МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин підтримав президента: вибори мають бути 17 січня

05/08/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин переконаний, що Конституційний Суд України визнає конституційною датою виборів Президента 17 січня 2010 року. За словами спікера, якщо виходити із норм Конституції, то там "однозначно зафіксовано", що датою виборів Президента України має бути 17 січня 2010 року, повідомляє УНІАН. "Це може подобатись, це може не подобатись, це може співставлятися чи не співставлятися зі своїм з бажанням прискорити президентські вибори, але треба потерпіти, якщо ми не хочемо остаточно зруйнувати Основний Закон України", - наголосив Литвин. За його словами, політикам не слід "прив’язувати" свої політичні рейтинги до дати президентських виборів.

Як повідомлялось, 1 квітня ВР призначила вибори Президента України на 25 жовтня 2009 року. 8 квітня Президент Віктор Ющенко направив до Конституційного Суду подання про визнання неконституційним призначення парламентом президентських виборів на 25 жовтня. КС почав розгляд справи про конституційність постанови ВР.

В свою чергу заступник керівника Секретаріату Президента Ігор Пукшин вважає, що ухвала Верховної Ради про призначення дати президентських виборів є неконституційною. "Ця ухвала прийнята, виходячи з норм старої редакції Конституції, яка не діє на сьогодні", зазначив він.

Пукшин наголосив, раз змінили редакцію Конституції і чітко встановили, що чергові вибори президента проводиться в останню неділю останнього місяця п'ятого року повноважень президента України, то такою датою є 17 січня 2010 року. "Якщо хочуть іншу дату, тоді нехай змінять Конституцію і повернуть стару редакцію", наголосив він.

newsru.ua/ukraine

Відповіді

 • 2009.05.08 | Спілка Української Молоді

  Так, що йому вклонитись, якщо він підтримав?

  Спочатку підписав незаконну постанову ВР про вибори на цей рік, а тепер бачите він підтримав Президента. Самі "проблем" наробили, а тепер, типу їх "вирішують". Торгаші торгуються... :)

  Якщо би Ющенко не був таким, як кажуть його земляки - ЛОПУХОМ, то й порядок у нас в країні був би, а так СВАВІЛЛЯ.

  Єдиний вихід для нас й Ющенка, так це - танковий "парад". ;)
 • 2009.05.10 | Тарас Токар

  то - вашим, то - нашим...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua