МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

CБУ передала Черкаському університету книги та фільми

05/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
На виконання доручення Президента України Віктора Ющенка Службою безпеки України надається допомога науковим та освітнім закладам, державним і громадським установам з метою правдивого висвітлення історії Українського народу. Спільно з Українським інститутом національної пам’яті вітчизняною спецслужбою створено низку книг та документальних фільмів про трагедійні для Українства політичні віхи.

Управління Служби безпеки України в Черкаській області вивчаючи, впорядковуючи, розсекречуючи та оприлюднюючи документи радянського періоду, що зберігаються в архіві продовжує роботу з відновлення історичної пам’яті нації. Це робиться з метою встановлення, поширення і утвердження історичної правди про минуле України, стирання заідеологізованих нашарувань, що спотворюють об’єктивну істину. Жодних таємниць не повинно бути у питаннях, що стосуються політичних репресій, голодоморів, національних визвольних рухів.

Кожний студент та науковець Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зможе нині ознайомитись з об’єктивною інформацією щодо визвольних змагань українців заради славетної національної ідеї — Державності України.

У заході, присвяченому передачі книг та документальних фільмів “Хлібна гільйотина” і “Технологія геноциду”, що відбувся в колі студентства та ректорату Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького взяли участь керівництво УСБУ в Черкаській області, професорсько-викладацький склад навчального закладу, представники неурядових організацій, журналісти обласних та центральних ЗМІ.

Прес-центр СБ України

sean

Відповіді

  • 2009.05.07 | Сергій Кабуд

    CБУ має почати опитувати свідків. Бо архіви вивезені КГБ

    те що нам залишили інакше ніж як МАНІПУЛЯЦІЯ не назвати

    найважливіше що вивезено повязано з майбутніми планами повернення ярма СССР і планування НОВИХ геноцидів

    в тому числі геноцидів з застосуванням КРЕМЛЕМ і ПЕКІНОМ та їх союзниками зброї масового знищення людей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua