МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МВС каламбурить: «…не чути думки тверезих політиків» (/)

05/12/2009 | Микола Гудкович

Заява Колегії Міністерства внутрішніх справ України
12.05.2009

Сьогодні під час прес-конференції в МВС України Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив громадськості про подання ним заяви на ім’я керівництва Уряду та Верховної Ради України з проханням прийняти його відставку з посади Міністра. За його словами, підставою для цього стало розгортання в Україні «брудної кампанії», в якій об’єктом дискредитації став не лише він як політик та його родина, а й багатотисячний колектив української міліції.

Колегія Міністерства внутрішніх справ України змушена констатувати, що на фоні політичної істерії, розгорнутої політичними опонентами Юрія Луценка, майже не чути думки тверезих політиків, які закликають своїх колег робити висновки та приймати рішення лише на підставі офіційних матеріалів про інцидент в Німеччині, що став приводом для звинувачень на адресу Міністра.

Ще більш прикро спостерігати в стінах Верховної Ради України, яка має презентувати українську владу, образливі та цинічні випади на адресу органів внутрішніх справ, що сумлінно виконують свої обов’язки, захищаючи Закон, права і свободи наших співвітчизників.

Колегія Міністерства внутрішніх справ вимагає припинити політичний шабаш навколо МВС України, який ображає гідність працівників і ветеранів органів внутрішніх справ, принижує українську державу загалом.

Вважаємо за необхідне заявити, що прохання Юрія Луценка про відставку з посади Міністра є вчинком мужньої людини, здатної поставити інтереси суспільної злагоди, стабільності роботи багатотисячного колективу української міліції вище власних кар’єрних міркувань.Колегія МВС України

http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/img/common/uk/publish/article/208318;jsessionid=A4215B68E5B86EEFA9733EDCF891F007

Відповіді

 • 2009.05.12 | Микола Гудкович

  І лінгвістичний аналіз

  Микола Гудкович пише:
  >
  > Заява Колегії Міністерства внутрішніх справ України
  > 12.05.2009
  >
  > Сьогодні під час прес-конференції в МВС України Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив громадськості про подання ним заяви на ім’я керівництва Уряду та Верховної Ради України з проханням прийняти його відставку з посади Міністра.

  Якось непереконливо подав, одначе — «каоліція» не хоче підтримати свого міністра в цій шляхетній справі.

  > За його словами, підставою для цього стало розгортання в Україні «брудної кампанії», в якій об’єктом дискредитації став не лише він як політик та його родина, а й багатотисячний колектив української міліції.

  Звісно. Раптом що — Януковича не можна критикувати, бо він уособлює всіх виборців ПРУ; Луценка не можна зачіпати, бо він уособлює МВС.
  Так і запишемо.

  > Колегія Міністерства внутрішніх справ України змушена констатувати, що на фоні політичної істерії, розгорнутої політичними опонентами Юрія Луценка, майже не чути думки тверезих політиків, які закликають своїх колег робити висновки та приймати рішення лише на підставі офіційних матеріалів про інцидент в Німеччині, що став приводом для звинувачень на адресу Міністра.

  Не чути думки тверезих політиків — чому ж? Не самі ж Москалі та Гримчаки коментують :)

  > Ще більш прикро спостерігати в стінах Верховної Ради України, яка має презентувати українську владу, образливі та цинічні випади на адресу органів внутрішніх справ, що сумлінно виконують свої обов’язки, захищаючи Закон, права і свободи наших співвітчизників.

  Луценко — внутрішній орган? О_о

  > Колегія Міністерства внутрішніх справ вимагає припинити політичний шабаш навколо МВС України, який ображає гідність працівників і ветеранів органів внутрішніх справ, принижує українську державу загалом.

  І ветеранів?!

  > Вважаємо за необхідне заявити, що прохання Юрія Луценка про відставку з посади Міністра є вчинком мужньої людини, здатної поставити інтереси суспільної злагоди, стабільності роботи багатотисячного колективу української міліції вище власних кар’єрних міркувань.

  Який в нас класний, виявляється, міністр внутрішніх справ!

  > Колегія МВС України

  Женіть своїх авторів, шановна колегіє! Не ганьбіться, женіть їх геть!
  За це ось:
  «брудна кампанія» (чому в лапках?! Ви насправді не думаєте, що вона брудна?);
  дискредитація (це слово-паразит; крім того, єдиний, хто дискредитує пана міністра — такий собі Ю. В. Луценко);
  змушена констатувати (недолугий канцеляризм);
  істерія (слово-паразит, похмуре та безпорадне кліше).

  ЗІ. «Риг! риг! ригламєнт!» © ММЖ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua