МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

О.Скрипка співає для збору коштів на пам'ятник Мазепі

05/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
ПОЛТАВА, 6 травня. /Сергій Пустовіт - УКРІНФОРМ/. Відомий український виконавець Олег Скрипка виступає сьогодні у Полтаві з благодійним концертом на підтримку спорудження за народний кошт пам'ятника гетьману України Іванові Мазепі. Повний аншлаг гарантує збір понад 30 тисяч гривень, передає кореспондент УКРІНФОРМу з посиланням на організатора концерту - обласний осередок товариства "Просвіта".

Всі ці гроші одразу підуть на оплату триваючих нині робіт по спорудженню монумента. Згідно з останньою інформацією, вже виготовлено постамент у вигляді триметрового дзвону, а також гіпсову основу самого пам'ятника для подальшої заливки бронзою. Як передбачається, пам'ятник Іванові Мазепі постане в заповідній історичній частині Полтави на Соборному майдані. Його урочисте відкриття заплановано на 24 серпня - День Незалежності.

Збір пожертв на спорудження пам'ятника гетьману Мазепі розпочався після того, як Полтавська обласна рада наприкінці минулого року відмовилася від використання виділеної для увічнення пам'яті Мазепи цільової державної субвенції у розмірі понад 1 мільйон гривень.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=805059

sean

Відповіді

  • 2009.05.06 | Kvitka

    Re: О.Скрипка співає для збору коштів на пам'ятник Мазепі

    Patriot! Ukrainets'!
  • 2009.05.06 | Pavlo Z.

    Скрипка - респект! Так і повинно бути. Коли в Києві?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua