МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В СБУ обговорили протидію ксенофобії

05/04/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У Службі безпеки України у рамках реалізації пропозицій, висловлених учасниками зустрічі представників правоохоронних і державних органів з лідерами об’єднань національних меншин, що відбулась за ініціативи СБУ 23 квітня ц.р., започатковано практику постійно діючих круглих столів для визначення практичних шляхів подолання проявів ксенофобії у державі.

29 квітня ц.р. в приміщені Центру громадських зв’язків та взаємодії з ЗМІ СБ України відбулося засідання круглого столу за участю співробітників СБУ, МВС та Генеральної прокуратури України, представників єврейських об’єднань та земляцтв вихідців з країн Азії і Африки.

Під час зустрічі обговорено результати роботи правоохоронних органів із попередження протиправних проявів щодо представників національних меншин, а також проблеми, пов’язані з законодавчим розширенням, з урахуванням міжнародного досвіду, дії кримінальної чи адміністративної відповідальності за вчинення протиправних діянь на ґрунті расової та національної нетерпимості, а також за створення, керівництво і участь у діяльності структур подібного спрямування.

Учасники круглого столу наголошували на необхідності об’єднання зусиль у запобіганні вчиненню злочинів на ґрунті національної ворожнечі.

Найближчим часом такі ж робочі зустрічі з метою налагодження координації дій з громадськими організаціями у сфері попередження проявів національної нетерпимості будуть організовані підрозділами СБ України у всіх регіонах нашої держави.

Прес-центр СБ України

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article;jsessionid=79EC35E7BC96C76C17C2EF5D9F9C83C6?art_id=86298&cat_id=39574

sean

Відповіді

  • 2009.05.05 | Тарас

    Re: В СБУ обговорили протидію ксенофобії

    Хай СБУ поїде у Францію і спробує знайти у центрі Парижу корінного француза...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua