МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Боротьба за "русского лоха"

04/27/2009 | Чучхе
По-моєму, я знаю, чим пояснити останні розписування у проросійськості в заявах практично всіх ведучих і не дуже політиків в числі Гриценка, Кличка і, звичайно, Яценюка та Тимошенко.

Просто практично всі вони вірять (може, Юлія Володимирівна трохи переосмислила свою позицію), що західноукраїнський виборець і так у них в кишені, а оскільки можливо вислід виборів будуть вирішувати якісь дрібні відсотки, народ кинувся окучувати електорат Східної України, який (електорат) наші політики вважають відвертим лохом, трохи убуханим, закоханим у бєрьозкі кримінальником. Те, що ми бачимо оці всі "Флотам бить, флотам дружить" - це де-факто пиляння януковицького електорату причому з допомогою самої примітивної демагогії. Ці чуваки самі себе переконали, що наприклад донеччанин апріорно лох, який "згамає" і не таке. На відміну від киянина чи тернополянина, які продемонстрували вміння сказати "фе" подібним розводкам (виводимо за лапки альтернативи, які вони вибрали, але ж їм ніхто і не запропонував кращих). Втім я дуже сумніваюсь, що на Сході такі потуги щось дадуть. Там інші механізми прив"язаності до Януковича - свій, міцний господарник тощо. Всі, хто був реально проросійським підов до КПУ, або до Вітренко-Волги-Каурова. Дуже сумнівно, щоб ці люди раптом голосували за того ж Яценюка. Хоча у нього дійсно рейтинг на Донбасі трохи зріс.

А от чи віднімуть такі спроби сподобатись на Сході голоси на Заході - це ми побачимо незабаром

Відповіді

 • 2009.04.27 | GreyWraith

  Можливо...

  Типу розривання - між розумними і гарними? :)

  Але от цікаво: невже вони всі вирішили, що ПРУ і КПУ запросто візьмуть і цим лохом поділяться? Чи відчувають, що сила у ПРУ і КПУ вже далеко не та?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.27 | Чучхе

   ПРУ - безвольна, КПУ - куплена

   Але головне, що ці всі "вожді помаранчевого майдану" себе вважають геніяльними стратегами, ну як Луценко на виборах Київради... І іще одне - вони знають, що ловити на Заході їм в принципі нічого, тут є в них розочарування, а на сході чому б не попробувати, якщо Янукович такий неповороткий...


   На жаль, пропорційна система не дає можливості виставити їм альтернативу в Центрі та на Заході, окрім гм-гм "Свободи"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua