти.
           А Ви знаєте, хто організатор конференції? Інформую: Організація Об'єднаних Націй.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.04.27 | Ukrpatriot(patriot)

            ООН доволі недосконала організація

            Pavlo Z. пише:
            > Це право ООН визнав ще 60 років тому, а Ізраїль весь цей час перешкоджає реалізації цього права (до речі, на моє переконання - собі ж на шкоду). Ізраїль взагалі весь час "воює" з ООН, не визнає своїх кордонів, визначених цією організацією, у 1967 потопив американський корабель "Ліберті".

            Почнімо з того, хто і чому розпочав війну у 1967 році. Хто винен арабам, які розпочавши самі війну, програли її. Про "Ліберті" я також читав, але у світові масонські змови не вірю. :)

            > > Якщо головними на конференції є расисти.
            > А Ви знаєте, хто організатор конференції? Інформую: Організація Об'єднаних Націй.

            Конференція може і потрібна, але коли націоналізм називають расизмом самі ж расисти, то який зміст сидіти там і плескати їм руками?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.04.27 | Pavlo Z.

             А що у цьому світі досконале? І чи є це приводом для нищення

             недосконалого? Тоді - це і є фашизм.
             Ukrpatriot(patriot) пише:
             > Pavlo Z. пише:
             > > Це право ООН визнав ще 60 років тому, а Ізраїль весь цей час перешкоджає реалізації цього права (до речі, на моє переконання - собі ж на шкоду). Ізраїль взагалі весь час "воює" з ООН, не визнає своїх кордонів, визначених цією організацією, у 1967 потопив американський корабель "Ліберті".
             >
             > Почнімо з того, хто і чому розпочав війну у 1967 році. Хто винен арабам, які розпочавши самі війну, програли її. Про "Ліберті" я також читав, але у світові масонські змови не вірю. :)
             А при чому тут це? Я - про право на створеня палестинської держави, яке не реалізоване виключно через позицію однієї країни - Ізраїля.
             > > > Якщо головними на конференції є расисти.
             > > А Ви знаєте, хто організатор конференції? Інформую: Організація Об'єднаних Націй.
             >
             > Конференція може і потрібна, але коли націоналізм називають расизмом самі ж расисти, то який зміст сидіти там і плескати їм руками?
             Ви ще скажіть "Кричати браво!" - до чого ці фантазії? Сиди, опонуй - але з'ясовуй протиріччя, згладжуй їх і усувай, а не загострюй до гарячої фази - в цьому сенс дипломатії!
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.04.27 | Ukrpatriot(patriot)

              Re: А що у цьому світі досконале? І чи є це приводом для нищення

              Pavlo Z. пише:
              > А при чому тут це? Я - про право на створеня палестинської держави, яке не реалізоване виключно через позицію однієї країни - Ізраїля.

              Ізраїль погодився на Палестинську державу. Аж тут прийшов до влади у Палестині Хамас, представники якого відразу ж повідомили, що такої держави, як ІЗраїль не може бути в принципі. 1948 араби розпочали першу війну і програли. У 1967 знову розпочали війну. Чому тоді не говорили про права народів, коли власне араби були проти держави Ізраїль і намагалися її силоміць усунути.

              > Ви ще скажіть "Кричати браво!" - до чого ці фантазії? Сиди, опонуй - але з'ясовуй протиріччя, згладжуй їх і усувай, а не загострюй до гарячої фази - в цьому сенс дипломатії!

              Сенс української дипломатії, для мене - відстоювання інтересів України, а не інтересів Ізраїлю чи Ірану. В даному випадку Україна чомусь відстоювала інтереси Ірану. В статті, як на мене,чітко пояснено, чому нам вигідніше у даний момент було підтримати ІЗраїль.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.04.27 | Pavlo Z.

               Re: А що у цьому світі досконале? І чи є це приводом для нищення

               Ukrpatriot(patriot) пише:
               > Pavlo Z. пише:
               > > А при чому тут це? Я - про право на створеня палестинської держави, яке не реалізоване виключно через позицію однієї країни - Ізраїля.
               >
               > Ізраїль погодився на Палестинську державу.
               Коли? Через півстоліття після рішення ООН.
               > Аж тут прийшов до влади у Палестині Хамас, представники якого відразу ж повідомили, що такої держави, як ІЗраїль не може бути в принципі.
               Хай Ізраїль не намагається "і рибку... і сєсть", а дає згоду на повноцінну палестинську державу з паспортами, валютою, митницями, МЗСом і т.п. і тоді вже мочить її (а не свою формально) територію, приймає капітуляцію, міняє уряд і т.п.
               > 1948 араби розпочали першу війну і програли. У 1967 знову розпочали війну. Чому тоді не говорили про права народів, коли власне араби були проти держави Ізраїль і намагалися її силоміць усунути.
               Хто не говорив? Араби були неправі і поплатилися.
               >
               > > Ви ще скажіть "Кричати браво!" - до чого ці фантазії? Сиди, опонуй - але з'ясовуй протиріччя, згладжуй їх і усувай, а не загострюй до гарячої фази - в цьому сенс дипломатії!
               >
               > Сенс української дипломатії, для мене - відстоювання інтересів України, а не інтересів Ізраїлю чи Ірану. В даному випадку Україна чомусь відстоювала інтереси Ірану. В статті, як на мене,чітко пояснено, чому нам вигідніше у даний момент було підтримати ІЗраїль.
               Ви відстоюєтете неправову позицію Ізраїлю. МЗС України повівся абсолютно пристойно, крім хіба що, на передачі Шустера заступнику міністра треба було не виправдовуватися проти всієї антиукраїнської шушери, а піднятися і, сказавши ізраїльському послові щось на кшталт "Продовжимо розмову в більш адекватних умовах завтра" - вийти зі студії.
            • 2009.04.27 | Сергій Кабуд

             ООН-значно гірше: це проект навязування США волі кремля

             абсолютний непотреб і має бути розігнаний
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.04.30 | Pavlo Z.

              Еге, а "тупі Штати" на це погодилися у 1945-му:))) БРЄЄЄЄД:)))

          • 2009.04.27 | Сергій Кабуд

           Але в ізраілі живуть Жиди, отже для совків- це ворог

           ви ім скіки не пояснюйте- а жидів воно ненавидить

           раціональні підходи з совками не працюють

           цв кожного совка в минулому якійсь бруд є- отже сенсу з ними теревеніти ніякого
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.04.30 | Pavlo Z.

            У Ізраїля з совками - спільна мова. Там навіть є совкова партія

            "Наш дом - Ізраіль". Парламентська, до речі.
      • 2009.04.26 | stryjko_bojko

       -(-a ) = + (a)

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > Давна індійська мудрість говорить: Ворог мого ворога - мій друг
       > У цьому випадку Ізраїль протистояв, Росії, Ірану, арабам (що симпатизують Росії). То відповідним чином мала діяти і Україна.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

        Ізраіль- перший успішний експеримент українських націоналістів

        Жаботинського і Голди Меїр


        в якому ми завжди бачили НАДІЮ

        а от лівацька наволоч тіпа бен Гуріон- оце кремлівська грязь,

        яка постійно манагається зруйнувати успіх

        це варто добре обміркувати і запам'ятати
        --------

        Це фактично символізує для нас що ми на правильному шляху. І перемога буде.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.04.27 | Almodovar

         Re: Ізраіль- перший успішний експеримент українських націоналістів

         А Голда Меїр була в УВО чи в УПА?
        • 2009.04.27 | GreyWraith

         Дуже оригінальна точка зору

         Не могли б розкрити детальніше?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.04.27 | Сергій Кабуд

          свідомій людині притаманно бажати жити в незалежній Державі

          це теж треба пояснити ЧОМУ?

          тому що незалежна національна Держава зберігає людину;

          а також її особисті інтереси, як частину національних,-

          і тому вони КРАЩЕ ЗАБЕСПЕЧЕНІ ніж в совячій державі чи у російській імперії

          шо неясно?
  • 2009.04.25 | Ukrpatriot(patriot)

   Знаєте в чому проблема?

   В тому, що більшість з обговорювачів оцінюють цю подію з точки зору інтересів Ізраїлю, Росії, США ітд, але не з точки зору України.
   Спробую пояснити ще раз.
   Якщо б Українська делегація "тій, що не дали вказівок" виходила з інтересів власної держави. То вона б:
   1. Покинула засідання на знак протесту
   2. Розтиражувала б через всі ЗМІ, що Голодомор - це те саме, що Голокост
   3. Що сіонізм - це те саме, що нормальний європейський націоналізм
   4. Що Україна, проявила солідарність з тим, що не можна право на власну державу вважати расизмом.
   5. Україна сподівається, що інші держави зрозуміють після цього її позицію у питанні визнання Голодомору геноцидом.

   А так вийшло, що ми підтримали Іран, Росію і ще купу "борців" з расизмом, бо нам "не дали вказівок".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.25 | Bestt

    а звідки візьмуться кадри ? з КИМО ?

    проблема у відсудності Національної Державної міжнародної політики,

    у відсутності професійних Українських дипломатів.

    а де їм взятися ? з КІМО, куди поступають діти дітки-мажори? чи з посольств - куди посилають по великому блату своїх людей ??
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.25 | Ukrpatriot(patriot)

     Не треба видумувати велисопеда

     Скажу, як міжнародник, який закінчував колись правда не КІМО, а скромніший ЛНУ ім. Франка.

     0. Розробити власну державну стратегію, а не тактику міжнародної політики
     1. Скасувати норму, яка передбачає обов'язкову освіту "міжнародні відносини", як обов'язкову передумову роботи в органах.
     2. Запровадити незалежне тестування при прийомі на роботу в органи МЗС
     3. Запровадити нормальну оплату праці дипломатів.

     тоді там будуть нормальні кадри. Сьогодні, Ви праві, значна частина це "потомственні" дипломати з діда прадіда, які взагалі не розуміють геополітичних процесів, не знають, як співає Скрябін, чому вони опинилися у цій країні.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

      все слушно написано але протирічить інтересам КГБ в Україні

      КГБ в Україні представляє Тимошенко а вона - найсильніша в країні :

      і газ під нею
      і нафту не дала качати
      і зерно не дала експортувати
    • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

     Особисто знаю особу з КИМО- спеціаліст світового рівня

     Так, там переважно дітки гадів, але як пошукати - для МІДу можна знайти прекрасні кадри

     Їх мало, може я знайомий з унікальною особою, дійсно що це єдина нормальна людина про яку я чув з КІМО.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.26 | Ukrpatriot(patriot)

      Треба скасувати систему міжнародної освіти

      Вона може існувати в інститутах політології, як прикладна і наукова. На дипслужбу повинні іти фахівці з різних сфер, які добре володіють іноземними мовами і своїм фахом. Так робиться у більшості країн. Тільки в Україні вигадують спеціальні вузи для навчання дипломатів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.27 | Сергій Кабуд

       згоден але з початку треба 'советску' власть в Україні скасувати

       яка дефакто править
   • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

    не має сумніву що це скоординовано було з кремлем

    саме ВКАЗІВКОЮ

    ганьба залежній Україні(
   • 2009.04.26 | saha

    Мене затрахали перші кроки на зустріч після яких дуля у відповід

    так було з візами так буде й з голодомором і голокостом.
    Спільна заява.
    Ізраїль визнає голодомор геноцидом українців.
    Потім якісь спільні протести проти наїзду на якусь з країн.
    ІНШОГО ШЛЯХУ НЕМАЄ.
  • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

   хай жлоби визнають погроми -Ізраіль визнає геноцид українців

   Ізраіль давно б визнав

   проблема в тому що там знають що онуки стукачні не визнають що їх НКВД-ні діди НАВЧИЛИ нацистів знищувати масово євреїв

   і активно ДОПОМОГАЛИ
 • 2009.04.25 | yes

  Усі беруть участь у конференції, незалежно чи покинув зал чи ні

  Дипломатично Україна бездоганно себе повела на цій конференції.

  1. Вона не послала посадовця відповідного рангу - це означає, що Україна не очікує від цієї конференції доленосних чи вагомих для неї рішень.

  2. Наш представник, покинувши залу разом із іншими представниками суттєво вищого рангу, просто би їх принизив.

  3. Ізраїль і його совкову дипломатію у переносному та прямому значенні треба просто ігнорувати

  4. У дипломатії присутній принцип взаємності - "вислали двох наших - висилаємо двох їхніх", тому цей принцип тут відображений і він буде далі відображатися в українській дипломатії стовосно Ізраїлю (хіба якийсь холуй стане міністром). Доки Ізраїль ігноруватиме і проводитиме на міжнародній арені антиукраїську політику - доти він повинен відчувати прохолодну українську державну позицію до нього.

  5. Те, що Україна випадково виявилася на одному боці із Росією та іншими нелюбими Ізраїлю державами, то є чисте співпадіння.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

   астрологічне самонавіювання і демонстрація лузерства

 • 2009.04.26 | Горицвіт

  який слабкий аналіз

  Кілька тез тільки візьмемо.


  > Тим не менше у сучасній Європі дедалі частіше звучать умніви щодо правомірності цього визнання [геноциду євреїв нацистами].

  Прямо-таки дедалі частіше? Де вони це взяли?


  > Хоча ці сумніви викликають жорстко негативну реакцію, як з боку правоохоронних органів, так і з боку суспільства, проте небезпека відродження нацизму у Європі таки існує. Особливо це може стати реальністю в кризовий час, коли випробовуються на міцність не лише політичні структури, але й ідеологічні установки. В цих умовах підтримка Україною Ізраїлю була б для нього не менш цінною,


  Яка оригінальна теза. Виходить, в Європі "відродиться нацизм", тому Єропа нападе на Ізраїль, а Україна його від Європи захистить. Чи що мається на увазі.


  > можлива підтримка Ізраїлем питання визнання Голодомору, на яку, незважаючи на єврейські прізвища, серед виконавців компартійних наказів, цілком можна сподіватися.

  При чому тут єврейські прізвища? Не секрет же ж, що причиною, через яку Ізраїль не хоче визнавати Голодомор геноцидом, є не "єврейські прізвища", а небажання порушити монополію євреїв як жертв геноциду.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

   аналіз сильніший за коментарі

   в Європі дійсно йде процес, зокрема в Австрії і в Німеччині, за активною участтю гадів з РФ. Я про це чую постійно від тих хто знає тему професійно. Знайду посилання повідомлю.

   >Тим не менше у сучасній Європі дедалі частіше звучать умніви щодо правомірності цього визнання [геноциду євреїв нацистами].

   > Прямо-таки дедалі частіше? Де вони це взяли?


   А скрізь. Тут дехто Володимир І навідив лінк на дегенерата який заперечує Холокост.


   > Хоча ці сумніви викликають жорстко негативну реакцію, як з боку правоохоронних органів, так і з боку суспільства, проте небезпека відродження нацизму у Європі таки існує.


   Саме це і я чую від абсолютно інших джерел.   >Особливо це може стати реальністю в кризовий час, коли випробовуються на міцність не лише політичні структури, але й ідеологічні установки. В цих умовах підтримка Україною Ізраїлю була б для нього не менш цінною,

   Повна згода, так і є. Під кризу роблять.

   В США ФБР широко оповіщає про таку само небезпеку false flag tероризму: під виглядом правих прокремлівські і союзні їм сили.

   КГБ активно розробляв Куклуксклан і Девіда Дюка а в вас цим займається МАУП


   > Яка оригінальна теза. Виходить, в Європі "відродиться нацизм", тому Єропа нападе на Ізраїль, а Україна його від Європи захистить. Чи що мається на увазі.


   мається що перед небезпекою треба єднатися і РОЗУМІТИ її корені.

   > можлива підтримка Ізраїлем питання визнання Голодомору, на яку, незважаючи на єврейські прізвища, серед виконавців компартійних наказів, цілком можна сподіватися.
   >
   > При чому тут єврейські прізвища?

   при тому що КГБ вивезши важливі архіви залишив для ЖЛОБІВ оці призвіща. Хіба не ясно?

   >Не секрет же ж, що причиною, через яку Ізраїль не хоче визнавати Голодомор геноцидом, є не "єврейські прізвища", а небажання порушити монополію євреїв як жертв геноциду.

   А оце- нонсенс. Не визнають доки жлоби не зясують і не оприлюднять все що відомо про ПОГРОМИ в Україні і про участь громадян СССР в Україні в злочинах проти євреїв.
  • 2009.04.26 | harnack

   Жертва жертві - не рівня, а українська й поготів...

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

    Українці Єврейського походження такі само Українські Жертви

    як і інші українці інших етнічних походжень

    українці єврейського походження були масово знищені як більшовиками так і нацистами

    починаючи з приходу більшовизму в Україну, і далі,
    за підтримкою більшовизму виник нацизм у Німеччині

    саме більшовики навчили нацистів застосовувати ГЕНОЦИД проти населення яке не підкорялося тоталітарізму

    Отже визнаваючи і висвітлюючи минулі ПОГРОМИ і ХОЛОКОСТ на теріторії України-

    ми викриваємо БІЛЬШОВИЗМ і теперішню людожерську владу в Кремлі- їх прямих спадкоємців

    Якщо в геноциді українців єврейського походження брали участь інші жителі України хоч би і під гаслами ОУН-

    ще не відомо хто ці гасла в ОУН імплантував і чи не було це НКВД-

    все одно ми маємо буити ПЕРШІ хто підніме цю тему, і

    опублікує імена гадів
  • 2009.04.26 | Ukrpatriot(patriot)

   Re: який слабкий аналіз

   Горицвіт пише:

   > При чому тут єврейські прізвища? Не секрет же ж, що причиною, через яку Ізраїль не хоче визнавати Голодомор геноцидом, є не "єврейські прізвища", а небажання порушити монополію євреїв як жертв геноциду.

   А про це детальніше. Бо я чомусь такого не чув.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.28 | Горицвіт

    є багато публікацій

    Можна пошукати історію, як українська діаспора домагалася визнання Голодомору в Штатах, позиціонуючи як аналогію з геноцидом євреїв, і які йшли дискусії.
  • 2009.04.26 | Адвокат ...

   І це те ж. Але я бачу й кой що инше.

   Горицвіт пише:

   > При чому тут єврейські прізвища? Не секрет же ж, що причиною, через яку Ізраїль не хоче визнавати Голодомор геноцидом, є не "єврейські прізвища", а небажання порушити монополію євреїв як жертв геноциду.

   Юридичне поняття "ґеноцид" було "заточене" під траґедію гебреїв у ІІ-й Світовій війні. Хвормально, Держава Ізраїль має усі підстави вважати траґедію власної нації,-- явищем наскільки жахливим, настільки й унікальним.

   Одначе, Голодомор, винищення вірменів турками, а курдів Саддамом,-- траґедії не меншого масштабу.

   Обороняючи своє виключне право на вживання слова "ґеноцид" тільки по відношенню до Голокосту, Держава Ізраїль об`єктивно сприяє Московії. Як, в свою чергу, не тіко спить і бачить, як проковтне Україну, але й щедро допомагає супротивникам Держави Ізраїль "ліквідіровать нєдоразумєніє в арабском мірє".
  • 2009.04.26 | Горицвіт

   більше того, ситуація поставлена з ніг на голову

   Зв'язок демаршу, самої конференції і неучасті України в демарші - зв'язок цього з Голодомором - притягнутий українськими (російськими?) журналістами за вуха.

   А чи задались питанням, чи подавала Україна пропозиції про Голодомор в резолюцію? Очевидно, що можна було б і подати, бо тема - расизм, звідки недалеко до радянської політики геноциду. А можна було і не подати (якщо расизм розуміти як знущання європейських імперій над неграми і азіатами). Мабуть, що Україна нічого не подавала, про що свідчить підкреслено низький рівень участі.

   Участь України в демарші можна було б розглядати як солідарність з єесівцями. Відповідно, неучасть - як сигнал їм. Якщо вже шукати в цьому сигнали і зв'язки (я не знаю, чи там були сигнали, але якщо хочеться пошукати). Принаймні стосунки Україна-ЄС - це справді вагомий елемент, на відміну від Ізраїля, який мало значить для України, як і Україна для нього.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.27 | Сергій Кабуд

    пан забув що в Ізраілі живе кілька сот тис українських громадян

    в пана уявленя про Державу базовані на абстрактних і маловрозумілих не завжди адекватних ідеях про міжнародну політику


    Україну ЄС не зробить силєною НІКОЛИ

    БО ЄС- це проект народившийся на лубянці, як метод бюрпкратизації національних дежав і знищення НАЦІОНАЛЬНОГО

    Ніяка людина вмирати за ЄС не буде, тому кремлю вигідно це
    а за власну національну дежраву- будуть готові на захист

    Ізраіль- найбільш НАЦІОНАЛЬНА дежрава в Європі і одна з найбільш преосякнутих національною самоідентифікацією країна світу

    Саме тому Україні вигідно бути ближче до Ізраілю який воює і успішно з кремлем, буквально воює ракетами, літаками, тощо

    і вже давно воює

    Суть політики в Європі зводиться саме до намагання кремля Європу собі підчинити.

    От так і виник гнилий ЄС з купой вонючих непотрібних бюрократів
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.28 | Горицвіт

     в одній Португалії разів у десять більше

     Сергій Кабуд пише:
     > в пана уявленя про Державу базовані на абстрактних і маловрозумілих не завжди адекватних ідеях про міжнародну політику
     >
     >
     > Україну ЄС не зробить силєною НІКОЛИ
     >
     > БО ЄС- це проект народившийся на лубянці,


     Може, взагалі все на світі народилося на лубянці?
 • 2009.04.26 | толя дейнека

  Re: Еврокомиссар Мишель осудил Чехию за отказ от конференции (/)

  Речь иранского президента на открытии конференции ООН по расизму в Женеве, в которой он заявил, что Израиль изначально был создан как расистское государство, вызвала осуждение в Европе. Однако отношение к реакции на это ряда стран Евросоюза, представители которых демонстративно покинули зал заседаний, а также Чехии, делегация которой прекратила участие в конференции, и позиции еще четырех стран ЕС, которые ее вообще бойкотировали, была неоднозначной.

  Так комиссар ЕС по вопросам развития и гуманитарной помощи Луи Мишель считает, что страна, председательствующая в Евросоюзе, не имела права покидать столь важный форум:

  “У меня вызывает сожаление тот факт, что некоторые страны ЕС отказались от участия в конференции, даже не зная о том, какой будет итоговая декларация. Это ошибка, и я нахожу странным то, что страна, председательствующая в Евросоюзе, проявляет свои предпочтения подобным образом”.
  http://ru.euronews.net/2009/04/22/iran-s-anti-israel-speech-sparks-internal-eu-row/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.26 | Сергій Кабуд

   Еврокомиссар Мишель -дегенерат на службі кремля як і ти толік

  • 2009.04.26 | 123

   нехай мішель відсмокче

   він забувся хто він, хто його найняв і яка його функція.

   він дрібний чиновник, найнятий в тому числі чехами для координування дій чехії та інших незалежних держав, які вирішили жити в унії. попрікати чимось чехії в цього дармоїда нема ніякого права.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.26 | Ukrpatriot(patriot)

    Ми просто повинні виходи з власних інтересів

    завжди, а не з інтересів єврокомісара чи когось іншого. В даному випадку Україні було корисно продемонструвати свою позицію щодо цієї расистської конференції. Вона цього не зробила і це прокол
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.26 | Almodovar

     Складається враження

     що увесь світ танцює навколо Ізраїлю, аби той, боронь Б-же, нічого не подумав! Хрін із нами з усіма, аби гебреї на нас не образились!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.26 | Ukrpatriot(patriot)

      Знову не розумієте суті

      Спробую ще раз пояснити.

      1.З одного боку Іран (який нищить неіранські народи- що є расизмом), Росія (що також нищить "все не русскоє").

      2. З іншого боку Європа, Ізраїль і США.

      Тепер запитання. Де мала бути Україна у цій конкретній ситуації?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.27 | толя дейнека

       протистояння, вигадане сіоністами

       якщо ви хочете танцювати під сіоніське дудку - позіцонуйте і танцюйте

       не дуже яено, кого нищить Іран. Тут можна перечисляти десятками війни США і Ізраїля, але Іран за останні років сто іба що раз захищався проти іракської агресії, спровокованої США. Навіть під час афганських і іракських війн в себе під боком він поводився цідком зважено.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.27 | Ukrpatriot(patriot)

        А у себе в країні, всередині

        Поцікавтеся. Китай теж дуже "зважено" поводиться в Тібеті і мало хто знає про примусову стерилізацію і багато іншого.
    • 2009.04.26 | 123

     Я в цьому з Вами згоден, але Мішель мене вразив окремо

     незалежно від того, про що Ви слушно кажете.
   • 2009.04.27 | толя дейнека

    123, звідки така агресія? приємно здивований

    не хочу нагадувати вам очевидні речі, але доведеться. Політику Євросоюзу на 99% визначає саме Єврокомісія, тобто єврокомісари, і зокрема такий зубр як Луї Мішель (в дужках: здається до того ж він жидівської етнічності). Пічля обрання Єврокомісії думкою решти інституцій можна маніпулювати і зневажати, чому прикладів є багато.

    що стосується конференції, для тих хто лишає собі думки в голові, Луї Мішель сказав, що не варто впадати в стан клаки, бо підготовлена узгоджена резолюція стерильно вичищена проти всіких згадок сіонізму.

    щось я бачу багаторічна робота на форумі дещо підірвала ваше психічне здоров'я. Може у відпустку, водички попити? щоб зі свіжою головою і силами?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.27 | 123

     бо чиновник повинен знайти своє місце

     толя дейнека пише:
     > не хочу нагадувати вам очевидні речі, але доведеться. Політику Євросоюзу на 99% визначає саме Єврокомісія,

     Нічого вони не визначають. Ніхто не може змусити незалежну країну-члена ЄС до того, чого вона сама не хоче. Функція ЄК - координувати взаємодію між країнами-членами ЄС.

     > щось я бачу багаторічна робота на форумі дещо підірвала ваше психічне здоров'я. Може у відпустку, водички попити? щоб зі свіжою головою і силами?

     Не турбуйтесь ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.27 | толя дейнека

      Re: так він і знає

      ви точно впевнені, що можете вчити Мішеля поводитися в політиці? :)

      якщо подивитися на формальний бік справи, конференція була проведена замість Дурбана, бо там нібито вулиця чинила тиск, і тому тркба було сховатися за надійну швейцарську охорону. Подивіться на формальний бік справи спокійно

      http://gazeta.ru/politics/2009/04/20_a_2976419.shtml
      Генсек Пан Ги Мун, открывший конференцию, заявил, что «глубоко сожалеет о том, что некоторые (страны) предпочли встать в стороне. Я надеюсь, они не будут с этим затягивать». В ООН с самого начала старались сгладить ощущение грядущего провала. От первоначального черновика итогового документа объемом 60 страниц остался лишь 16-страничный проект совместной декларации, который не должен был содержать каких-либо упоминаний ближневосточного конфликта, Израиля или сионизма. Его составлением занимался представитель России Юрий Бойченко. В интервью Радио ООН он рассказывал о том, как он «переработал текст с группой экспертов из трех человек, которые действовали в личном качестве и не представляли никакие государства». А палестинские представители и ряд арабских стран получили от ооновских чиновников похвалу за «мудрость и гибкость», которую они проявили при работе над документом.

      Упоминания о сионизме из текста были вымараны, зато осталось осуждение тех, кто отрицает факт холокоста, против чего выступали иранцы.

      Верховный комиссар ООН по правам человека Наванетхем Пиллэй говорила, что была бы «очень удивлена», если бы в Женеве подобное компромиссное предложение не встретило бы понимания. Однако впечатление от грядущей встречи было испорчено, поскольку арабские делегации не стали обещать, что воздержатся от претензий в адрес документа.

      (тд) тобто ніяка ця конференція не "расиська" і не "антисемітська". Я взагалі не бачу підстав для істерики. В чому полягає її мета? хіба що зробити скандальну обструкцію Ахмадінежаду, але зовні виглядає, що іранський лідер виступив достойніше, ніж його істерично-зведені слухачі і ще нервовіші коментатори на ВФ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.27 | Pavlo Z.

       100%

       толя дейнека пише:
       > тобто ніяка ця конференція не "расиська" і не "антисемітська". Я взагалі не бачу підстав для істерики. В чому полягає її мета? хіба що зробити скандальну обструкцію Ахмадінежаду, але зовні виглядає, що іранський лідер виступив достойніше, ніж його істерично-зведені слухачі і ще нервовіші коментатори на ВФ.
     • 2009.04.27 | Сергій Кабуд

      ідіотска кремлівська ідея ЄС лише шкодить державам

      давно треба похєрити це і будувати двосторонні відносини з

      США
      Ізраілем
      Великобританією
      Швецією
      Грузією
      Данією
      Польшею
      Канадою
      Литвою
      Латвією
      Естонією

      і іншими хто нас підтримує і будувати окрему коаліцію країн яким загрожує Кремль

      нас разом білєше, ми маємо збудувати свою систему безпеки і проробити процедури СТРАТЕГІЧНОГО СТРИМУВАННЯ кремля

      Шоб не думали навіть лізти ні до кого з списку країн
 • 2009.04.27 | GreyWraith

  Я от читав про погляд щодо стану внтурішніх іранських справ

  В Ірані скоро вибори, а розкладка відносно Ахмадінеджада така: той опирається на провінційну бідноту, інтелігенція його ненавидить, а верховним муллам, які деякий час були до нього прихильними, поступово, але неухильно, він починає набридати своїм словесним поносом, через який перегризся із такою кількістю країн. Економіка там і під час високих нафтових цін стагнувала, а зараз чи не в прірві, виходу не видно.

  От і йде спроба розіграти антисемітську карту.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.27 | Сергій Кабуд

   режим в Ірані і кремлі- одне й теж

   звідси і висновки: не буде там змін без серьозних заходів з боку США на підтримку внутрішньої опозиції

   які, заходи, мають бути в площині моральної і політичної підтримки іранського спротиву цій советскій системі
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.27 | GreyWraith

    Є суттєва різниця

    "Ареопаг" мулл, яким треба ще й у ісламській телогії тягатися із суннітськими режимами, перш за все - із Саудівською Аравією. Зараз у Росії подібного нема, а от за совка можна ще взяти аналогію із Китаєм.
    Але і тут слід завважити, що демократичність теперішнього іранського суспільства вища, ніж тодішнього совкового.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.27 | Сергій Кабуд

     ці 'мули' ні в якого Алаха не вірять і близько - це банда

     легко знайти в інтернеті деталі розробок ірану ще з 1960х років

     режим в ірані існує завдяки жорсткому політичному терору в країні:

     щорічно іран залишає 150 тисяч людей з вищою освітою

     внутрі ірану- сталінізм

     спецслужби ірану- це відгалуження КГБ-ФСБ

     мій друг колись сидів в таборі з хлопцем який з совячої армії сбіжав в іран

     так гидкі муляки його видали НАЗАД!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.27 | Almodovar

      Re: ці 'мули' ні в якого Алаха не вірять і близько - це банда

      Друг не розповідав, що перси хором використовували його дупу увесь час, поки він там був?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.27 | Сергій Кабуд

       я знав що ви ідіот але трохи сумнівався

       ці люди про яких я написав вище сиділи в політичному таборі в пермі разом з Стусом

       а ви - дегенерат

       бажаю вам луснути від гімна яка вас заповнює по вуха
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.28 | Almodovar

        Re: я знав що ви ідіот але трохи сумнівався

        Дегенерат, пане, ви. Я знаю прізвище того нещасного хлопця, про якого йдеться у ващому дописі, а сидів він в політтаборі лмише тому, що йому пришили політичну статтю "видача декржавної таємниці", а традиція содомити всіх перебіжчиків-стара традиція персів, про що й шлося, для того, щоби показати високий релігійний дух в цій країні. Видавали ж усіх лише тому, що у нас з часів шаха була домовленість про видачу злочинців і перебіжчиків. До речі, СРСР не гірше видавав всіх, хто перебігав з Ірану, окрім справжніх членів партії ТУДЕ (аналог компартії), тому всі, хто перебігав, називали себе членами ТУДЕ, якщо ж виявлялося що це не так, то їх одразу віддавали назад.
        А бігти в Турцію і Іран було абсолютним маразмом.
        А вам таки, шановний, слід щось попить, травки чи настоянку яку. Від нервів. Це не здраво. Може паранойя статися.
       • 2009.04.28 | Микола Гудкович

        Попередження. Правила, ІІ.0, 1


        Сергію, Ви вмієте поводитися гарно, і часто пишете слушні речі. Але інколи Вас ковбасить, і від того нікому жодної користі.
      • 2009.04.28 | Микола Гудкович

       Попередження. Правила, ІІ.1


       Позбавте мене від необхідності рахувати ці попередження. Дякую.
 • 2009.04.27 | Pavlo Z.

  Цим самим ви говорите: "ООН - расистська організація". Брєєєд!

  cipt.kontakt пише:
  > Перша реакція "свідомого українця" на зауваження посла Ізраїлю в України може бути бурхливою: "Дожилися, вже не лише російські чи американські посли дозволяють собі повчати Україну, а навіть посол Ізраїлю!"
  Посла Ізраїлю після його повчань треба було в 72 години вислати з України. Однозначно - це втручання у наші внутрішні справи. Хто стверджує інше - або невіглас, або патріот не України. Не має права посол країни повчати країну перебування як вона повинна себе вести.
  > Про інтереси України
  > Проте доцільно глибше розглянути цю подію, як з погляду українських національних інтересів, так і по своїй суті. Україна домагається визнання світовою спільнотою Голодомору 30-х років актом геноциду проти українського народу
  Чому Ізраїль дотепер не визнав цього??? Український посол в Ізраїлі критикував Ізраїль за це?
  > Про суть
  > Проте важливіша суть проблеми. Чи дійсно сіонізм має хоча б елементи расизму? Сіонізм є ідеологією єврейського націоналізму, основним положенням якого є право євреїв на власну державу на своїй історичній території. Це положення не відрізняється від аналогічних положень націоналістичних доктрин інших народів, в яких право на власну державу на історичній території вважається законним природнім та невід'ємним.
  Чому Ізраїль 60 років ігнорує це право для палестинських арабів?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.27 | Сергій Кабуд

   "ООН"- значно гірше. це небеспечна банда бюрократів

   яка створена для бюрократизації міжнародного дипломатичного процесу

   і з метою навязування націям ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗМУ в який вже давно вбудовані інтереси кремлядского марксізму

   США тут сильно і ТУПО програли

   Швейцарія послала цю гебешну ООН к херам

   але нажаль у 2002 році підривні елементи в Швейцарії такі втягнули країну в лайноідство

   Має сенс і Україні похерити цю банду


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua