МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

День «Дня» у Львівській політехніці

04/28/2009 | Kristyna
29 квітня 2009 року газета «День», Національний університет «Львівська політехніка» та Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою проводять соціально-культурні заходи під загальною назвою «День «Дня» у Львівській політехніці» – читацьку конференцію для студентства й освітян та відкриття фотовиставки з найкращими роботами Міжнародного фотоконкурсу «День – 2008».

14:00 – Читацька конференція «Формування історичної пам’яті молоді».

Доповідачі: ректор Національного університету – Юрій Бобало
головний редактор газети «День» – Лариса Івшина
директор Міжнародного інституту освіти, культури
та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» (МІОК) – Ірина Ключковська

Тематика матеріалів газети «День» задовольняє найвибагливіших читачів, а особливий інтерес у них викликають історико-культурні матеріали. Саме з цих газетних публікацій складається серія книжок, які виходять під загальною назвою «Бібліотека газети «День». Міністерство освіти і науки України, за поданням Академії педагогічних наук, надало книгам «Бібліотеки газети «День» гриф «Для використання як допоміжної літератури» в навчальному процесі. Цей випадок безпрецедентний, оскільки книги створювалися на основі публікацій в газеті й не призначалися для певної групи фахівців. Тепер ці видання можуть стати путівником сторінками історії України багатьох студентів і школярів.

Читацька конференція пройде у Головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» (актова зала) за адресою: м. Львів, вул. С. Бандери, 12.
Очікувана кількість учасників заходу – 150 – 200 чоловік.

16:00 – Відкриття фотовиставки газети «День».

Відкриває виставку ректор Національного університету – Юрій Бобало
головний редактор газети «День» Лариса Івшина
директор МІОК – Ірина Ключковська.

Фотоконкурс «Дня» започатковано 1998 року. Відтоді щорічний фотоконкурс став одним із найважливіших напрямів культурно-просвітницької роботи і візитною карткою «Дня». Після того як з фотороботами ознайомлюються мешканці та гості столиці, виставка, складена з найкращих конкурсних робіт, їде великими та малими містами України. Цього року всеукраїнський тур було урочисто відкрито в місті Луцьку. У березні естафета перейшла до Чернігова, а у квітні та травні її зможуть побачити мешканці Львова. У Львові виставка триватимете з 29 квітня по 15 травня.

На фотовиставці буде представлено близько 100 найкращих робіт Х Міжнародного фотоконкурсу газети «День». Окрім уже традиційних тем фотоконкурсу – «Події», «Особистості», «Український світ» та «Життя, як воно є», цього року відвідувачам буде представлено фотокартини із серії «Світ очима дітей», надіслані на конкурс юними фотоаматорами віком до 18 років.

Відкриття фотовиставки відбудеться за адресою: м. Львів, вул. С. Бандери, 12, Головний корпус Національного університету «Львівська політехніка», ауд. 226.

На заходи «День «Дня» у Львівській політехніці» запрошені: керівництво та студенти ВНЗ Львова, представники місцевого та обласного самоврядування, журналісти обласних та місцевих ЗМІ.

Чекаємо на Вас!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua