МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Новий рімейк від "Досталі". Тепер голодування під ВРУ

05/11/2009 | keymaster
В Івано-Франківську активісти громадської організації "Народний антикризовий опір" заявили про намір почати завтра під стінами Верховної Ради голоування на знак протесту проти бездіяльності влади.

Як передає УНІАН з мітингу організації, протестувальники заявляють про "знущання банків з позичальників і вкладників".

Що цікаво, за їхніми словами, "підвищення процентної ставки у валютних кредитах, зростання курсу валют, свавілля колекторів призводить до морального (sic) спустошення українців".

Активісти громадської організації "Народний антикризовий опір" стверджують, що останнім часом збільшилася кількість хворих на серцево-судинні захворювання та нервові розлади.

"Люди часто вдаються до радикальних засобів, серед яких, - приковування ланцюгами, самоспалення і навіть самогубства, - йдеться в резолюції мітингу. - А бездіяльність влади призвела тільки до поглиблення економічної кризи".

Нагадаємо, що місяць тому парламент брали в облогу інші супротивники антикризової політики властей - прихильники Партії регіонів.

А наприкінці лютого будівлю Національного банку України в Києві пікетували громадська ініціатива "Антикризовий союз", рух "Громадський уряд" та інші, обурені фінансовою політикою НБУ.

newsru.ua/ukraine

Що ж до ініціяторів станиславівської акції, то про характер цього антикризового спротиву вичерпно пишуть місцеві журналісти з gazetareporter.if.ua:

Кілька тижнів тому в Івано-Франківську під адміністративним будинком поклав намети «Народний антикризовий спротив». Вони збирають підписи постраждалих від кризи людей і вимагають: від держави — визнати фінансову кризу та надавати статус постраждалих від неї; від міської ради — прийняття звернення до центральних органів влади з вимогою прийняти пакет антикризових законів.

Влаштовують мітинги, роздають листівки, піаряться у ЗМІ. На практиці там сидить аж двоє людей. Просто сидять і все: вороже дивляться, на запитання не відповідають, приєднатися не просять. Зрештою, двійко людей у наметовому містечку виглядають дотепно.

Олексій Шкляр зауважує, що грамотно складений текст листівки наштовхнув його на думку приєднатися до «Спротиву»: «Потім я побачив там двох людей, про яких я поганої думки і з якими не хочу мати спільних справ, тож передумав, — каже Олексій. — Одразу відчувається їх внутрішній опір. З чого роблю висновок, що вони наймані. Врешті й тоді в 2004‑му було би менше людей, якби взагалі не давали грошей. Але тут ситуація трохи інша: в цієї акції немає духовної, тобто моральної, підтримки».

На відміну від нього Ігор Жовтуля навіть й гадки не мав приєднуватися до цього наметового містечка. На його думку, ці «протестанти» говорять так, ніби криза є причиною всіх бід. А насправді — це наслідок майже 18‑річного нігілізму. «Їх кликали і закликали, просили і попереджали, але вони вперто мовчали, а бунтувати почали лише тепер, коли це стало їхньою особистою проблемою», — каже унсовець.


Дешевим піаром людей не обдуриш. Винахідливіше треба, винахідливіше...

Відповіді

  • 2009.05.13 | Тарас Токар

    Re: вони дістали своїм "Досталі".

  • 2009.05.13 | Свинья на радуге

    Походу это вариант BDSM - Bondage & Dostali Sadism & MasochismCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua