МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Італійське круїзне судно відбило атаку піратів

04/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Екіпаж італійського круїзного судна "Мелоді" відбив атаку сомалійських піратів.

Круїзне судно "Мелоді" з 991 пасажиром і 536 членами екіпажу на борту минулої ночі атакували пірати у водах Індійського океану біля узбережжя Сомалі.

Шестеро осіб з автоматами Калашникова з`явилися з темряви по лівому борту на легкому катері та відкрили вогонь. Працівники корабельної служби безпеки відповіли на стрільбу, а капітан "Мелоді" Чіро ПІНТО наказав загасити вогні та здійснити серію маневрів відходу від піратів. Удосвіта моряки переконалися, що їм вдалося відірватися від катера.

Встановлюється, чи застосовували охоронці судна вогнепальну зброю або інші засоби захисту, такі як водяні брандспойти або звукові гармати.

Напад стався за 180 миль від порту Вікторія, столиці Сейшельських островів. "Мелоді" вийшла з порту Дурбан (ПАР) 17 квітня і здійснює круїз з Південної Африки в Італію.

http://www.unian.net/ukr/news/news-313012.html

sean

Відповіді

  • 2009.04.28 | ігор

    Re: Італійське круїзне судно відбило атаку піратів

    тепер треба сподіватися, що проти капітана круїзного судна і команди буде відкрита кримінальна справа за застосування зброї. адже ж відпускали американські і німецькі військові затриманих піратів після спроб нападів і захоплення кораблів, якщо захоплення не вдалося. почекаємо
  • 2009.04.28 | Сергій Кабуд

    морякам світу правильно було б бастувати аж доки не дадуть зброюCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua