МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко привітав Литвина

04/28/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор ЮЩЕНКО сьогодні привітав з днем народження голову Верховної Ради України Володимира ЛИТВИНА, якому сьогодні виповнюється 53 роки.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Хочу висловити слова поваги до Вас — відомого державного діяча, активного політика та авторитетного науковця. Високо ціную Ваш багатий досвід та особистий внесок у розбудову Української держави», — сказав глава держави, побажавши голові Верховної Ради міцного здоров`я, успіхів, щастя і добра.

http://www.unian.net/ukr/news/news-313293.html

Відповіді

 • 2009.04.28 | Микола Гудкович

  Я розумію, дипломатичність і політкоректність. Але…

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Президент України Віктор ЮЩЕНКО сьогодні привітав з днем народження голову Верховної Ради України Володимира ЛИТВИНА, якому сьогодні виповнюється 53 роки.

  Це нормально.

  > «Хочу висловити слова поваги до Вас — відомого державного діяча, активного політика та авторитетного науковця. Високо ціную Ваш багатий досвід та особистий внесок у розбудову Української держави», — сказав глава держави, побажавши голові Верховної Ради міцного здоров`я, успіхів, щастя і добра.

  Побажання міцного здоров`я, успіхів, щастя і добра — це добре, і я щиро приєднуюсь.

  Але ж оце: «…авторитетного науковця. Високо ціную Ваш багатий досвід та особистий внесок у розбудову Української держави…». Тут не вистачає тільки визнання заслуг Литвина яко учасника бойових дій…
 • 2009.04.28 | GreyWraith

  Даремно Ющенко опускався...

  Пора закінчити цю дурну тендецію вітання табуреток.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >«Хочу висловити слова поваги до Вас — відомого державного діяча,
  >активного політика та авторитетного науковця.
  Промовчу про науковий авторитет, але варто було б запитати прес-службу глави держави: чи витрачала б вона свій час на перерахування цих чеснот, якби іменинник сидів не на табуретці парламентського говоруна, а простого депутата, як торік, чи взагалі на вулиці, як позаторік?

  >здоров`я, успіхів, щастя і добра.
  Україна здоров'я, щастя, успіхів і добра потрібно, а не цьому гидотному паскуді. :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua