МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А які санкції до України може застосувати Росія?

04/24/2009 | GreyWraith
Я краєм ока в транспорті бачив, як якийсь чоловік читав у рептильці "Сявотня" підлу статейку, вибачте, брехливої сучки, яку звати Ірина Ковальчук (+1 до чорного списку заборони на фах) про те, що от-от Росія ухвалить закон про заборону заперечення результатів Великої Вітчизняної війни, а оскільки Ющенко возвеличує УПА (так написано; а я вважаю, що УПА сама себе возвеличила боротьбою за волю України, а Ющенко нарешті віддає належне героям), то цим самим ризикує підставити Україну під аццкіє російські санкції.

Я от побачив, що оскільки Росія дійшла до такої деградації, що ризикує ухвалити цей дебільний закон, значить, від неї можна чекати будь-чого. :( Треба якось на цей факт зважати. І от просто заради довідки: які конкретні санкції може Росія накласти на Україну, і чим нам це загрожує? А чим ми можемо відповіти?

Відповіді

 • 2009.04.24 | GreyWraith

  Так за годину ніхто жодної санкції не придумав?

  Дивно...
 • 2009.04.24 | Горицвіт

  Військовий напад

  Цей закон може стати "юридичною" підставою для війни.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.24 | GreyWraith

   І все?

   Гармати - це останній аргумент королів. Виходить, що інших аргументів не залишилося?

   І війна через те, що вони посміли щось думати не так, як нам хочеться, - це ж смішно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.24 | Горицвіт

    ну можна почати з відключення газу

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | GreyWraith

     Було цієї зими

     Україні то збитків не було, а от російська репутація за Заході остаточно похована і стало питання перетворення її на півнчіну Нігерію.

     Що далі?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.24 | Горицвіт

      Re: Було цієї зими

      GreyWraith пише:
      > Україні то збитків не було, а от російська репутація за Заході остаточно похована


      Можливо, газова репутація Росії погіршилась. Але питання тепер не в газі, а в війні. Якщо торгівля газом занепадає, то тим менше значення буде Росія надавати своїй репутації.

      Після пропозиції Обами "спільно натиснути reload button" пішли з російського боку прямим текстом пропозиції, щоб розділити-таки "сфери відповідальності". Тобто щоб Захід формально здав Україну Москві. Ми не знаємо, до чого ці переговори приведуть (навряд чи здадуть прямо-таки офіційно в договорі), але напрямок прагнень видно.

      Загострення в Україні може стати аргументом Росії в цих переговорах.

      Якщо переговори будуть для Росії вдалими, то "сферу впливу" прийдеться якось "брати". А якщо невдалими, то Росія може зірватися і полізти брати свою сферу всупереч домовленостям.

      Коротше кажучи, не все так просто.

      > Що далі?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.24 | GreyWraith

       Re: Було цієї зими

       Горицвіт пише:
       >Можливо, газова репутація Росії погіршилась. Але питання тепер не в >газі, а в війні. Якщо торгівля газом занепадає, то тим менше >значення буде Росія надавати своїй репутації.
       Для війни дуже важливі союзники. Наявність союзників багато в чому залежить від репутації.

       >Після пропозиції Обами "спільно натиснути reload button" пішли з >російського боку прямим текстом пропозиції, щоб розділити-таки >"сфери відповідальності". Тобто щоб Захід формально здав Україну >Москві. Ми не знаємо, до чого ці переговори приведуть (навряд чи >здадуть прямо-таки офіційно в договорі), але напрямок прагнень >видно.
       Поки реальною угодою є ось цей газовий меморандум, яким "газова" сфера впливу Росії обмежується україно-російським кордоном. Плюс вже почав діяти Національний річний план щодо вступу України до НАТО, і навіть німецьке керівництво прямо каже, що двері НАТО для України не зачинено.

       За цією інформацією можна зробити висновок, що або Росія із її сферами впливу послана у пішу еротичну подорож, або як мінімум ще нічого не вирішено.

       Якби справді Захід погодився віддати Україну до російської сфери впливу, то ознакою цього було б поступове згортання в Україні прозахідних сил і спільне просування Заходом і Росією проросійских. Щоб було щось типу "народних демократій". (до речі, ось цю ідею щодо розподілу сфер впливу вже ж пробували, наслідком чого виявилися ті ж самі "народні демократії". Система виявилася дуже нестабільною, тому навряд чи Захід стане повертатися до цього рішення, що вже провалилося)

       >Загострення в Україні може стати аргументом Росії в цих переговорах.
       Росія вже здорово прокололася, показавши за цим загостренням свої вуха. І наслідок загострення може бути цілком протилежним від сподіваного у Росії - Захід може негласно санкціонувати українську владу на наведення порядку. Он згадайте Грецію, Чилі, та й ту ж Росію у кінці 1993 року - із лівих погромників аж пір'я летіло, і все було цілком у рамках прав людини. :)

       >Якщо переговори будуть для Росії вдалими, то "сферу впливу" >прийдеться якось "брати".
       Механізм "брання за згодою" я вже описав. Але є одне "але" - називається "Галичина, Волинь і Київ". Вони (та що "вони"? Ми! :) ) у випадку реалізації такого сценарію цілком здатні підняти
       величезне повстання, яке так просто не придушиться, і Захід так чи інакше буде змушений підтримати, як, незважаючи на Ялту, підтримав "Солідарність" у Польщі. І якщо хоча б шмат вільної України внаслідок цього повстання виникне, то це означає крах всього проекту...

       >А якщо невдалими, то Росія може зірватися і полізти брати свою сферу >всупереч домовленостям.
       Тоді буде простіше і швидше: оскільки російська репутація і так на нулі, то Захід не те що бере Україну в НАТО із 5-ою статею, а ще й враховуючи неадекватність пацієнта, допомагає їй відновити ядерну зброю. Ніяка війна не починається, і настає спокій між Україною і Росією надовго. :)

       >Коротше кажучи, не все так просто.
       Значить, перша верся списку санкцій є:
       1) Вимкнуть газ.
       2) Війна.

       Якось малувато...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.04.24 | Сергій Кабуд

        з ядерною зброєю: РФ атакує миттєво якщо це стане реальним

        хоч би і в намірах
      • 2009.04.24 | Сергій Кабуд

       точно написали все

     • 2009.04.24 | Сергій Кабуд

      репутація сильного гангстера- це саме краще для РФ

   • 2009.04.24 | Сергій Кабуд

    біологічна атака без оголошеня, чи радіологічна

    як проти Литвиненка лише масово

    Чорнобиль он бахнули бахнуть ще щось

    а потім після винищеня 50-80% населення попре танками
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.25 | Isoлято

     мдя... це ще в 50-ті розробляли...

     Дальность полета ракеты "Р-2" составляла всего 600 км и она имела достаточно большое рассеивание головной части, поэтому нужно было искать новые пути повышения боевой мощи ракеты. Ядерный заряд, который к этому времени был уже испытан на Семипалатинском полигоне, ставить на ракету "Р-2" не было возможным из-за недостаточной дальности ее полета. Рассмотрев этот вопрос Правительство приняло решение использовать в головной части ракеты вместо обычного взрывчатого вещества устройство, которое могло использовать фактор радиоактивного заражения местности. Было рассмотрено два проекта: "Герань" и "Генератор".

     Проект "Герань" предполагал моноблочную головную часть заполненную радиоактивной жидкостью. Во время подлета к цели предусматривалось разбрызгивание этой жидкости.

     Проект "Генератор" предполагал головную часть ракеты начиненную большим количеством малых емкостей с радиоактивной жидкостью, которые разбрасывались перед целью, а затем жидкость разбрызгивалась из этих малых емкостей. Таким путем площадь поражения живой силы противника значительно увеличивалась.

     В 1953 году проведено два пуска "Р-2" с головной частью "Герань" и "Генератор". Пуски ракет прошли успешно.

     http://www.kosmobaik.ru/raketi/raketi_1_1_2.html
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.25 | Сергій Кабуд

      додайте до цього контейнери з бубоною чумою яку кремль розробляє

 • 2009.04.24 | Боровик

  Re: А які санкції до України може застосувати Росія?

  Росія зможе застосовувати санкції до багатьох персон.
  Цим вона надає додаткові незручності для тих, хто суперечитиме ідеології офіціозу Росії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.24 | Сергій Кабуд

   включно з вбивствами на теріторії України

 • 2009.04.24 | Убітий Єнот

  Кримінальні справи може завести

  проти українських політиків, що дозволяли собі висловлювання на цю тему. Потім можна буде через Інтерпол вимагати їх видачі у Росію для суду. У випадку зміни влади це буде дуже зручний метод позбутися померанчових політиків.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua