МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про російські теперішні справи (л)

04/28/2009 | GreyWraith
http://www.apn.ru/blog/author66.htm#21561

Два цікавих моменти у статті:
1) ще раз відзначу високу ефективність російської пропаганди у фрезеруванні російських мізків. Вже навіть у тому, що якийсь російський міліцейський начальник "gone postal", теж винні помаранчеві екстремісти. :) Ось така міліцейська психіка ніжна і уразлива - майже така сама, як і у (анти)фашистів...
2) Зверніть увагу на екстремістські гасла на навчаннях:


:hot:

Відповіді

 • 2009.04.28 | Isoлято

  мдя... и сразу как-то блудный попугай вспоминаиццо...

  > После задержания начальника ОВД "Царицыно" на место происшествия срочно прибыл руководитель столичной милиции Владимир Пронин, который взял расследование этого дела под личный контроль.

  "А майор Пронин мне и говорит: сберкассу ограбила пани Моника из кулинарного техникума..." Интересно, в каком он нонче звании?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.28 | Чучхе

   Ви ще зверніть увагу на наступне

   Isoлято пише:
   > > После задержания начальника ОВД "Царицыно" на место происшествия срочно прибыл руководитель столичной милиции Владимир Пронин, который взял расследование этого дела под личный контроль.

   Начальник міліції бере під свій контроль дії свого БЕЗПОСЕРЕДНЬОГО підлеглого. Яка може бути успішність у розкритті такої справи, якщо він прямо зацікавлений у виправданні або відмазанні майора, якого САМ же очевидно і назначав.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.29 | Isoлято

    Как всё сурьёзно... там не маёр, а настоящий ГЕНЕРАЛ-ПОЛКОВНИК!

    Но, похоже, звездюлей ему с погонов-то поскидывают...

    > Из столичного ГУВД уволен его начальник. Владимира Пронина снял с должности лично президент Дмитрий Медведев. Эксперты считают, что развалившего московскую милицию генерал-полковника не уволили раньше из-за его тесной дружбы с мэром столицы Юрием Лужковым.

    http://www.gazeta.ru/social/2009/04/28/2980706.shtml
  • 2009.04.28 | GreyWraith

   На добрий толк такі розслідування...

   ... треба передавати до конкуруючих фірм. У їхньому випадку - до ФСБ.
   Бо особистий контроль начальника може звестися до відмазування всього, що тільки можливо. Справа у тому, що той же міліцейський особовий склад мають регулярно ретельно перевіряти психологи - в тому числі і для запобігання таких випадків. Оскільки психологія у Росії не у зародковому стані, то можна припустити, що стараннями цього Проніна справу було запущено...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua