МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява журналістів Київського медіа холдингу

04/24/2009 | KIEV_MEDIA_X
Журналісти Київського Медіа Холдингу обурені участю видання «Українська правда» в брудній політичній провокації, спрямованій напередодні президентських виборів проти мера Києва Леоніда Черновецького, і збираються звернутися у Комісію із журналістської етики з проханням проаналізувати дії «Української правди» на предмет участі у політичній провокації.
Нагадаємо, 23 квітня на сайті "Таблоїд", який належить умовному холдингу "Українська правда", а потім і на першій сторінці сайту "Українська правда", з'явилася інформація про те, що відомий британський таблоїд "Mirror" проілюстрував скандальний матеріал фотографією Київського міського голови Леоніда Черновецького.
На фото фігурує київський мер Леонід Черновецький, обличчя якого заретушоване, проте, столичного мера легко впізнати. Це досить відома фотографія: на ній зображений Леонід Черновецький, який проходить перевірку на детекторі брехні. Нагадаємо, що таку перевірку мер Києва проходив публічно за власною ініціативою незабаром після своєї перемоги на виборах мера в березні 2006 року.
Тим часом, у результаті розслідування, проведеного редакцією Київського Медіа Холдингу, було виявлено декілька цікавих моментів, які свідчать про те, що на сайті "Таблоїд" було опубліковано підробку.
По-перше, кольори на скриншоті сайту "Mirror", розміщеному в матеріалі "Української правди", відрізняються – у версії "УП" колір сайту жовтий, насправді сайт "Mirror" оформлений у червоному кольорі.
По-друге, структура сайту "Mirror" на скриншоті "УП" відрізняється від реальної структури сайту "Mirror".
По-третє, напис під статтею на сайті "Mirror" свідчить, що матеріал було розміщено на правах реклами, а, отже, хтось заплатив за його розміщення гроші.
Більш того, на сайті "Mirror" не вдалося знайти статтю, яка нібито була проілюстрована фотографією київського мера. Вона просто відсутня.
Восени в Україні плануються президентські вибори, тому можна припустити, що вже зараз почалися цілеспрямовані провокації проти політиків, які заявили про своє бажання взяти участь у передвиборчій боротьбі, використовуючи при цьому авторитет відомих іноземних видань.
Нині журналісти Київського Медіа Холдингу намагаються з'ясувати, хто проплатив розміщення даного матеріалу та кому знадобилося влаштувати дану провокацію напередодні повернення Леоніда Черновецького з лікування. Відповідні офіційні запити відіслали як таблоїду "Mirror", так і "Українській правді". Крім того, готується звернення у Комісію із журналістської етики з проханням проаналізувати дії «Української правди» на предмет участі в політичній провокації.
Схоже на те, що "Українська правда" взяла безпосередню участь у брудній політичній провокації, легалізувавши інформацію, яка фактично не існує. Технологію вже неодноразово було випробувано під час виборів в Україні. Вона полягає в тому, що авторитетне видання посилається на неіснуючий матеріал у іноземних ЗМІ, що часто просто неможливо перевірити.
Колективу Київського Медіа Холдингу соромно за видання, засноване журналістом Георгієм Гонгадзе, який загинув, захищаючи свободу слова в Україні.

Редакції газет Київського Медіа Холдингу

Відповіді

 • 2009.04.24 | GreyWraith

  Педофіли за педофіла заступаються?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.24 | Адвокат ...

   Та Ви шо!!!

   Як на Вашу опінію пристати, то виходить:
   або "Усі співробітники тего хольдінґу,-- педохвіли"
   або "Казбєк,-- то є усі співробітники тего хольдінґу"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.24 | GreyWraith

    Не знаю, не перевіряв

    Але якщо продовжують бути підлеглими педофіла Бектурсунова і виродка Черновецького, і це їх не хвилює, значить - самі не кращі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.24 | Адвокат ...

     Мо`,-- й не кращі у моральному сенсі. Але ж,-- не педохвіли...

 • 2009.04.24 | Микола Гудкович

  Брехлива та маніпуляційна заява (л)

  Я розумію, що Ви радше писатель, ніж читатель, і все одно — прочитайте ось це: http://www.telekritika.ua/news/2009-04-24/45238.

  KIEV_MEDIA_X пише:
  > Журналісти Київського Медіа Холдингу обурені участю видання «Українська правда» в брудній політичній провокації, спрямованій напередодні президентських виборів проти мера Києва Леоніда Черновецького, і збираються звернутися у Комісію із журналістської етики з проханням проаналізувати дії «Української правди» на предмет участі у політичній провокації.

  Звернулися вже?

  > Нагадаємо, 23 квітня на сайті "Таблоїд", який належить умовному холдингу "Українська правда", а потім і на першій сторінці сайту "Українська правда", з'явилася інформація про те, що відомий британський таблоїд "Mirror" проілюстрував скандальний матеріал фотографією Київського міського голови Леоніда Черновецького.

  Ну, і? Один таблоїд з іншого передрукував. Що кримінального?

  > На фото фігурує київський мер Леонід Черновецький, обличчя якого заретушоване, проте, столичного мера легко впізнати. Це досить відома фотографія: на ній зображений Леонід Черновецький, який проходить перевірку на детекторі брехні. Нагадаємо, що таку перевірку мер Києва проходив публічно за власною ініціативою незабаром після своєї перемоги на виборах мера в березні 2006 року.

  Можна не нагадувати :)

  > Тим часом, у результаті розслідування, проведеного редакцією Київського Медіа Холдингу, було виявлено декілька цікавих моментів, які свідчать про те, що на сайті "Таблоїд" було опубліковано підробку.

  Які журналісти, таке і розслідування :)

  > По-перше, кольори на скриншоті сайту "Mirror", розміщеному в матеріалі "Української правди", відрізняються – у версії "УП" колір сайту жовтий, насправді сайт "Mirror" оформлений у червоному кольорі.

  По-перше, друже — там на різних сторінках різні кольори.

  > По-друге, структура сайту "Mirror" на скриншоті "УП" відрізняється від реальної структури сайту "Mirror".

  Брехня. Є деякі пункти меню, які можуть додаватися, але структура — та сама.

  > По-третє, напис під статтею на сайті "Mirror" свідчить, що матеріал було розміщено на правах реклами, а, отже, хтось заплатив за його розміщення гроші.

  Де? Який саме напис? (http://209.85.129.132/search?q=cache:HECC3Z2fgnQJ:www.mirror.co.uk/news/top-stories/2009/04/06/paedophiles-to-face-lie-detector-tests-to-prevent-further-attacks-115875-21257204/+Paedophiles+will+face+lie+detectors+to+find+out+if+they+are+thinking&cd=3&hl=u)

  (Свідчив, мабуть, бо вже видалили)

  > Більш того, на сайті "Mirror" не вдалося знайти статтю, яка нібито була проілюстрована фотографією київського мера. Вона просто відсутня.

  Її видалили.

  > Восени в Україні плануються президентські вибори, тому можна припустити, що вже зараз почалися цілеспрямовані провокації проти політиків, які заявили про своє бажання взяти участь у передвиборчій боротьбі, використовуючи при цьому авторитет відомих іноземних видань.

  Можна припустити, а можна й надати аргументу на користь припущень. Ви обмежилися припущеннями і брехнею.

  > Нині журналісти Київського Медіа Холдингу намагаються з'ясувати, хто проплатив розміщення даного матеріалу та кому знадобилося влаштувати дану провокацію напередодні повернення Леоніда Черновецького з лікування.

  Успіхів.

  > Відповідні офіційні запити відіслали як таблоїду "Mirror", так і "Українській правді". Крім того, готується звернення у Комісію із журналістської етики з проханням проаналізувати дії «Української правди» на предмет участі в політичній провокації.

  Добре.

  > Схоже на те, що "Українська правда" взяла безпосередню участь у брудній політичній провокації, легалізувавши інформацію, яка фактично не існує. Технологію вже неодноразово було випробувано під час виборів в Україні. Вона полягає в тому, що авторитетне видання посилається на неіснуючий матеріал у іноземних ЗМІ, що часто просто неможливо перевірити.

  Провокація проти Черновецького? Ви жартуєте? :)

  > Колективу Київського Медіа Холдингу соромно за видання, засноване журналістом Георгієм Гонгадзе, який загинув, захищаючи свободу слова в Україні.

  А за свої видання?

  ЗІ. Я казав Вам, тікайте з цього холдінґа. Ви дарма марнуєте час.
 • 2009.04.27 | Микола Гудкович

  УП відповіла. Ваше слово, КМХ (л)


  http://www.pravda.com.ua/news/2009/4/24/93809.htm
 • 2009.04.27 | GreyWraith

  Тест для КМХ

  Чи здатні вони відповісти на питання: чи правда, що місяць тому у пана Черновецького прямо на засіданні Київради стався приступ шизофренії і буйства, через що його було відвезено психіатричною швидкою допомогою у спеціалізовану клініку?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua