МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А.Левус. Програма наступу українців (/)

05/15/2009 | Sean
Можу чіплятися до окремого (щодо тези про неспроможність організувати власну державу чи то щодо "чому ми не дали по зубах червоному звіру" - дуже багато можна розповідати як і коли давали і що заважало дати остаточно і, зокрема, чому не було системного спротиву у 1932-1933). Але назагал - згоден.

*****

http://pravda.com.ua/news/2009/5/14/94663.htm
Коли я чую сльозливі або й агресивні нарікання про упосліджений стан українців в державі Україна і про потребу їхнього захисту, перед очима постає картинка з підручника зоології за 5 клас – "Червона книга України".

Комплекс жертви іноді досягає свого апофеозу у безглуздих вихваляннях на весь світ на кшталт "українців знищили найбільше". Не за горами той час, коли ми на рівних конкуруватимемо за статус глобальної жертви переслідувань №1. У мене це викликає огиду – не хочу, аби мої діти пишались слабкістю свої нації. Краще б нас боялися.

Статус "ображеного №1 у світовій історії" не є добрим стартовим майданчиком, трампліном для національного поступу.

Питання національної пам’яті – важливі. Пам'ять про мільйони жертв – є ключовим елементом державотворення. Однак, окрім шани померлим, знищеним різними окупаційними режимами, необхідно усвідомити, що пам'ять про геноцид українців є гулею від граблів, а не предметом культу.

Наша неспроможність організувати власну державу і захистити її стала причиною всіх наших історичних катастроф. Самі українці є винними у свої же геноцидах.

Перед всіма народами в певний проміжок історії нависає загроза. Однак, не всі народи стають жертвами. Кивати на нещасливу історію, агресивних сусідів та світову змову означає морально готувати націю до нового геноциду та нещастя.

Така позиція несе в собі пасивність та інертність, важкий хрест слабкості та готовність до нових поразок. Питання не в тому, хто нас нищив, а в тому, чому ми дали себе нищити. Чому ми не дали по зубах червоному звіру?

І ось тепер ми знову чуємо партизанські заклики "захистити українців", що навіть знайшло своє відображення в "Програмі захисту українців" однієї з правопопулістських партій.

Дехто говорить, що треба встановити пропорційну квоту у владі для українців. Таке враження, що українці – це тупі, ні на що не здатні створіння, яких треба спеціальним законом завести у владу. Ми, що – нація неповносправних? Нація бездар, нездатних до боротьби і перемоги? Такий підхід ображає мене, українця.

Ці ж "захисники" виступають за автаркію та закриття кордонів. Слабкість є причиною закритості. Сильні нації ніколи не закривають кордонів. Відкриті кордони їм потрібні для експансії – культурної, економічної та інформаційної.

Зачинитись на своєму хуторі і обнести його муром – не спосіб захистити українців, а вияв духовної імпотенції. Виживають лише ті народи, які активні назовні, які відкриті для світу і прагнуть панувати.

Якби Британія, Франція чи Німеччина у свій час та й зараз реалізували програму захисту британців (німців, французів) вони б зникли з політичної карти світу. У світовій історії та геополітичній грі передбачено лише дві ролі – об’єкта і суб’єкта.

Хто замикається на своєму хуторі – одразу стає об’єктом нових геноцидів. Бо у цьому світі поважають лише сильних. Бо у цьому світі слухають лише тих, кому є що сказати.

"Захисники" ніколи не усвідомлюють себе частиною держави. Вони не можуть будувати. Протест і невдоволення – це їх стиль. У нас є держава. Недосконала, корумпована, бідна. Але є.

Однак, цього не усвідомлюють ультраправі "партизани". Їм комфортно в андеґраунді. Їм личить роль ображених. Їм легко з позицій хуторянського "націоналізму" критикувати "ворожу" владу.

Їм не догодиш. Президент поставив монумент жертвам Голодомору, а вони вже калькуляторами рахують видатки і критикують проект. Не поставив би – вони кричали б про це. Президент поїхав на Красне поле і вшанував пам'ять вояків "Карпатської січі" – вони кричать про пробки, надлишок міліції і якісь не такі прапори.

Не поїхав би – звинуватили в байдужості до історії. І так без кінця і краю. Вічне невдоволення пігмеїв…

Квиління чайки при битій дорозі. Скигління та мазохістське самобичування. Це – стиль української інтелігенції старого покоління, стиль шкідливий і небезпечний.

Український філософ Липа у своєму творі "Призначення України" наводить цікавий приклад з англійської історії. Тамтешнє військове керівництво під час І світової війни оголосило конкурс серед вояцтва на патріотичний слоган. Серед сотень гасел на кшталт "Я готовий померти за Корону", міністерство обрало "Я готовий вбити найбільше ворогів Англії". Саме тому вони й перемогли.

Доволі часто доводиться чути "українцям не дають…".

Розкрутитися, розбагатіти, впливати… Права беруть. Ніхто їх не дарує. Ніякий спеціальний закон тут нічого не вирішить. Бо світ – це конкуренція націй і держав. Якщо ми кажемо, що якась "московсько-жидівська мафія" нам не дає розвиватися, то автоматично визнаємо, що ми – невдахи.

Великий будівничий і захисник Великобританії Уінстон Черчилль влучно відзначив: "В Британії немає антисемітизму, бо ми не вважаємо євреїв мудрішими за себе". Може і нам варто почати цінувати себе, а не звинувачувати когось у наших бідах? Може настав час бути проактивними? А не лише "захищатися", реагувати, обурюватися.

Головна задача сучасного українства – змінити спосіб мислення – з пасивного, приреченого – до проактивного, позитивного і наступального. Без формування успішного образу українця, без великої української візії, без "національної мрії" українці не відбудуться, як державна нація. І жодна "програма захисту" тут не допоможе.

Тому слід оцінювати ситуацію ширше і глибше ніж це видно із зручних "патріотичних" партійних бункерів. Ми – велика нація з Історією. Нам є чим пишатися. Ми можемо навести лад в державі. В нас є що сказати і дати світові. І, врешті-решт, ми зобов’язані це зробити. "Бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець той здобуває світ".Андрій Левус, аналітик, для УП

Відповіді

 • 2009.05.15 | RiderStorm

  Добрe сказано! Готовий підписатися під кожним рeчeнням! (-)

 • 2009.05.15 | Арій.

  Re: А.Левус. Програма наступу українців (/)

  "Якщо ми кажемо, що якась "московсько-жидівська мафія" нам не дає розвиватися, то автоматично визнаємо, що ми – невдахи.".

  Ні, цим ми визначаємо нашого ворога/проблему - ставимо діагноз. А без правильно поставленого діагнозу неможливе ефективне лікування.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.15 | Sean

   Це не діягноз

   Арій. пише:
   > "Якщо ми кажемо, що якась "московсько-жидівська мафія" нам не дає розвиватися, то автоматично визнаємо, що ми – невдахи.".
   >
   > Ні, цим ми визначаємо нашого ворога/проблему - ставимо діагноз. А без правильно поставленого діагнозу неможливе ефективне лікування.
   Цим не ставиться діягноз, цим демонструється симптом хвороби, про котру він незле виклав.

   Нмд звісно. Ок, не заважатиму своїми репліками кожному робити свої висновки, бо "справжнє знання - лише знання, набуте самостійно".
 • 2009.05.15 | Тестер

  Ну і що далі??? бла-бла-бла...Чину немає

 • 2009.05.15 | OlalaZhm

  Re: А.Левус. Програма наступу українців (/)

  Коли я чую сльозливі або й агресивні нарікання про упосліджений стан українців в державі Україна і про потребу їхнього захисту, перед очима постає картинка з підручника зоології за 5 клас – "Червона книга України".

  __________

  Ну, всі вже знають, що треба позбуватися ниття і відчуття себе жертвою. Тепер ми вже робимо самих себе робимо жертвою того, що відчуваємо себе жертвою...

  Слабкість усіх чітко визначених національно українських рухів і партій - у слабкості не духу, а речей хоч значно нижчих, але важливих для побудови здатної до опору і наступу структури: фінансів. Але так склалося, що всі кошти у державі вже направлено в потоки, які йдуть через "викормишів" комси. Допоки наші свідомі газди будуть будувати свій бізнес на свої кровні, а всяка комса - користуючись бездонною бочкою держбюджету. Вони завжди будуть сильнішими - скільки б розумом і працею не заробив чесний господар, його конкурент з тої гнилоти вкраде ще з бюджету, і виграє конкуренцію.
  Треба руйнувати потоки...
  Можна, звісно, сподівтися на вибори, які ту нечість зметуть, але я в казки не вірю. Треба щось інше
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.15 | GreyWraith

   Всі гроші?

   OlalaZhm пише:
   >Але так склалося, що всі кошти у державі вже направленов потоки, які >йдуть через "викоришів" комси. Допоки наші свідомі газди будуть >будувати свій бізнес на свої кровні, а а всяка комса - користуючись >бездонною бочкою держбюджету. Вони завжди будуть сильнішими - свікт б >розумом і працею не заробив чесний господар, його конкурент з тої >гнилоти вкрае ще з бюджету, і виграє конкуренцію.
   Не завжди. Аж ніяк не завжди. В історії скільки разів було, що новий, ініціативний клас власників виростав, поступово нагулював ресурси і ламав старих паразитів, що сиділи на тодішніх державних грошових потоках, через коліно. І крадіжки з бюджету не допомагали.

   Так буде і в нашому випадку, бо добробут "некомси" зростає, хоч повільно, але неухильно. І коли накопичені ресурси переростуть рівень тих же власних особняків та почнуть шукати вищого рівня, от тоді і почнеться. Вже починається, хоч і повільно...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.15 | OlalaZhm

    Ну, так. Але на це треба років 100. А я нетерпляча

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.15 | GreyWraith

     Дерева швидше не ростимуть...

     ... якщо саджанець за верхівку смикати.

     А з приводу нетерплячки - он собори сотнями років будували і будують (як зараз барселонський за проектом великого Гауді) не комплексували.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.15 | OlalaZhm

      але якщо їх не поливати і не підвязувати...

      і не нищити шкідливі бур"яни...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.15 | GreyWraith

       А от уже справді можна подискутувати...

       ... на тему достатності садівничих зусиль всіх органів влади.
  • 2009.05.15 | Володимир I

   Re: А.Левус. Програма наступу українців (/)

   ...не бійтеся вимовити слово "війна". Оце і є оте "інше".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.05.15 | GreyWraith

  Трохи провокаційна, але розумна стаття

  А дійсно, скільки вже скиглити?
 • 2009.05.15 | Sych

  Ну так де ж програма?

 • 2009.05.15 | BIO

  Програма наступу українців - БРАТЕРСТВО.

  Прога "панування" слов"янинові не катить.

  Але й "Братерство Дурнувате" аля Совок не канає.

  Бойове, т-скать, по Духу Волі - оце добре.

  Жидам усіх рас та конфесій того не зрозуміти, точно.

  І Перемога теж не військова - мізкова має бути.

  Отут цей гебрей правий 100%.
 • 2009.05.15 | igorg

  Стаття просто гидотна, рідке лайно

  Вкрай ворожа й підступна. В основному в тому що червоною ниткою протягуються надзвичайно шкідливі для національної свідомості українців думки. Саме ті які у відкриту повторюють найгірші вороги, але тут це завувальовано саме турботою про Україну. Й поряд із цим висуваються ще гірші ідеї.

  >Комплекс жертви іноді досягає свого апофеозу у безглуздих вихваляннях на весь світ на кшталт "українців знищили найбільше". Не за горами той час, коли ми на рівних конкуруватимемо за статус глобальної жертви переслідувань №1. У мене це викликає огиду – не хочу, аби мої діти пишались слабкістю свої нації. Краще б нас боялися.

  Те що саме українці понесли найбільші втрати у 20-му столітті є фактом, який проте не є усвідомлений хоча б частково ні самими українцями ні світом. Тому й виникають запитання на кшталт: "а зачем мнє єта мова прєдков?", "зачем нам все об етом голодоморе", хіба в нас стане краща економіка від того, чи ми станемо могутнішими, чи може нас стануть боятися?
  Бачите, ми маємо дуже гарний приклад - євреїв. Які розшукують й бережуть пам'ять про КОЖНОГО загиблого єврея! Ці імена викарбувані на стіні як і імен тих хто їх рятував. То вони мають цього гидувати?
  У нас 99% загиблих лежать у ровах як в скотомогильниках. Нема не те що імен, нема навіть знаків. То чому ж не будуть лунати запитання й сумніви "а чи був отой ГОЛОДОМОР?" І от за це має душити сором.
  Прокляття українців таке ж як у євреїв. Ми опинилися на перехресті імперій, лише в інший час. Ми не розбіглися, але заплатили дорогу ціну. Кожен другий поліг, втрачено пам'ять, частково втрачено мову й національну свідомість й ідентичність. Цього маємо соромитись?

  Чи мають нас боятись? Це має різний смисл. Нас і боялися й бояться ті кому є чого боятися. Страх перед козаками, гайдамаками, петлюрівцями й бандерівцями є легендарним. Саме тому й винищували під корінь. Й зараз бояться. Аж до істерики. Найбільше поновлення національної памяті.
  Чи ж має нас боятися світ. В сенсі нашої держави. Це є найбільша дурня, бо тоді нам прямий шлях у московію. Їх бояться найбільше, без сумніву. Тут їм конкуренції нема. Й саме цим вони і гордяться.

  >Статус "ображеного №1 у світовій історії" не є добрим стартовим майданчиком, трампліном для національного поступу.
  Ого! Ще й яким трампліном! Знову ж таки огляніться на євреїв. В мене така враження що вони принципово не хочуть поступитися цим місцем українцям.

  >Питання національної пам’яті – важливі. Пам'ять про мільйони жертв – є ключовим елементом державотворення. Однак, окрім шани померлим, знищеним різними окупаційними режимами, необхідно усвідомити, що пам'ять про геноцид українців є гулею від граблів, а не предметом культу.
  Оце вже клас! А-ля Путін! Та в Україні нарешті лише ледве-ледве про це заговорили, ледве-ледве почали досліджувати. Ледве-ледве почали усвідомлювати. Й оце вже культ?

  >Наша неспроможність організувати власну державу і захистити її стала причиною всіх наших історичних катастроф. Самі українці є винними у свої же геноцидах.
  Отакої! Браво!!! То пану треба елементарно повчити історію й географію. Путін відпочиває, а Жірик із Затуліним і К у захваті!
  Та звісно, якби не чинили спротиву то може й жертв би було менше.

  >Перед всіма народами в певний проміжок історії нависає загроза. Однак, не всі народи стають жертвами. Кивати на нещасливу історію, агресивних сусідів та світову змову означає морально готувати націю до нового геноциду та нещастя.
  Усі, усі народи в різний час ставали жертвами. Й пам'ятати не означає деморалізувати. Навпаки, це є пам'ять про пожертву, про героїв, про мучеників, про те що може статися й для чого потрібна національна держава. Й в Англії стоїть пам'ятник тим, хто поліг під корінь, борючись проти влади Риму. Й більше трьох століть Англія була не те що на колінах, на пузі в лайні. Але зуміла піднятися й пам'ятає й гордиться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.15 | OlalaZhm

   Re: Стаття просто гидотна, рідке лайно

   >Наша неспроможність організувати власну державу і захистити її стала причиною всіх наших історичних катастроф. Самі українці є винними у свої же геноцидах.
   ____________

   Я от теж думаю: легко так пиз*іти, сидячи в м"якому кріслі. А як міг захистити свїх дітей і свою державу чоловік у голодоморному селі?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.15 | kinoman

    У 33-му було вжe пізно думати. Думати трeба було у 18-21-му.

   • 2009.05.15 | igorg

    Це була вершина підступності, брехні й мерзоти

    Людина просто не в змозі уявити що з нею таке можуть зробити, що можна так нагло брехати, що можна так безжально нищити без жодних причин. Людина може опиратися одному-двом злочинцям, навіть банді, але жодних шансів проти злочинців згуртованих у державний механізм. Їм не вдалося досягнути мети одразу, наскоком бо це породило опір. Тоді їх обманули й нищили поетапно й поступово. Їх свободу, їжу й життя відбирали поступово але невпинно. Такого ніхто й ніколи в історії людства ще не бачив. Й до сьогодні людством це не усвідомлено навіть частково. На жаль.
    Тим і мерзенна ця стаття, що автор таких речей не може не розуміти, проте як фокусник відводить від цього увагу. СВІДОМО!!!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.18 | GreyWraith

     Re: Це була вершина підступності, брехні й мерзоти

     igorg пише:
     >Тоді їх обманули й нищили поетапно й поступово.
     Як так вийшло, що дали себе обдурити? Не можна давати себе обдурювати.

     >Їх свободу, їжу й життя відбирали поступово але невпинно.
     А з чого це почалося? Чи не з того, що українці ковтнули ліву наживку? Де проходила та межа, за яку так необачно переступили?

     Саме тому я і різко так висловлююся проти різних варіантів лівоти і русофілії в Україні. Бо бачу це як початок нової поступовості...

     >Такого ніхто й ніколи в історії людства ще не бачив.
     Великий картопляний голод в Ірландії наприклад. До речі, коли десь під сотню років підняли питання про відповідальність за цей голод британського уряду, англійські історики висунули аргумент, що задачу знищення ірландців ніхто не ставив, а воно само так получилося. Точно так само, як русофіли і ліваки тепер.

     >Тим і мерзенна ця стаття, що автор таких речей не може не розуміти, >проте як фокусник відводить від цього увагу. СВІДОМО!!!
     Та не відволікає автор від злочинів проти українців увагу, навпаки, привертає увагу українців до цих злочинів і намагається привчити бути пильними...

     Між іншим, очевидці розказували, що теперішіні ізраїльтяни, що вже виросли за незалежності, при обговоренні Голокосту питають, чому тоді їхні люди не опиралися масово винищенню? чому покірно йшли на смерть? чому повстали лише у Варшавському гетто? І гасло їхнє тепер: "Більше ніколи!" Зверніть увагу, не "Якщо будуть сприятливі обставини, то більше ніколи..." :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.18 | Сергій Кабуд

      в україні кремлядь знищила кожного ДРУГОГО

      з 1917 року з України вимушені були виїхати десятки міліонів

      Населення України сьогодні залишається на рівні початку 1930х років.


      В діаспорі з початклу 20го століття опинилися майкже 40 міліонів українців


      це БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИЙ В ІСТОРІЇ ЛЮДСТВА ГЕНОЦИД І РУЙНАЦІЯ ОКРЕМОЇ НАЦІЇ
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.19 | BIO

       Питання до ДІЯСПОРИ

       Чи та якщо то чим підтримає Наступ ззовні?

       Інформно, ідейно, коштом?

       Для ПРИШВИДШЕННОГО визволення Земного Раю від
       номєнклатурно-паразитарної мерзоти заради
       Прощи Повернення чи не замала Ціна?
   • 2009.05.15 | Sych

    Ви думаєте люди права на зброю добиваються

    від нєху* дєлать?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.15 | igorg

     Ця компанія давно зрозуміла, що не зброя головне

     тому зброю вони застосовують у двох випадках. Коли їм страшно і коли треба розправитися із безсилою жертвою. До того основна задача зламати волю до опору, обманути, розєднати, посварити, деморалізувати. У прямій сутичці з народом який знає що його чекає (хоч би і з кілками) у них шансів нема.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.15 | Sych

      У 32-33 була "пряма сутичка з народом"

      - зафіксовано десь тисячу повстань. Як ви кажете - з кілками, вилами етц. Допомогло? Що, думаєте совнаркоми просто так вилучали зброю в 20-х?

      Або ще кращий приклад: Китай. Ну там народу до х*я і більше особливо пропорційно до партєйців. І геноцид там був ще й похлєщє ніж в Україні(в абсолютній кількості звичайно; Мао десь згубив 30 млн на скільки я знаю). І що? Смоктали й смокчуть палець!

      Перше й найнеобхідніше для любої вільної країни - право на легальне володіння зброєю. Зі справками, перевірками, курсами, але громадянин мусить мати право на збройну самооборону.

      Кажуть що "а що ви зі своїм дробовиком зробите проти калаша чи гранати?". 90% що нічо. Але ті 10% відправити нападаючих на той світ дуже сильно впливатиме на їхню мораль. Я якщо ще сусід з СКСкою підсобить, то можна й серйозно повоювати ;) Карочє: Μολὼν λάβε! .

      igorg пише:
      > тому зброю вони застосовують у двох випадках. Коли їм страшно і коли треба розправитися із безсилою жертвою. До того основна задача зламати волю до опору, обманути, розєднати, посварити, деморалізувати. У прямій сутичці з народом який знає що його чекає (хоч би і з кілками) у них шансів нема.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.15 | igorg

       У 32 була розправа з народом після належної

       підготовки. Народ спочатку поступово виснажили податками, насадили свою адміністрацію, агентуру, вилучили зброю, винищили активістів, тих хто був нелояльним чи воював проти них, деморалізували, забрали й ізолювали молодь. І тоді знищили. Тихо й повільно. Що то були за протести, якщо порівняти із 1918-м. Так, окремі прояви нелояльності. Але стало зрозумілим, що це люди ненадійні, непокірні. Негодні для соціялізму й совєтів.
       Сутичка була у 17-22. І у 44-56.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.17 | Сергій Кабуд

        сьогодні йде та сама підготовка а дали буде розправа зброєю масо

        масово знищення

        а може й звичайна кривава війна для посилення оскаженілості кацапні перед головним боєм за Європу
  • 2009.05.16 | Левус

   Re: Стаття просто гидотна, рідке лайно

   НЕ ЗВИНУВАЧУЙТЕ МЕНЕ У МОКВОФІЛЬСТВІ:http://www.ukrnationalism.org.ua/publications/?n=1539
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.16 | Историк

    Круто. А Достоевского-Чайковского уважаете? А Окару-Мироненко?!

   • 2009.05.17 | igorg

    До чого тут москофільство, просто абстракція

    Якраз проблема у тому, що Ви якраз і не звертаєте увагу в той бік. Тобто, якби московщини й Путінщини й експонентно наростаючої сталінщини в Росії не було то це й ніби не погано. Але уважно слідкуйте за реакцією наших "друзей" й порівнюйте. Це дуже гарний флюгер. Ніщо так гарно не показує правильність тих чи інших кроків як їх реакція. Звичайно, ще є угорщина, руминія, але це незрівняно менші величини.
    Отож, що так найбільше дратує кремлінів? Зростання ВВП? Збільшення фінансування армії? Розробка нових озброєнь? Позитивні контакти з Європою й США? Зовсім ні. Відродження історичної й національної пам'яті відсунуло на задній план навіть мовне питання. Тож саме час задуматися а чому це так. Адже там ніби ж нічого позитивного для українців не було, одні поразки. Й за вашою логікою їм це треба лише вітати. Але насправді це дуже серйозна загроза не лише в сенсі становлення України, але й пряма загроза для внутрішньої гебістської влади. Зараз вони інтенсивно хочуть це нейтралізувати звинуваченнями українців у фашизмі а себе виправдати тіпа спасітєлями світу від фашизму :).
    Тобто, якщо позитив без початку то нормально, або і память і позитив разом також нічого то їх ПРОТИСТАВЛЕННЯ самі бачите який має вигляд :). Я б порадив посилити аналітичну роботу, фактичне обгрунтування тез, аби публікації не нагадували перєдовиць :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.17 | Sean

     На мій погляд

     igorg пише:
     > Якраз проблема у тому, що Ви якраз і не звертаєте увагу в той бік.
     Він якраз і звертає

     > Отож, що так найбільше дратує кремлінів? Зростання ВВП?
     Так

     > Збільшення фінансування армії?
     Так

     > Розробка нових озброєнь?
     Так

     > Позитивні контакти з Європою й США?
     Так

     > Зовсім ні.
     Так

     > Відродження історичної й національної пам'яті відсунуло на задній план навіть мовне питання.
     Cитуативно. Завтра буде вигідно маніпулювати тим - маніпулюватимуть тим

     > Тож саме час задуматися а чому це так.
     Бо це не так, див. вище.

     > Адже там ніби ж нічого позитивного для українців не було, одні поразки.
     Не так, не одні поразки.

     > Й за вашою логікою їм це треба лише вітати.
     Нмд Ви невірно розумієте логіку автора

     > Але насправді це дуже серйозна загроза не лише в сенсі становлення України, але й пряма загроза для внутрішньої гебістської влади. Зараз вони інтенсивно хочуть це нейтралізувати звинуваченнями українців у фашизмі а себе виправдати тіпа спасітєлями світу від фашизму :).
     Так вони і звинувачують. І звинувачуватимуть далі. Ми можемо обурюватися і виправдовуватися, а можемо вести оцей самий "наступ".

     > Тобто, якщо позитив без початку то нормально, або і память і позитив разом також нічого то їх ПРОТИСТАВЛЕННЯ самі бачите який має вигляд :).
     Вибачте, не зрозумів

     > Я б порадив посилити аналітичну роботу, фактичне обгрунтування тез, аби публікації не нагадували перєдовиць :)
     Якраз з цим у автора нмд все добре. Проблема з переводом теорії у практику, але це загальна біда/вина. І моя, великою мірою - теж.

     Ок, я обіцяв не пхатися в обговорення, а щось ся не втримав, перепрошую :)
    • 2009.05.18 | Сергій Кабуд

     Відродження історичної й національної пам'яті- кремль боітся най

     найбільше

     бо це МОТИВАЦІЯ сильніша за їх вонючий газ і вереск про лєніна!!!!

     Українці стануть до зброї і оборонятимутєВОлю разом з іншими поневоленими


     УПА не просто захистить Україну а й визволе Світ від зарази кремлядів

     Нам треба творити ФРОНТ ПОНЕВОЛЕНИХ НАЦІЙ

     і тиснути на США в питанні визначення підтримки нашої мети

     режим в РФ має бути змінено.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.21 | star2009

      Re: Відродження історичної й національної пам'яті- кремль боітся

      Треба пояснити це молоді, навіть дітям. Бо вони бачать Леніна на пьедесталі, і що вони мусять думати?
   • 2009.05.17 | Sean

    бачте, це такий форум, де люблять звинувачувати і критикувати

    все, що критиці піддається. А піддається критиці все, тому і критикують. Я б сказав, що це добре, бо відсутність критики - ознака або нецікавости матеріялу, або неспроможности його перетравити (так, читач може бути дурнішим за автора, але про що тоді думав автор?) або тоталітарного середовища.
   • 2009.05.17 | Сергій Кабуд

    Ви схожі на кремлівського агента

    якщо ви щиро це женете- ще гірше, бо нерозумні союзники ЗНАЧНО НЕБЕЗПЕЧНІШІ ВІДКИТИХ ВОРОГІВ

    кидайте це, змінюйте професію. Робіть щось таке, де ви не можете нашкодити
 • 2009.05.15 | igorg

  А програму наступу українців не треба видумувати

  Читайте провідників. Від Шевченка й до Бандери.
  Для чого нам отой дитячий велик з погнутими колесами що нам підсовують під виглядом авто? Куди на ньому заїдеш?
  Питання в іншому, у роботі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.16 | Историк

   Re: А програму наступу українців не треба видумувати

 • 2009.05.15 | igorg

  Ось тут те що відповідає темі

  Чи точніше про те
  Ярослав Сватко: У рік Бандери (з промови на сходинах)
  http://maidan.org.ua/static/mai/1199122144.html
  Ярослав Сватко: Наукові проблеми, зв'язані з вивченням особи С. Бандери й ОУН http://maidan.org.ua/static/mai/1235914408.html
  Ярослав Сватко: Степан Бандера як дороговказ сучасності
  http://maidan.org.ua/static/mai/1230741511.html
  Ярослав Сватко: Степан Бандера. Урок до сторіччя
  http://maidan.org.ua/static/mai/1219514018.html
  Ярослав Сватко: Ідея та місія ОУН (до 80-річчя від створення)
  http://maidan.org.ua/static/mai/1232643846.html
 • 2009.05.16 | Историк

  "Прежде чем браться за что-либо, посмотри как это делали

  немцы и евреи" (Козьма Прутков) - 1.Все расследовать, 2.Вынести приговор преступникам и преступным организациям, 3. Принять меры по предотвращению впредь.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.16 | igorg

   Дякую! Саме так! І ми якраз і розпочали з пункту 1

   Тож саме це й не подобається авторові статті :).
 • 2009.05.16 | Историк

  Без этого - без расследований по закону и процедуре -

  все остальное теряет смысл и становится вредной демагогией. Не может быть, чтобы автор данной статьи этого добивался.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.17 | Сергій Кабуд

   Їх таких вирощували щоб вони підсвідомо лінію кпzz відчували

   автор, цей левус це- егрегор совятні
 • 2009.05.16 | Историк

  Сами знаете, куда ходить за дурным примером: в России

  вместо суда над советским коммунизмом (сталинизмом) был спектакль - "Суд над КПСС" (ну там еще между своими кое-какое барахло переделили). В результате имеем власть КГБ - как и было задумано. Ежу должно быть понятно...
 • 2009.05.16 | Историк

  Допустим, вместо Нюрнбергских трибуналов (/)

  устроили бы лишь "Суд над НСДАП". Что получилось бы в итоге? "Беспартийная" гестапо - которая sehr schnell прибрала бы к рукам всех остальных, включая олигархов и националистов. И сидеть бы нам всем опять в окопах.
  Позволю себе на этот счет порекомендовать:
  http://ua.glavred.info/archive/2008/12/25/112133-0.html
 • 2009.05.16 | Левус

  Кілька слів розяснення

  Друзі! мушу внести певну ясність, аби не дискусія не переростала в безрезультатну балаканину.
  1. Що мене дивує і трохи ображає це дивні закиди на предмет мого походження (напр.BIO). Я з української родини в якій багато репресованих більшовиками. Колишній активіст СНПУ. Тому припиніть цей ідіотизм - все, що не влазиться у раки вашої зашореної свідомості називати сіонізмом.
  2.Коли пишу про Голодомор і вину українців, то насамперед вину українських лідерів 1917-1920х років, які не спромоглись відстояти державу. Кров Героїв Крут і жертви Голоду - на руках винниченків з грушевськими.
  3.Ще раз прошу відсторонитись від обговрення партійного ракурсу проблеми. Не хотів нічим образити Свободу. Так, я з ними не згоден з багатьох питань. Однак, мова йде про ширшу проблематику і їхня партія частково використовна в якості ілюстрації проблеми.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.16 | Sean

   Re: Кілька слів розяснення

   Левус пише:
   > Друзі! мушу внести певну ясність, аби не дискусія не переростала в безрезультатну балаканину.
   Якого результату Ви прагнете?

   До речі, може зареєструєтеся? Бо це зайва праця модераторам - видобувати дописи з модераційної черги.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.16 | Левус

    Re: Кілька слів розяснення

    Спочатку було Слово. Україна потребує оновлення. Для цього потрібне нове прочитання націоналізму. не колупання в цитатах, а старт з базового рівня - з рівня формування національної стратегії. Нового способу мислення, нового стилю, який принесе нові, успішні формати роботи. Однак, це не означає, що треба скласти руки і філософствувати. Нехай кожен займеться чим може, лише б на користь спільноті.Та окреслення нових орієнтирів є не менш важливим процесом. Один успішний крок в стратегії дорівнює двом успішним крокам на практиці.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.16 | Mykola_2007

     Щось стратегії у вас я не бачу.

     А з приводу , робити щось нове, оновлювати щось. Багато націоналістичних організацій, вважають що Україна і досі в окупації. Тому оновлювати те чого ще по суті нема, якось недоречно. Бородьба триває, і на цьому етапі заспокоюватися, вважати, що все добре зарано. Особливо для гарячої молоді.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.17 | Сергій Кабуд

      його стратегія виписана в концепції нац безпеки Мєдвєдєва

      почитайте- там чітко видно звідки левус це бере

      лінк на кремлін.ру
    • 2009.05.17 | igorg

     Ось про новий зміст детальніше. Бо скажімо я не бачу

     чим нас не влаштовує український націоналізм попередників і як саме Ви пропонуєте його оновлювати й навіщо. Але без лозунгів, а предметно.
   • 2009.05.16 | Левус

    Re: Кілька слів розяснення

    Спочатку було Слово. Україна потребує оновлення. Для цього потрібне нове прочитання націоналізму. не колупання в цитатах, а старт з базового рівня - з рівня формування національної стратегії. Нового способу мислення, нового стилю, який принесе нові, успішні формати роботи. Однак, це не означає, що треба скласти руки і філософствувати. Нехай кожен займеться чим може, лише б на користь спільноті.Та окреслення нових орієнтирів є не менш важливим процесом. Один успішний крок в стратегії дорівнює двом успішним крокам на практиці.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.17 | Sean

     Re: Кілька слів розяснення

     От бачте, що буває у незареєстрованих - Ваше повідомлення з модераційної черги потрапило сюди двічи :)


     Левус пише:
     > Спочатку було Слово.
     Ну, що було спочатку - я не знаю, мене там не було.

     > Україна потребує оновлення.
     Так.

     > Для цього потрібне нове прочитання націоналізму. не колупання в цитатах, а старт з базового рівня - з рівня формування національної стратегії.
     Це мабуть не зовсім базовий рівень, бо формування нац.стратегії робиться не на порожньому місці, а потребує знань, зусиль, комунікації, усвідомлення мети тощо, але ясна справа, що така стратегія має бути.

     > Нового способу мислення, нового стилю, який принесе нові, успішні формати роботи.
     Так.

     > Однак, це не означає, що треба скласти руки і філософствувати.
     Так.

     > Нехай кожен займеться чим може, лише б на користь спільноті.
     Золоті слова. Я б тільки додав - і на користь собі. Розумні егоїсти, що усвідомлюють необхідність узгодження своїх інтересів з інтересами суспільства і держави, мені подобаються куди більш за навіжених пасіонаріїв.

     > Та окреслення нових орієнтирів є не менш важливим процесом. Один успішний крок в стратегії дорівнює двом успішним крокам на практиці.
     А Ви знаєте анекдота про мудрого хвіліна і мишей?
  • 2009.05.18 | GreyWraith

   Правильно, правильно

   Дякую Вам, що цю проблему підняли і написали цю статтю. Я теж на цю тему думав і прийшов до подібних висновків.

   Левус пише:
   >2.Коли пишу про Голодомор і вину українців, то насамперед вину >українських лідерів 1917-1920х років, які не спромоглись відстояти >державу.
   Слабкі люди звинувачують у своїх невдачах нещасливі обставини і оточуючий світ, сильні - лише самих себе. А історія програної у 1917-21 роках війни за незалежність ще потребує дуже ретельного і якомога об'єктивнішого дослідження, дуже подібного до неприємної, але необхідної роботи патологоанатома. Треба дати відповідь на питання: що робили не так? які були можливі альтернативи? які причини епічного фейлу? Щоб унеможливити повторення...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.18 | Сергій Кабуд

    ця маячня лише відволікає від рішення

    рішенням НЕ СТАНУТЬ дії українців

    навіть якби українці були значно свідоміши і не мали 50% населенням онуків стукачів і гебні

    Подолати КРИМІНАЛЬНЕ укруповання яке тероризує весь світ з 1917 року можна лише СПІЛЄЬНИМИ зусиллями

    ФРОНТУ ВІЛЬНИХ ДЕРЖАВ

    ЛИШЕ ДІЮЧИ РАЗОМ

    Сама Україна приречена до програшу і не дай Бог можливої втрати всього населення

    Це елементарні висновки які може зробить школяр з калькулятором подивившись основні статистичні данні і доступні кожному данні про військову потугу ворога, його міжнародні числені терористичні операції, тощо
 • 2009.05.16 | Историк

  Надо только иметь в виду, что украинский национализм или

  "национальное возрождение" неоднократно использовались номенклатурой и спецслужбами как камуфляж в борьбе за власть. Попугай (я ясно выражаюсь?) он и есть попугай - хоть и в вышиванке. То же и в других постсоветских странах - от Туркмении до Латвии через, ясное дело, Татарстан.
  Уверяю Вас, что в мегацентре Павловского плодят такое количество моделей "украинского национализма", сколько никому в Тернополе и не снилось. И некоторые из них срабатывают.
  Есть лишь три вещи, которых всерьез опасается Кремль: международное право, НАТО и украинское национальное сопротивление. Остальное - полагают там - "купим, завоюем или выиграем в карты" (цитата).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.16 | Левус

   Re: Надо только иметь в виду, что украинский национализм или

   більше тут: http://lewus.livejournal.com/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.17 | igorg

    Бачите, проблема в тому, що ця стаття читається так як вона

    написана, сама по собі. Без особи автора й без оточення інших статей. Тобто я читаю те що там написано, а не що хотів висловити автор. Й з перших абзаців отримується абзац що ...
  • 2009.05.17 | Сергій Кабуд

   саме ці тези працюють 90років, про них писав і Бандера і Голіцин

   взагалі це треба різних ЛЄВУСІВ примушувати вчити на память,


   > Уверяю Вас, что в мегацентре Павловского плодят такое количество моделей "украинского национализма", сколько никому в Тернополе и не снилось. И некоторые из них срабатывают.


   > Есть лишь три вещи, которых всерьез опасается Кремль: международное право, НАТО и украинское национальное сопротивление.


   Остальное - полагают там - "купим, завоюем или выиграем в карты" (цитата).

   > "национальное возрождение" неоднократно использовались номенклатурой и спецслужбами как камуфляж в борьбе за власть. Попугай (я ясно выражаюсь?) он и есть попугай - хоть и в вышиванке. То же и в других постсоветских странах - от Туркмении до Латвии через, ясное дело, Татарстан.


   я б додав що "ПОПУГАЙ - він є пєдєраст", має бути зарізаний і спалений
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.17 | Историк

    В моей глуши говорят, что это якобы некий

    Сергій Кабуд пише:
    > я б додав що "ПОПУГАЙ - він є пєдєраст", має бути зарізаний і спалений
    политик (врут, наверное), глядя на которого, начинаешь ненавидеть данный вид пернатых...
 • 2009.05.17 | boguslav

  Андрію Левус, "аналітику"

  Андрію Левус, "аналітику"
  Пане Левус, Читаючи вашу статтю, я намагався знайти, що конкретного ви пропонуєте для удосконалення нашої державності - і не знайшов нічого, крім повторення принизливих образ, якими радянська пропаганда годувала нас 70 років. Є люди в Україні, які не покладаючи рук, працюють на відродження історичної правди і своїми ДІЯМИ впливають на сучасну історію, молоде покоління і майбутнє - тим самим змінюють СВІДОМІСТЬ і МИСЛЕННЯ сучаного українського патріота. Ваша критика людей конкретних дій пахне старою закваскою ери совків. Чомусь євреї ніколи не боялись статусу "ображеного №1 у світовій історії" народу, добились вводу в підручники усього світу правди про голокост. "Програма захисту євреїв" в зв"язку з голокостом існує до тепер - цього тижня я слухав радіо БіБіСі - кожен день згадується голокост. Обвинувачувати українців, що вони винні у своєму геноциді - це обвинувачувати євреїв, що вони винні у своєму геноциді, це свідомо принижувати україський народ, який попав у пастку червоного терору подібно до того, як єврейський народ попав у пастку коричневого терору - але ніхто НЕ СМІЄ обвинувачувати євреїв, що вони самі винні у цьому! А те, що ми добре "дали по зубах червоному звіру", як і коричневому також - це уже відомий історичний факт - читайте історію УПА, її уже ніхто не зможе приховати чи оббрехати. Далі. Всім відомий факт, що керівництво нашого східного сусіда витрачає мільярди доларів (це при тому, що його власний народ ледве животіє) на шпигунів і різного роду сексот, щоб реалізовувати свої імперські інтереси. Ваша критика щодо встановлення навіть "пропорційної квоти у владі українців" - пахне лицемірством і цинізмом. Українці повинні на 100% керувати своєю державою ("запануєм і ми, браття, у своїй сторонці"), як це сталося в прибалтійських країнах, Польщі і інших країхнах, по яких топтався кирзовий чобіт комуно-большевикського фашистського режиму. І останнє. Стверджувати, що ми "зачинились на своєму хуторі і обносимось муром" - це просто нісенітниця. Навпаки, ми - європейці з генетично притаманними потягами до демократії, волі і християнської моралі. Нам близькі і зрозумілі приклади цивілізованих народів, а від гноївки, яка лиється від нашого східного сусіда з його ненаситними імперськими апетитами і мораллю на кшталт "Правда - это пережитки мелкой буржуазии" (цитата Леніна), ми дійсно повинні відгороджуватись муром (на жаль, іхні стайні під самим нашим носом). В одному ви праві, що нам дійсно є що сказати світові!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.17 | Юрій Зарицький

   Re: А.Левус написав мерзенну статтю...

   підтримую висновки Igor'ф i Вoguslav'a !
  • 2009.05.17 | Сергій Кабуд

   не знайшов нічого крім повторення принизливих кєгєбєшних образ

   Читаючи вашу статтю, я намагався знайти, що конкретного ви пропонуєте для удосконалення нашої державності - і не знайшов нічого, крім повторення принизливих образ, якими радянська пропаганда годувала нас 70 років.
 • 2009.05.17 | Историк

  Моментом истины для всех политических сил

  является оценка их деятельности с точки зрения сближения с НАТО. Силы, которые так или иначе работают против этого, достойны особого специального внимания. Оно, конечно, несколько прямолинейно и не очень духовно, но реальность именно такова. Декоммунизация и "восстановление исторической правды" тоже могут быть разные. Власти РФ хотят перезахоронить Ленина, а член Общественной палаты Свинадзе делает телефильмы про ужасы сталинизма (из которых ясно, что Медвепутин лучше). При этом РФ готовится к войне с НАТО и делит все страны и политические силы прежде всего на союзников и противников в этих приготовлениях (и в планируемой войне - что почти одно и то же) - независимо от их лозунгов, риторики и манеры одеваться по праздникам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.17 | Левус

   Re: Моментом истины для всех политических сил

   Погоджуюсь тема НАТО - лакмусовий папірець для патріотів.НАТО - реальний крок до остаточного відриву від російської імперії. Свобода,наприклад, проти вступу до НАТО - і саме тут виникають питання кому вигідно. Кремль ще якось терпітиме відродження історії в Україні, хоча чинить дикий опір цьому, однак саме вступ України до НАТО є для РФ кінцем імперської доби.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.18 | GreyWraith

    От і все: критерій очевидний - НАТО

    І позиція з цього приводу "Свободи": або корисний для Росії ідіотизм, або те, про що я навіть не хочу писати.
 • 2009.05.17 | Andrij

  Програма наступу нe можe існувати бeз програми захисту

  Цe Вам скажe будь-який військовий стратeг. Усі програми наступів, що нe думали про захист, закінчувались в оточeннях, котлах, та поодиноких стратах. Напад є дієвим лишe з добрe захищeної фортeці. Чи є Україна добрe захищeною? Звичайно, ні. Ми нe є звиклі до само-аналізу. Тому, нас лeгко "розвeсти". Українці часто готові битись один з одним. Тимошeнківці зараз б"ються з ющeнківцями зі свободівцями. Ранішe бандeрівці бились з мeльниківцями. Щe ранішe пeтлюрівці бились з махновцями. І так на сотні років назад.

  І нe є пам"ять гулeю від грабeль. Гуля від грабeль буває від відсутности пам"яти, нe навпаки. Пам"ять є тe, що робить нас "українцями". Бeз пам"яти ми є "насeлeння", готовe до чeргової порції розвeдeнь, битв самих з собою, або навіть загальної страти на зразок Голодомору. Багато з нас досі думають, що Голодомор - то був зовсім нe страта українців, а страта якогось анонимного "класу" - самe тe, що трeба нашим ворогам. Як Ви збираєтeсь тут наступати, з ким та проти кого?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.17 | Историк

   Re: Програма наступу нe можe існувати бeз програми захисту

   Andrij пише:
   > Українці часто готові битись один з одним.
   Эта очень харашо! При этом некоторые обязательно объективно бьются за "антифашистский Третий Рим". И даже лучше, когда субъективно (т.е. по собственному мнению) и по виду - за что-то другое.
 • 2009.05.17 | igorg

  Гарне вийшло обговорення. Хай шановний автор не ображається

  критика сприяє якості. Бо хлопець він таки хороший й доброю справою займається. Й тема актуальна. Тому я особисто сподіваюся що з цього йому буде тільки користь. Хай і далі пише, покритикуємо з радістю :).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.17 | Сергій Кабуд

   на мій погляд хвороба суспільства вже поза межою лікування

   в них є інстинкт:

   гуманітарій, який живе завдяки брехні, -

   чітко знає за що платять говнорар а за що приїдуть мусара чи дадуть трубой по башці


   Левус прекрасно все розуміє і не буде нариватися

   такі люди в темі з інших причин- вони КАРЬЄРУ роблять

   а карьєра без дозволу спецслужб росії та їх довірених осіб в украінских виданнях, телестанціях, серед екс-гебні яка служе в СП, ВР, уряді-

   НЕМОЖЛИВА

   а своїх грошей і незалежності в левусів немає

   от і ширять напів-дозволене напів-маніпулятивне

   це десятиріччями розроблялося і вже багато хто діє інстинктивно, егрегором


   Доречі вчора дізнався:

   Газпром є власникомн ЕХО москви


   а Горбачов власником Новой газети
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.18 | Историк

    Сергiй, проверьте Ваши источники:

    Сергій Кабуд пише:
    > Доречі вчора дізнався:
    > Газпром є власникомн ЕХО москви
    > а Горбачов власником Новой газети
    Владельцем Новой Газеты (а отчасти и самого Горби) является подполковник Лебедев.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.18 | Сергій Кабуд

     лебедева назвали співвласником разом з горбі

     дякую, за зауваження

     точно як Ви вказали і не один раз

     49% акций "Новой газеты" принадлежат Горбачёву и А. Лебедеву, а 51% - журналистскому коллективу.

     http://aillarionov.livejournal.com/90979.html?thread=5710691#t5710691
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.18 | Историк

      Лебедев купил Evening Standard, чтобы при ней

      учредить международный "консалтинг" в составе Горби, Блэра и Ширака. Всю Европу будет иметь... Советский КГБ о таком и не мечтал.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.18 | Сергій Кабуд

       підстаркуваті кремляді програють: виграє інтернет

       в штатах газети розоряються , включно з провідними: Лос анжелес таймс, Бостон 'гроб', Нюйорк 'слаймс'
       дихають на ладан

       хай кремлівскі пиздюки пролітять з їх планами йолопів)))
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.18 | Историк

        КГБ не разоряется - за это его любят на Западе

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.18 | Сергій Кабуд

         нажаль це так але це не назавжди

         вже США наіхали на найбільший швейцарський банк

         щоб американці не приховували бабло від оподаткування там

         також скандал з МЕДОФФ: поцуплено 30 міліардів.

         Гроші шукають. Знайти можна все. Але частково- за кордоном, в Швейцарії

         В справі МЕДОФФА задіяні були російські кримінальні сили. Про це казало слодство. Подивимося на кого вийдуть і які заходи застосують
   • 2009.05.19 | xobbit

    Re: на мій погляд хвороба суспільства вже поза межою лікування

 • 2009.05.17 | Левус

  Сергій Кабуд

  Друже! Ваше хамство якраз чомусь нагадує хамство російське. Очевидно, ви робите висновки про людей зі своєї дзвінниці і через свої окуляри. Про яку кар'єру, гонорари, лінію кремля йде мова? Ваша реакція нагадує мені реакцію агресивних, диких бурундуків, які кидаються на все незнайоме і те, що не вкладується у шаблони. У своїй діяльності я "наривався" якраз там де було потрібно не дивлячись на те що гуманітарій. І не тільки на словах. Це і розгін комуністів СНПУ, і УБК, і вибори в Мукачеві, і війна СДПУ(о) і податковою на ЛЬвівщині. І коли буде треба зроблю це ще раз. Не поріть дурниць. Я просто пробую щиро поговорити на болючі теми. Бо треба тоді накласти анафему і на Маланюка за" Мізерія чужих історій
  Та сльози п'яних кобзарів -
  Всією тучністю просторів
  Повія ханів і царів." і наДонцова за "бестію без голови", і наМіхновського за критику "старої інтелегенції". Всі вони агенти Москви, Кабуде?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.18 | Pavlo

   Проблема в тім, що "Програма захисту українців" деструктивна на

   Проблема в тім, що "Програма захисту українців" деструктивна навіть за своєю назвою, тож не дивно, що пан Левус написав статтю-антипод.

   "Програма захисту українців" перетворює українців на такий собі об"єкт, який хтось прийде і буде активно захищати. Як якихось вимираючих бізонів чи плем"я могікан, які вже повністю втратили здатність до самозахисту.
   Насправді ж, ніхто українців не захистить, якщо вони самі себе не захистять. Українську державу творять всі українці, від учня середньої школи до президента. Кожне слово, сказане чи написане українською мовою, кожна книга, кожен вдалий бізнес-проект, просто кожен успішний українець творять українську націю. Величезні території України та сфери суспільного життя залишаються деукраїнізованими, без їх інтеграції в українську культуру українська нація повноцінно не відбудеться. Це можуть зробити тільки українці, мобілізуючи свої зусилля.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.18 | Сергій Кабуд

    Є лише один захист: військовий. інші патяканя-ворожа маячня

    і відволікання від укріплення державної безпеки і оборони

    більшовицькі нєлюді вбили КОЖНОГО ДРУГОГО Українця!!!!

    Це такий само масштаб як і Холокост євреїв!!!

    Євреї, міцно сплотившись, піднімають цю тему постійно, напористо і результативно ВСЮДИ!!!

    мають ОБОРОНОЗДАТНУ дежраву і глобальну мережу лобістів


    ми маємо ЛЄВУСІВ (((
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.18 | Историк

     Да, военно-политический вопрос - главный.

 • 2009.05.18 | Микола Гудкович

  Так! (Із зауваженнями)

  Sean пише:
  > Комплекс жертви іноді досягає свого апофеозу у безглуздих вихваляннях на весь світ на кшталт "українців знищили найбільше". Не за горами той час, коли ми на рівних конкуруватимемо за статус глобальної жертви переслідувань №1. У мене це викликає огиду – не хочу, аби мої діти пишались слабкістю свої нації. Краще б нас боялися.

  Ні, не краще б, щоби боялися. Краще, щоби любили, поважали — за розум, добру вдачу, дотепність та ін..

  > Статус "ображеного №1 у світовій історії" не є добрим стартовим майданчиком, трампліном для національного поступу.

  Абсолютно. Це могила.

  > …необхідно усвідомити, що пам'ять про геноцид українців є гулею від граблів, а не предметом культу.

  Добре сформульовано!

  > Наша неспроможність організувати власну державу і захистити її стала причиною всіх наших історичних катастроф. Самі українці є винними у свої же геноцидах.

  Якщо прослідкувати до першопричини — то так.

  > Перед всіма народами в певний проміжок історії нависає загроза. Однак, не всі народи стають жертвами. Кивати на нещасливу історію, агресивних сусідів та світову змову означає морально готувати націю до нового геноциду та нещастя.

  Точно.

  > Дехто говорить, що треба встановити пропорційну квоту у владі для українців. Таке враження, що українці – це тупі, ні на що не здатні створіння, яких треба спеціальним законом завести у владу. Ми, що – нація неповносправних? Нація бездар, нездатних до боротьби і перемоги? Такий підхід ображає мене, українця.

  Та і як не образитись?

  > Зачинитись на своєму хуторі і обнести його муром – не спосіб захистити українців, а вияв духовної імпотенції. Виживають лише ті народи, які активні назовні, які відкриті для світу і прагнуть панувати.

  Отут мені незрозуміло, ким це пан Левус прагне панувати :)

  > Однак, цього не усвідомлюють ультраправі "партизани". Їм комфортно в андеґраунді. Їм личить роль ображених. Їм легко з позицій хуторянського "націоналізму" критикувати "ворожу" владу.

  От у цьому — коріння багатьох проблем.

  > Їм не догодиш. Президент поставив монумент жертвам Голодомору, а вони вже калькуляторами рахують видатки і критикують проект. Не поставив би – вони кричали б про це. Президент поїхав на Красне поле і вшанував пам'ять вояків "Карпатської січі" – вони кричать про пробки, надлишок міліції і якісь не такі прапори.
  >
  > Не поїхав би – звинуватили в байдужості до історії. І так без кінця і краю. Вічне невдоволення пігмеїв…

  Ну, не пігмеїв, але так, бути невдоволеними — це просто національний спорт.

  > Доволі часто доводиться чути "українцям не дають…".

  Дають. Треба вимагати наполегливіше :)

  > Великий будівничий і захисник Великобританії Уінстон Черчилль влучно відзначив: "В Британії немає антисемітизму, бо ми не вважаємо євреїв мудрішими за себе". Може і нам варто почати цінувати себе, а не звинувачувати когось у наших бідах? Може настав час бути проактивними? А не лише "захищатися", реагувати, обурюватися.

  Угу :)

  > Головна задача сучасного українства – змінити спосіб мислення – з пасивного, приреченого – до проактивного, позитивного і наступального. Без формування успішного образу українця, без великої української візії, без "національної мрії" українці не відбудуться, як державна нація. І жодна "програма захисту" тут не допоможе.

  Так!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.18 | Историк

   Остается ответить на два вопроса:

   1."А что думает обо всем этом товарищ Жюков?" 2. Где находится планета, устроенная по этой шкале ценностей:
   Микола Гудкович пише:
   > Ні, не краще б, щоби боялися. Краще, щоби любили, поважали — за розум, добру вдачу, дотепність та ін..
   "тов. Жюков" явно обитает не на такой планете...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.18 | Микола Гудкович

    Дик, «Москва нє сразу строілась»


    А з товаришем Жуковим в нас буде ще проблем. Але не більше, ніж з собою самими. Переможемо себе — тоді й Жуков не здолає.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.18 | Историк

     Это верно! Жуков подождет, пока вы друг друга победите!

     И даже поможет в этом

     Микола Гудкович пише:
     >
     > А з товаришем Жуковим в нас буде ще проблем. Але не більше, ніж з собою самими. Переможемо себе — тоді й Жуков не здолає.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.18 | ziggy_freud

      "Самі себе звоювали" (с) Мазепа

      за 300 років лишається актуальним.

      Микола Гудкович пише:
      > Переможемо себе — тоді й Жуков не здолає.
      Историк пише:
      > И даже поможет в этом

      це в пана фахове. Добре знаєте історію :-)
 • 2009.05.18 | Историк

  Почему хорошо, что Украина - не Германия (о характерных

  различиях в области политики монументов):
  Зураб Церетели изваял трехметрового зайца для Баден-Бадена. Медный заяц ростом более трех метров установлен неподалеку от центральной площади Баден Бадена – Леопольд-плац.
  Mein armes Baden-Baden!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.19 | BIO

   В области политики монуМЕНТАЛЬНЫХ экскириментов.

   ZOOMРаб Церетели изваячил трехметровую головопарную крысу для Баден-Бадена.
   Медный статуй ростом более-менее трех метров (Кризис ДОСТАЛ
   до Творца экономией на анатомичке!!!) установлен неподалеку от
   центральной площади Баден Бадена –Леопольд-плац.

   PS Mein Brothers say from Rupor piped bloodly Arms:
   Achhh!!!Baden-Baden nicht kapitulieren, drille Schaise
   Sofort Der Putins Dumkopff - Hammelns Ratsingers!
   So, well know using Wall Berlinerbreaking Chanse...
 • 2009.05.19 | Спілка Української Молоді

  Підтримуємо цю Програму аналітика Андрія Левуса!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua