МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кириленко: "Поїздка Тимошенко до Москви-фінальний кастинг" (/)

04/30/2009 | Sean
Лідер Громадського руху „За Україну!” В’ячеслав Кириленко вважає, що поїздка прем’єр-міністра України у Москву – це фінальний кастинг для Тимошенко у Кремлі перед початком президентської кампанії. Про це він сказав сьогодні, перебуваючи з робочим візитом у Полтаві.

„Я не знаю якими будуть результати поїздки Тимошенко в Москву, але мені здається, що це фінальний кастинг, оглядини перед початком президентської кампанії для Тимошенко у Кремлі”, - сказав він.

„Я думаю, що слідом за нею ще неодноразово поїде туди Янукович, як ще один кандидат Кремля, і все це звершиться тим, що головні кандидати в президенти будуть змагатися не за захист українських національних інтересів, а за більшу чи меншу прихильність до кремлівської політики”, - зазначив Кириленко.

За його словами, знову невідомо які документи будуть підписуватися у Москві, які питання насправді будуть обговорюватися, і які економічні наслідки після відвідин Тимошенко Росії будуть для України. „Якщо наслідки будуть такими ж як після підписання невдалих українсько-російських газових угод, то Україна знову зіткнеться з абсолютно несподіваними рішеннями, які потім треба буде довго долати. А я підозрюю, що задля вирішення політичних інтересів якісь серйозні економічні питання будуть принесені в жертву”, - підкреслив Кириленко, зауваживши, що мова йде насамперед про маніпуляції з українською ГТС.


„На тлі розмов про недобір газу, про нові борги України думаю, що головним предметом будь-яких інтересів Росії в обмін на її підтримку того чи іншого кандидата у президенти буде питання передачі Росії української ГТС”, - наголосив В’ячеслав Кириленко.

http://zaua.org/uk/news/291

Відповіді

  • 2009.04.30 | Bestt

    Re: не "фінальний кастинг" , а контрольний выстрел

  • 2009.04.30 | Bogun

    Re: Кириленко: "Поїздка Тимошенко до Москви-фінальний кастинг" (/)

    Кириленко забув згадати в черзі малороських ходоків українофоба Литвина.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua