МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Епістолярій: "Я Вам пишу. Про грип свинячий"

04/28/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Ураховуючи несприятливу ситуацію у світі щодо захворюваності на свинячий грип, нині надзвичайно актуальними є визначення та реалізація дієвих заходів щодо запобігання занесенню та поширенню на території України зазначеного захворювання. Про це йдеться у листі Президента України Віктора Ющенка на адресу Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

«У зв'язку з цим прошу Вас оперативно утворити рішенням Уряду відповідну міжвідомчу комісію на чолі з Віце-прем'єр-міністром України для забезпечення проведення скоординованих профілактичних, протиепідемічних та дезінфекційних заходів, здійснення ефективної інформаційно-освітньої роботи тощо», – зазначається у листі Глави держави.

Водночас Президент наголошує, що з метою організації постійного моніторингу за поширенням вірусів грипу, в тому числі свинячого, а також для забезпечення діяльності вірусологічних лабораторій державної санітарно-епідеміологічної служби України уряд має докласти всіх можливих заходів задля виділення з Державного бюджету України 50 млн. грн. для облаштування та можливості повноцінного функціонування державної установи «Український центр грипу та гострих респіраторних інфекцій» Міністерства охорони здоров'я України.

http://www.president.gov.ua/news/13654.html

sean

Відповіді

 • 2009.04.28 | Микола Гудкович

  (мрійливо) Може, десь ще туберкульоз свинячий спалахне?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.28 | Адвокат ...

   Ги. То буде доволі скоро,-- у Харкові.

   Свині при владі самовіддано дбають вільне розповсюдження сухотної палички містом. Так би мовити,-- "Тубєркульоз в каждий дом!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua