МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ: вся держава має стати на захист Луценка

05/19/2009 | Майдан-ІНФОРМ

Перший заступник голови фракції БЮТ Андрій КОЖЕМ’ЯКІН переконаний, що Верховна Рада має приймати рішення щодо міністра внутрішніх справ Юрія ЛУЦЕНКА тільки на основі висновків Тимчасової слідчої комісії, яка має ретельно вивчити всі аспекти інциденту у Франкфуртському аеропорті 4 травня з главою МВС.

Про це повідомила прес-служба фракції Блоку Юлії Тимошенко у ВР України, зазначивши, що сьогодні у порядку денному парламенту стоїть питання створення Тимчасової спеціальної комісії по розгляду інциденту з Ю. ЛУЦЕНКОМ.

За словами А. КОЖЕМ’ЯКІНА, зараз цей інцидент є предметом політичних спекуляцій і штучного роздмухування скандалів, тому ТСК повинна розставити всі крапки над «і».

«Блок Юлії Тимошенко зацікавлений виключно в одному — щоб у цій справі не залишилось жодної «білої плями». Робота ТСК повинна поділятися на дві частини: перше — це ретельне вивчення того, наскільки адекватними були дії німецьких правоохоронців по відношення до громадянина України. Немає значення, міністра, дипломати, чи звичайної людини, яка перебуває за кордоном у відрядженні, чи на відпочинку. І якщо дійсно були факти порушення прав людини, то вся наша держава повинна встати на захист такого громадянина», — заявив А. КОЖЕМ’ЯКІН.

І друге, сказав він, «якщо цей громадянин порушив законодавство Німеччини, вчинив протиправні дії, або, як у цьому конкретному випадку, завдав шкоду авторитету української влади, то вже ми повинні жорстко відреагувати і зробити відповідні висновки».

Народний депутат переконаний, що «усі блокування, категоричні вимоги опозиції, які базуються лише на базі сумнівних публікацій — це не більше, ніж політичне шоу і спекуляції, які, до речі, наносять більшої шкоди авторитету України у міжнародній спільноті, аніж можлива недостойна поведінка одного з високих чиновників». «Тільки за результатами роботи ТСК Верховна Рада повинна робити відповідні висновки», — наголосив А. КОЖЕМ’ЯКІН .

«Практика роздмухування скандалів в Україні з апелюванням до інших країн, намагання заробити собі на цьому імідж, чи отримати якісь дивіденди приведе до єдиного — українця, починаючи від Президента і закінчуючи звичайним громадянином у світі будуть лише зневажати», — підкреслив А. КОЖЕМ’ЯКІН.

http://www.unian.net/ukr/news/news-316324.html

Відповіді

 • 2009.05.19 | Koala

  Я щось пропустив?

  > «перше — це ретельне вивчення того, наскільки адекватними були дії німецьких правоохоронців по відношення до громадянина України. Немає значення, міністра, дипломати, чи звичайної людини, яка перебуває за кордоном у відрядженні, чи на відпочинку. І якщо дійсно були факти порушення прав людини, то вся наша держава повинна встати на захист такого громадянина», — заявив А. КОЖЕМ’ЯКІН.
  Я щось пропустив? Хтось звертався до ВР з прохання провести таке розслідування? Чи це особиста ініціатива дупутатів? Яких саме? Імена, явки, паролі?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.19 | samopal

   Луценка відсторонено на час урядового розслідування. ВР працює.

   Вам ще якусь постанову потрібно?
 • 2009.05.19 | samopal

  Мова йде про українських громадян, а не лише про самого Луценка.

  Майдан-ІНФОРМ знову перебріхує у творчому пориві? А які тут були "самооборонці", як "барабанили" перед виборами! Разом з президенськими НУНСсерами... :sol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.19 | Микола Гудкович

   Тримайте себе в руках


   Новину поставив я. Заголовок — майже копія уніанівського. То й вони враґі Юлі?

   Кожем'якіну було наплювати, доки ця халепа не сталася саме з Луценком. Тому стримуйте власні творчі пориви ;-)
 • 2009.05.19 | Микола Гудкович

  Це настільки в стилі БЮТу…


  Правильні, архиправильні декларації… і маніпуляція нєвозбранно.

  Я милуюся роботою професіонала.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  > Перший заступник голови фракції БЮТ Андрій КОЖЕМ’ЯКІН переконаний, що Верховна Рада має приймати рішення щодо міністра внутрішніх справ Юрія ЛУЦЕНКА тільки на основі висновків Тимчасової слідчої комісії, яка має ретельно вивчити всі аспекти інциденту у Франкфуртському аеропорті 4 травня з главою МВС.

  Дивіться:
  1) правильна теза: треба ретельно вивчити всі аспекти;
  2) маніпуляція: вивчити може тільки ТСК.

  > За словами А. КОЖЕМ’ЯКІНА, зараз цей інцидент є предметом політичних спекуляцій і штучного роздмухування скандалів, тому ТСК повинна розставити всі крапки над «і».

  Правильна теза: інцидент є предметом спекуляцій.
  Маніпуляція: саме ТСК має розібратися.

  > «Блок Юлії Тимошенко зацікавлений виключно в одному — щоб у цій справі не залишилось жодної «білої плями». Робота ТСК повинна поділятися на дві частини: перше — це ретельне вивчення того, наскільки адекватними були дії німецьких правоохоронців по відношення до громадянина України. Немає значення, міністра, дипломати, чи звичайної людини, яка перебуває за кордоном у відрядженні, чи на відпочинку. І якщо дійсно були факти порушення прав людини, то вся наша держава повинна встати на захист такого громадянина», — заявив А. КОЖЕМ’ЯКІН.

  Правильна теза: якщо права українця порушені, то вся держава має стати на захист.

  > І друге, сказав він, «якщо цей громадянин порушив законодавство Німеччини, вчинив протиправні дії, або, як у цьому конкретному випадку, завдав шкоду авторитету української влади, то вже ми повинні жорстко відреагувати і зробити відповідні висновки».

  Ще одна правильна теза.

  > Народний депутат переконаний, що «усі блокування, категоричні вимоги опозиції, які базуються лише на базі сумнівних публікацій

  І маніпуляція про «сумнівні публікації». Заяв представників німецької поліції ніби й не було, дуже вже зручно розглядати «Більд» в якості єдиного джерела.

  > — це не більше, ніж політичне шоу і спекуляції, які, до речі, наносять більшої шкоди авторитету України у міжнародній спільноті,
  аніж можлива недостойна поведінка одного з високих чиновників».

  О, і ще одна маніпуляція — що якісь події всередині Україні, а тим більше галас навколо інциденту з Луценком — можуть бути шкідливішими для міжнародного авторитету України, ніж сам інцидент. Це встидилася б сказати дитина, але Кожем'якін — вже дорослий хлопчик…

  > «Тільки за результатами роботи ТСК Верховна Рада повинна робити відповідні висновки», — наголосив А. КОЖЕМ’ЯКІН .

  Без ТСК ніяк не можна?
  Робота бодай однієї ТСК призвела до якихось практичних результатів?

  > «Практика роздмухування скандалів в Україні з апелюванням до інших країн, намагання заробити собі на цьому імідж, чи отримати якісь дивіденди приведе до єдиного — українця, починаючи від Президента і закінчуючи звичайним громадянином у світі будуть лише зневажати», — підкреслив А. КОЖЕМ’ЯКІН.

  Поки в Україні будуть такі слизькі політики, як Кожем'якін і Ко, Україну зневажатимуть, це точно.
 • 2009.05.19 | Taras-ods

  Так! Хто ще дозволить зятю бити міліціянтів по обличю?!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua