МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Совіти"щойно знесли пам"ятники естонцям і антикомуністичній (/)

04/30/2009 | АБВГ
опозиції. Боротьба з "фашистами" йде на всіх фронтах. Чекісти наступають. За Всемирний Союз ССР, за Сталина, за побєду!

news.vtomske.ru/news/9598.html
29.04 13:20
В центре города Томск разрушен памятник
Памятный камень репрессированным в годы сталинских репрессий эстонцам был разрушен сегодня ночью, сообщает "Медиа ФМ". На месте уже побывали сотрудники правоохранительных органов. Ведется следствие. Кроме того, сейчас решается вопрос о восстановлении памятника.

Добавим, памятный камень репрессированным эстонцам появился в сквере прямо напротив мэрии в прошлом году. Всего их установлено четыре. Один - главный, посвящен всем пострадавшим от большевистского террора, остальные - отдельным народам: калмыкам, полякам и эстонцам.В Белоруссии ликвидировали памятник лидеру антисоветского подполья

В Вилейском районе Минской области Белоруссии пропал памятник Ростиславу Лапицкому - лидеру антисоветской подпольной организации, который был расстрелян в 1950 году. Об этом сообщает "Хартия'97" со ссылкой на сайт города Вилейка.
Памятный камень был установлен в 2008 году в урочище Красный Бережок, где, как считается, был расстрелян Лапицкий. На камне была выгравирована надпись: "На этом месте расстрелян Ростислав Лапицкий. Борец за независимость Беларуси". Памятник был освящен православным священником из деревни Касута (деревни Вилейского района, в которой родился лидер антисоветского подполья).
Неизвестные, забравшие памятник, воспользовались тяжелой техникой, ее следы остались на месте происшествия. О том, куда был вывезен камень, информации нет.
Ростислав Лапицкий, сын православного священника, в конце 1940-х годов создал подпольную организацию. В нее входили молодые люди, они издавали и распространяли антибольшевистские и антисталинские листовки. Организация, которая действовала в нескольких районах Белоруссии, быстро была раскрыта. В 1950 году ее активисты были арестованы и приговорены к различным срокам заключения. Лидера организации приговорили к смертной казни.

Відповіді

 • 2009.04.30 | Адвокат ...

  Гімпєрія наносіть атФФєтний удар.

  Допоки Мацькалією керуватимуть ґебняки, ні дисидентам, ні правозахисникам, ні живим, ні мертвим,-- ні життя, ні спокою вічного не буде. Ні в апукєлой на всєґо Мєдвєда Рушкє, ні де инде.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.04.30 | АБВГ

   А мені цікаво, чи можуть зараз естонці їхати в Москву

   і громити там магазини, як це робили росіяни в Естонії рік тому?
   І чи будуть вони внаслідок свїх дій кримінальними злочинцями, чи, як ідейні месники, по нинішнім російським поняттям - героями?
   Чи прийме Естонія закон проти перегляду фактів злочинів радянського режиму?
   Тобто, чи поступить Естонія дзеркально Росії, а значить - по-російськи правильно і патріотично?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.04.30 | keymaster

    Ще трохи, і естонці стануть нев"їздними до Росії

    До дня побєди Дума прийме закон про недопущення прославлення нацистських пособників на території колишнього СРСР, і держави, де таке на думку Москви відбувається, будуть занесені до списку ворогів.
    Нам, до речі, через Героя України "гауптштурмфюрера Шухевича" (слова одного з розробників закону, Затуліна), можуть у зв"язку з цим перекривати газ - в законі є про припинення транзиту і експорту-імпорту.

    Більше про цей закон є в статті на Майдан-Востоке
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.04.30 | GreyWraith

     Нам газ не перекриють

     Оскільки є власний видобуток. Було зайвий раз доведено цієї зими.
     Перекриють у кінцевому підсумку європейцям. А європейці цього не люблять і роблять практичні висновки для Росії. Думаю, із підписанням Брюсельскої декларації (а також із прямими контактами із Туркменістаном) возилися б ще не один і не два роки, якби не російський демарш. Мені важко уявити, які наслідки будуть після рецидиву, і особливо після того, як Росія потягне Шухевича чи щось подібне як виправдання...
   • 2009.04.30 | GreyWraith

    Зараз русофіли прибіжать...

    ... і пояснять Вам різницю між самі знаєте чим і пальцем. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua