МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фестиваль ДоброДІЙ. Другий день

05/11/2009 | VOBF
Проводячи благодійний фестиваль «ДоброДІЙ», який відбуватиметься з 9 по 17 травня за адресою: м. Луцьк, б-р Дружби народів, 6, фонд «Переображення» та церква «Фіміам» за підтримки Луцької міської ради у неділю, 10 травня, провели Свято сім’ї.

Перед початком програми організатори проводили відбірні ігри з настільного тенісу, а перед наметами, де відбувається програма «ДоброДІЙ», поставили батут та дитячу гірку, де люди мали можливість відпочивати.

Намет був переповнений дорослими і дітьми, які прийшли послухати програму вихованців третьої музичної школи. Ведучий, голова фонду «Переображення», Павло Миронюк, розповідав присутнім про проблеми, які переживає інститут сім’ї у наш час, та закликав відвідувачів шанувати своїх батьків і дотримуватися відвічних християнських та сімейних цінностей.

Усім відвідувачам дуже сподобалися пісні відомого християнського співака в інвалідному візку Олега Лося з м. Рівне, який, незважаючи на проблеми із фізичним здоров’ям, радіє життю та живе у щасливому шлюбі, оскільки усі проблеми та негаразди долає вірою в Бога. Головним промовцем вечора був директор Волинського регіонального біблійного коледжу Сергій Бондар, який розповідав про цінності шлюбу та відкрив секрет його збереження, адже з любов’ю та повагою партнерів і вірою в Бога будь-який шлюб може стати зразковим. А в кінці програми всі охочі переглядали фільм на сімейну тематику «Вогнетривкий», у якому розповідалося про сімейні стосунки та цінності.

Для довідки: фестиваль «ДоброДІЙ» організовано, щоб через доброчинність залучити жителів району, підприємців, підприємства та установи різної форми власності до збору коштів для облаштування сучасного дитячого спортивного майданчика загального користування в районі ЛПЗ та триватиме до 17 травня для дітей та дорослих. З початку проведення фестивалю зібрано понад 1865,01 грн. Програмою фестивалю передбачено вечори театрального мистецтва, духовна програма «Найунікальніші долі», турнір з настільного тенісу серед старшокласників шкіл району, футбольний турнір між командами підприємств та установ Луцька, благодійний ярмарок тощо. Гості фестивалю: міс Україна 2007 Ліка Роман, християнська співачка – Дарина Кочанжи, заслужена артистка України Марина Одольська, strongman Алекс та інші.

Прес-служба ВОБФ «Переображення»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34; (063) 228-04-60
http://fond.lutsk.ua/announcement/DobroDIY.php
http://fimiam.lutsk.ua/anons/DobroDIY.php
http://www.lutsk.ua/oper/2135.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua