МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Аж сльозу прошибло (л)

04/28/2009 | GreyWraith
http://korrespondent.net/ukraine/events/819717

Бідненький...

>Он отметил, что подозреваемый юноша - единственный сын в семье и >поэтому убийство Максима Чайки - "это трагедия двух матерей".
Давайте, всі разом пошкодуємо нещасненького вбивцю. Може, і суд виправдає, - Максима Чайку все одно не воскресиш, а навіщо зайвий раз мамочку ображати? :(

>Губернатор Одесской области также заявил, что в убийстве студента нет >политического подтекста. "Сейчас многие хотят связать это убийство с >политикой, но этого не стоит делать, потому что это в первую очередь >человеческая трагедия", - отметил он.
Що, страшно Сердюку, що спитають з нього за бездіяльність, внаслідок якої розвелися підбурювачі і малолітні бандити? Чи, може, виявлять і потурання?

Відповіді

 • 2009.04.28 | Микола Гудкович

  Губернаторові ганьба таке казати

  GreyWraith пише:
  > >Губернатор Одесской области также заявил, что в убийстве студента нет >политического подтекста. "Сейчас многие хотят связать это убийство с >политикой, но этого не стоит делать, потому что это в первую очередь >человеческая трагедия", - отметил он.

  В першу чергу, і в будь-якому випадку, це трагедія. Але ж це не все. Що я бачу, так це те, що хтось намагається відв'язати це вбивство від політики, і це лише побільшує проблему.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.28 | OlalaZhm

   Дійсно, коли вже десятого вб"ють, то можа привязати

   а так шо - ну, вбили антифашисти... бавилися з ножиками і вбили
  • 2009.04.29 | samopal

   Що Україні ганьба, то хоружівським - слава.

   Може якому іншому губєрнатору такого казати і справді не випадало б (адже справа навіть не у тому, хто кого зарізав - могло бути й навпаки, - справа у допущенні убивства, вмотивованого політичними та національних розбіжностями), але хоружівським хльопцям усе можна. Він там в Одесі ще надзвичайного стану не вимагає запровадити?
 • 2009.04.28 | alfy

  Re: Аж сльозу прошибло

  Проблема,звичайно, не в тому, що два агресивних угруповання виясняли відносини з ножами. Прочитайте, що пише молодь на заборах в Одесі-"нацики не пройдут". Такого не було ніколи. Причому "нациками" в толерантній Одесі зараз стають всі, хто є носієм українського. Бо одеситам насаджується зараз насильно українська мова (якою люди ніколи раніше не розмовляли), їм насаджуються ОУН-УПА, НАТО, Мазепа та багато іншого,що в Одесі зараз просто не сприймається людьми та й не на часі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.28 | Адвокат ...

   Пам`ятник Катьці Цвай,-- то ОУН, УПА, чи Мазепа?

   А мо`,-- НАТО та Українська мова?

   Воно яко сь дивно виходить в тій Одесі. Це мабуть незбагненний одеський гумор. Місто чим дужче стає такою собі Меккою мацькальського-совковського шовінізму в Україні,-- і все через Бандеру з Мазепою...

   Мо` не тре спадкову тваринну українохвобію та ностальґію по совку виправдовувати "злимі проіскамі біньдєровцев"? ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.28 | GreyWraith

    Лівак і русофіл бреше як дихає...

  • 2009.04.28 | GreyWraith

   Re: Аж сльозу прошибло

   alfy пише:
   >Проблема,звичайно, не в тому, що два агресивних угруповання виясняли >відносини з ножами.
   Про те, що Максим Чайка відбивався ножем, навіть (анти)фашисти поки що не наважувалися брехати. А зараз, певно, пропагандистам дали команду брехню розширити: типу вже "самозахист" схавали, тому давайте збільшимо дозу. Нормальний для ліваків прийом.

   >Прочитайте, що пише молодь на заборах в Одесі-"нацики не пройдут".
   В Києві позаторік будь-хто міг замовити таким писунам писання на стінах чого-завгодно за таксою в 50 гривень. Так що і тут, НМД, працюють такі ж провокатори. Інше питання, хто платить?

   >Такого не було ніколи.
   Бо не виділялося масовано грошей провокаторам (як вияснилося, російським консулом). Запустили хворобу... Так що в даному конкретному випадку слід взятися за лікування.

   >Причому "нациками" в толерантній Одесі зараз стають всі, хто є >носієм українського. Бо одеситам насаджується зараз насильно >українська мова (якою люди ніколи раніше не розмовляли), їм >насаджуються ОУН-УПА, НАТО, Мазепа та багато іншого,що в Одесі >зараз просто не сприймається людьми та й не на часі.
   Поки насильство і злочини в Одесі витворяють лише русофіли. Провокації, підбурювання, бандити у міській владі - тільки з боку русофілів. Росія це все фінансує. А лівачки старанно силяться перевернути все із ніг на голову. Як завжди.

   Характерно, що конкретних прикладів насильного нав'язування Альфі і не назве.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.29 | alfy

    Re: Приклади

    Приклади насильного нав'язування? А славнозвісне незалежне зовнішнє оцінювання? Це просто геніальний прийом насильницької українізації, який усі типу проросійські сили проковтнули і навіть оком не зморгнули (або вони такі тупі або насправді зовсім не проросійські). Але що вони скажуть-це ж боротьба з коррпупцією, що є у певному аспекті правдою. Та при таких підходах українською через кілька років будуть мукати навіть корови в Одеській області та гавкати собаки на Дерибасівській (можете порадіти). Які після цього для українізації ще потрібні кроки? Та ніяких-просто треба посидіти і почекати кілька років, і все на цьому-гомоукраїнікус вдало вирощений.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.29 | GreyWraith

     Зрозуміло

     Вища істота хотіла отримати в Україні вищу освіту, а вчити недорозвинене нарєчіє недолюдей цій вищій істоті западло. Тому вона від фрустрації вирішила зігнати своє справедливе обурення, порішивши першу-ліпшу недолюдину, яка їй трапилася на шляху. А оскільки вищі істоти відзначаються дуже тонкою душевною організацією, то їх карати ніяк не можна, тим більше, що винне недолуге Міністерство освіти зі своїми безглуздими вимогами і, певною мірою, жертва - за те що їй не пощастило вродитися саме унтерменшем...

     Я правильно зрозумів Ваше пояснення?

     alfy пише:
     >Це просто геніальний прийом насильницької українізації, який усі >типу проросійські сили проковтнули і навіть оком не зморгнули (або >вони такі тупі або насправді зовсім не проросійські).
     І до чого тут насильство? Когось на налигачі до вузу тягнуть? :) Не зумів вивчитися у середній школі до такого рівня, щоб продовжити навчання далі? - що ж, це твої проблеми...

     >Та при таких підходах українською через кілька років будуть мукати >навіть корови в Одеській області та гавкати собаки на Дерибасівській >(можете порадіти).
     Вуличних собак на Дербибасівській немає, так само, як немає їх і на Хрещатику. :)

     >Які після цього для українізації ще потрібні кроки? Та ніяких-просто >треба посидіти і почекати кілька років, і все на цьому-
     >гомоукраїнікус вдало вирощений.
     Гомо-українікуса не існує і не буде ніколи. Є гомо-сапієнс.

     А з приводу української мови, що в Одесі ніколи не було, - мої тесть із тещею вчилися в Одеському університеті на факультеті української філології на початку 70-их років. Там була і є дуже добра українська філологічна школа. Потім викладали українську мову в Одеській області...

     А от ця одеська агресивна українофобія - явище відносно нове. І культивується часто на російські гроші...
  • 2009.04.28 | Hadjibei

   Та не бреши!

   Перетворення Одеси в антиукраїнський смітник - це вдало проведена операція ФСБ при повному потуранні СБУ.
   Це не дивно, бо такого про-московського лайна, яке сидить в СБУ на Єврейській треба ще пошукати.
   "Одеса-мама - помийна яма".
  • 2009.04.28 | OlalaZhm

   alfy, ну чого ж брехати?

   Я в Одесі жила у 1985-1987. У мене купа знайомих одеситів розмовляла українською - щоправда, доволі скаліченою. Але були й такі що чисто говорили.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.28 | Hadjibei

    От-от...

    Я прожив в Одесі 35 років, і ніколи в місті так не поширювали анти-українську ненависть.
    Все це зараз робиться відкрито через ТВ, радіо, та покидьків різних мастей.
   • 2009.04.29 | alfy

    Re: alfy, ну чого ж брехати?

    Звичайно, що є люди в Одесі, які розмовляють навіть не ламаною українською. Але скільки їх? Ви проведіть опитування, якою мовою розмовляють і хотіли б розмовляти одесити-тоді все стане зрозумілим.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.29 | Микола Гудкович

     А що саме стане зрозумілим?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.04.29 | alfy

      Re: А що саме стане зрозумілим?

      Не можна проводити політику на державному рівні, яка викликає спротив значної частини суспільства та збурює ситуацію. Бо тоді є два варіанти-або хтось навмисне працює для того, щоб розколювати суспільство або він реально не здатен оцінити ситуацію та проаналізувати наслідки такої політики.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.04.29 | Микола Гудкович

       Та невже

       alfy пише:
       > Не можна проводити політику на державному рівні, яка викликає спротив значної частини суспільства та збурює ситуацію.

       Можна. Якщо вона правильна.

       Втім, я зрозумів, в чому Ви помиляєтесь. Зараз поясню: Ви думаєте, що ситуацію збурює певна політика держави, але це не так. Є певна політика, а є певні політики, і от вони-то збурюють ситуацію. Так вже збіглося, що вони здебільшого з ПРУ, КПУ та ПСПУ.

       > Бо тоді є два варіанти-або хтось навмисне працює для того, щоб розколювати суспільство або він реально не здатен оцінити ситуацію та проаналізувати наслідки такої політики.

       Розколювати суспільство чим? Єдиною державною мовою?
       Чи Вам десь хтось забороняє розмовляти російською? Дивіться — я сейчас напишу фразу по-русски, и мне за это ничего не будет.
      • 2009.04.29 | klin_2008

       як ви достали із тупою більшовицькою теорією неповноцінності

       навіть якщо один єдиний чоловік на всю Одесу хоче говорити українською чи ханти-мансійською - це не дає права російськомовним його за те різати       alfy
       Re: А що саме стане зрозумілим?

       Перекласти (eng рус укр)

       Не можна проводити політику на державному рівні, яка викликає спротив значної частини суспільства та збурює ситуацію. Бо тоді є два варіанти-або хтось навмисне працює для того, щоб розколювати суспільство або він реально не здатен оцінити ситуацію та проаналізувати наслідки такої політики.
 • 2009.04.28 | настрадамус

  Главное милиция с народной властью, мы с неё спросим

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.29 | Odesa

   Сердюк - потворна пародія на свого земляка,

   жалюгідний флюгер, що годен на все задля збереження посади. Його чергова заява - така ж нещира, як і відозва Гурвіца. Вони обидва спочатку прогнулися під Москву з монументом Катерині, а зараз, як кіт, що нашкодив, намагаються підкреслити свою непричетність до загострення етнічного напруження у місті або спростувати його наявність.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua