МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кириленко:"Тимошенко поїхала до Москви на передвиборний кастинг"

04/30/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Поїздка Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко до Москви - це фінальний кастинг для Тимошенко у Кремлі перед початком президентської кампанії. Так вважає лідер Громадського руху "За Україну!" В'ячеслав Кириленко. Про це Кириленко сказав під час робочого візиту до Полтави. "Я не знаю, якими будуть результати поїздки Тимошенко до Москви, але мені здається, що це - фінальний кастинг, оглядини перед початком президентської кампанії для Тимошенко у Кремлі", - сказав він. "Я думаю, що слідом за нею ще неодноразово поїде Янукович, як ще один кандидат Кремля, і все це завершиться тим, що головні кандидати в президенти змагатимуться не за захист українських національних інтересів, а за велику або меншу прихильність до кремлівської політики", - зазначив Кириленко. За його словами, знову невідомо, які документи підписуватимуться в Москві, які питання насправді обговорюватимуться і які економічні наслідки після відвідин Тимошенко Росії будуть для України. "Якщо наслідки будуть такими ж, як після підписання невдалих українсько-російських газових угод, то Україна знову зіткнеться з абсолютно несподіваними рішеннями, які потім потрібно буде довго долати. А я підозрюю, що ради вирішення політичних інтересів якісь серйозні економічні питання будуть принесені в жертву", - наголосив Кириленко, зазначивши, що йдеться перш за все про маніпуляції з українською ГТС. "На тлі розмов про недобір газу, про нові борги України думаю, що головним предметом будь-яких інтересів Росії в обмін на її підтримку того або іншого кандидата в президенти, буде питання передачі Росії української ГТС", - наголосив В'ячеслав Кириленко. Також Кириленко зустрівся зі студентами Полтавського педагогічного університету ім. Короленка. Він зазначив, що найбільшу надію покладає саме на молодь, на нові обличчя в політиці, які можуть втілити економічні реформи, змінити на краще існуючі демократичні перетворення та віднайти вихід з нинішньої ситуації. Детальніше про зустріч зі студентами дивіться у відеосюжеті творчої групи «SiD». Зокрема, Вікторія Дегтярьова та Анна Семено запитали у народного депутата про відносини із місцевою "Нашою Україною" та про створення на Полтавщині осередку громадського руху "За Україну!", який він очолює. Джерело: ІА "Новини Полтавщини".

Відповіді

 • 2009.04.30 | Бос

  Кіріленко та студенті

  Як то кажуть все починається з яйця. І до тих пір доки такі грамотєї сидітимуть на компютерах та при владі не бачити того світлого майбутнього не те що через 10 років, а взагалі. Шановний студенте ! Звук "и" пишеться англійською літерою "Y". Отже: Kyrylenko studenty !!!
 • 2009.04.30 | АБВГ

  Балівуд якийсь: "Тимі, Тимі - "Ага"! Тимі-Тимі-"Ой ні!"

  Тимошенко вмовила Путіна «пробачити» Україні СВОЮ ВЛАСНУ ДВОМІСЯЧНОЇ ДАВНОСТІ СЛАБКІСТЬ НА $2 мільярди. "Я как увидела вас непанимала што делаю с ручкой! Узори рисовала на контрактах!!! Ваш волевой профиль..."
  Російська сторона не пред`являтиме Україні штрафні санкції за недобір природного газу протягом всього 2009 року, заявила прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко на брифінгу у четвер.
  Ти ж шалава САМА підписала той контракт ДВА місяці тому!
  А тепер дякуєш, що тобі ДОЗВОЛИЛИ його не виконувати!
  А Путін знов за наш же рахунок нас обласкав.
  Надіюсь, не останнє від себе відірвав.
  ...
  Ідиотичність сценарію вже нагадує Балівуд: індійський серіал якийсь: "Тимі, Тимі - "ага"! Тимі-Тимі-"та ні!"
  А кругом невинної красуні танцюють класичні злодії.
  Як історик кіно згадую, що ця роль писалася даля зовсім іншої зірки. Але у корифея виникли проблеми з яйцями... :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua