МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МИД России считает неправомерным сравнение положения украинцев(/

04/27/2009 | observеr
МИД России считает неправомерным сравнение положения украинцев в РФ и россиян в Украине

Сегодня, 17:33 Корреспондент.net

Сравнивать положение украинцев в РФ и русских в Украине неправомерно
Министерство иностранных дел России считает неправомерным сравнение положения украинцев в России и россиян в Украине.
Об этом говорится в сообщении пресс-службы МИДа России.

"Следует отметить, что граждане Российской Федерации украинской национальности и русские из числа граждан Украины находятся в разной этнокультурной ситуации. Попытки сравнивать их положение, подсчитывая, например, только количество русских школ на Украине и украинских в России, являются неправомерными", - сказал представитель МИДа России Андрей Нестеренко.
...
http://korrespondent.net/russia/818905

Відповіді

 • 2009.04.27 | GreyWraith

  Який чудесний нацистський документ

  Цікаво, яка причина його появи? Якийсь там звіт в ОБСЄ про відсутність українських шкіл в Росії має от-от вилупитися, і от МЗС РФ зі звичною для себе бегемотячою грацією пробує зіграти на випередження? :)

  observеr пише:
  >Сравнивать положение украинцев в РФ и русских в Украине неправомерно
  >Министерство иностранных дел России считает неправомерным сравнение >положения украинцев в России и россиян в Украине.
  Спочатку розберемося із термінами: самоназва російського народу - "русские", а "россияне" - це із сучасної російскої новомови - аналог у РФ поняттю "багатонаціональний радянський народ". Чому пан Нестеренко не вживає терміну "русские"? Він що, під забороною у Росії?

  >"Следует отметить, что граждане Российской Федерации украинской >национальности и русские из числа граждан Украины находятся в разной >этнокультурной ситуации. Попытки сравнивать их положение, >подсчитывая, например, только количество русских школ на Украине и >украинских в России, являются неправомерными", - сказал >представитель МИДа России Андрей Нестеренко.
  Я у школі вчив, що порівнювати кількісно треба явища одного порядку, а не різних. І, наприклад, цілком природнім є співставлення довжини доріг на українській і російській території чи число мобільних телефонів на душу населення там і там. А тут МЗС РФ мене черговий раз здивував заявою, що школи в Росії - це щось типу метрів, а школи в Україні - щось типу кілограмів. І все через принципово різну етнокультурну ситуацію. Цікаво.

  Вже саме існування паскудної РОСІЙСЬКОМОВНОЇ рептильки "Сявотня" в Україні свідчить про те, що тут із мовами нацменшин все в порядку. :) А у Росії принципово не так, якщо вірити МЗС РФ?

  Он свого часу порівняння числа єврейських шкіл у США та Третьому Рейху теж було неправомірним - через деякі події в останньому. Не знаю, певно тодішні німецькі нестеренки теж щось пояснювали щодо різної етнокультурної ситуації? :)

  Звісно, пан Нестеренко писав, що там десь трохи щось ніби і є, а як нема, то самі українці не хочуть. Цікаво, чи захочуть експерти ОБСЄ копнути, ЧОМУ не хочуть?
 • 2009.04.27 | Сергій Кабуд

  ха як ворог тупенько відповів, хаха!

 • 2009.04.27 | Sean

  Ідіоти. Приємно, що це все на що їх вистачилоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua