МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко - Путіну: "Ми зробимо все..."

04/29/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Україна має намір сприяти просуванню процесу вступу Росії до Світової організації торгівлі.

Як передає кореспондент УНІАН, про це прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО заявила сьогодні, відкриваючи розширене засідання комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії в Москві.

«Ми зробимо все для того, аби успішно і в доволі короткі терміни і Росія змогла стати членом СОТ. І тут підтримка України завжди буде на вашому боці», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

Вона відзначила, що сьогоднішні умови спонукають Україну відмовитися від надмірного протекціонізму і створення нових бар`єрів для торгівлі товарами і послугами, у тому числі і з Росією.

«І мені видається, між нашими країнами нам це вдається», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО. За її словами, упродовж року Україна з Росією досить активно працювали у напрямі ліквідації бар`єрів в торгових відносинах.

Прем`єр-міністр повідомила, що практично всі пріоритети спільної економічної діяльності, які були визначені рік тому на минулому засіданні Комітету, на сьогодні виконано.

Ю.ТИМОШЕНКО відзначила, що економічна криза негативно вплинула на динаміку двосторонньої торговельно-економічної співпраці. Разом з тим вона висловила сподівання, що невдовзі обсяг товарообігу може бути збільшений до рівня докризового періоду.

Довідка УНІАН. Україна 16 травня 2008 року стала повноправним 152-м членом Світової організації торгівлі.

http://www.unian.net/ukr/news/news-313605.html

sean

Відповіді

 • 2009.04.29 | Almodovar

  Re: Тимошенко - Путіну: "Ми зробимо все..."

  Она охренела? Отказаться от протекционизма? Теперь, когда кризис, создавать рынок для России, вместо того, чтобі создавать его В России для себя?
  Где начальник Лукьяновского СИЗО????
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.29 | Боббі

   Саме під час кризи краще всім відмовлятись від протекціонізму

   Саме під час кризи гайки краще розкручувати а не закручувати.

   Тут вже цікаве інше: вони ж ледь тільки скасували нещодавно запроваджені пошліни, якось не послідовно виглядає.

   "Генеральна лінія партії" якось у нас так петляє що важко встежити
  • 2009.04.29 | alfy

   Re: Тимошенко - Путіну: "Ми зробимо все..."

   Цікаво, а що тут поганого, якщо Україна буде допомагати братній країні у вступі до СОТ? А що стосується протекціонізму, то у випадку його зменшення якраз Україна і виграє через доступ до величезного російського ринку (режиму вільної торгівлі вже давно домагався і Ющенко).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.30 | Isoлято

    Нічого поганого не було б, якби не...

    alfy пише:
    > Цікаво, а що тут поганого, якщо Україна буде допомагати братній країні у вступі до СОТ?
    Нічого поганого в цьому немає... крім, звичайно, того, що ця "братня країна" свого часу робила все можливе, щоб Україна до СОТ не вступила. А ми їм, відзіці лі, "допомагати" будемо!
   • 2009.04.30 | Bogun

    Re: Тимошенко - Путіну: "Ми зробимо все..."

    Режим вільної торгівлі з Росією це нонсес. Згадайте історію з українськими сирами, молоком, м'ясом, грузинським і молдавськими винами, латвійськими шпротами. І до речі, з яких це пір вони стали "братньою" країною. А ще вони брати чеченцям, грузинам, молдаванам, прибалтам, тувинцям та затурканим білорусам. Як мати такого брата, то краще бути однією дитиною в сім'ї.
   • 2009.04.30 | GreyWraith

    "Дружба дружбой, а табачок врозь"

    alfy пише:
    >Цікаво, а що тут поганого, якщо Україна буде допомагати братній країні >у вступі до СОТ?
    Допомагати, звісно ж, треба. Але ж не за просто так, а в обмін на щось вигідне для України. Це називається взаємовигідним співробітництвом.
    І якби Росія справді була зацікавлена у тому взаємовигідному співробітництві, то вже зараз би торгувалася із Україною на предмет різних корисних речей, які може зробити для України в обмін на цю протекцію. Це - цілком нормально і природньо, і, власне, переговори про вступ кожної держави у СОТ тому так довго і йдуть, що складаються із таких от торгів.

    А тепер подивимося, що пропонують наші русофільчики: пустити Росію у СОТ "по-братськи", тобто, за безплатно. Що це означає? Це означає, що Україна відмовиться від своєї вигоди і втратить у грошах, в результаті бюджет стане біднішим, а, отже, стануть біднішими українські громадяни. Висновок: русофіли - за фактом вороги України, причому вороги не стільки української влади, а саме українських громадян, причому найбідніших, яких вони хочуть обдерти на догоду Росії.

    >А що стосується протекціонізму, то у випадку його зменшення якраз >Україна і виграє через доступ до величезного російського ринку >(режиму вільної торгівлі вже давно домагався і Ющенко).
    А чому не пишете про результати цих домагань? :) Розмови про зону вільної торгівлі із Росією ведуться вже років 15, але всі ініціативи ретельно блокуються саме Росією. Виходить, тамтешній режим не соромиться дерти із братів три шкури. І я не бачу причин, через які ситуація зміниться і після вступу Росії до СОТ. Отже, замість великого російського ринку Україна, швидше за все, матиме дулю з маком. Як і досі мала...

    Питання: чому русофіли це не враховують? Відповідь: вони або недоумки, або зрадники.
 • 2009.04.29 | Микола Гудкович

  Підсумок: у Росії два прем'єри, в України — жодного

 • 2009.04.30 | harnack

  Ґаспажо Тїмохо: геть од Маскфьі і Путїнятки!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua