МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Совок вульгаріс: "Натівська армада окупує українське небо"

04/28/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Депутати Донецької обласної ради вимагають від народних депутатів України не голосувати за допуск іноземних військ на територію України для проведення навчань.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться в зверненні депутатів Донецької облради, прийнятому сьогодні на 22-й сесії. Текст звернення депутати направлять Президенту України, Кабінету міністрів і Верховній Раді.

У зверненні наголошується, що відповідно до указу Президента поточного року в понад десяти міжнародних військових навчаннях на території України візьмуть участь 6,4 тис. військовослужбовців, зокрема близько 4 тис. іноземних. «Чотири тисячі НАТОвців протягом півроку топтатимуть українську землю! Землю країни, народ якої на референдумі висловився за нейтральний статус України!», - обурені донецькі депутати.

«НАТОвська армада планує окупувати українське небо, піднявши в нього сотні бойових і транспортних літаків та вертольотів, а територіальні води України вже мають намір по-хазяйськи борознити понад двадцяти НАТОвських військових кораблів і декількох підводних човнів», - йдеться в заяві.

Донецькі депутати розцінюють такі дії як «злочинні, такі, що зневажають волю та інтереси українського народу, зневажають основи Декларації про державний суверенітет України».

«Тільки безжальні вороги власного народу можуть планувати такі великомасштабні НАТОвські навчання в рік жорстокої економічної кризи. Кожен, хто проголосує за допуск НАТОвців, навіки покриє себе ганьбою зрадника народу й поплічника окупантів», - переконані депутати Донецької облради.

http://www.unian.net/ukr/news/news-313431.html

sean

Відповіді

 • 2009.04.28 | Almodovar

  Re: Совок вульгаріс: "Натівська армада окупує українське небо"

  Чого це вони? Ахмєтка горілку дешеву в бухфет завіз? на якому референдумі хто за кого голосував? Які сотні літаків? Які солдати будуть курей топтати?
  Вже писалося на цьому форумі, що місцевим раадам слід законодавчо заборонити приймати будь-які документи, стосовно зовнішньої політики. Не федерація таки!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.29 | Д. А.

   Re: Совок вульгаріс: "Натівська армада окупує українське небо"

   Almodovar пише:

   > Вже писалося на цьому форумі, що місцевим раадам слід законодавчо заборонити приймати будь-які документи, стосовно зовнішньої політики. Не федерація таки!

   А їм це й так законодавчо заборонене, бо для них діє принцип "Все, що не є дозволеним, є забороненим". То й що?
 • 2009.04.28 | Pavlo

  Красива хфофудья. Але на сайті облради я цієї відозви не знайшовCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua