МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЗРК "Patriot" розмістять в Польщі до кінця року

05/22/2009 | Майдан-ІНФОРМ
До кінця 2009 року на території Польщі буде розміщений підрозділ армії США чисельністю близько ста військовослужбовців, озброєний зенітними ракетними комплексами Patriot, пише 21 травня The Financial Times з посиланням на заступника міністра оборони Польщі Станіслава Комаровського. Це рішення не залежатиме від планів президента США Барака Обами щодо розміщення в Європі елементів системи ПРО - ракет-перехоплювачів дальнього радіусу дії в Польщі і радарів у Чехії.

Остаточна угода щодо розміщення на території Польщі американського підрозділу буде досягнута в липні 2009 року. Після цього в країні буде розквартировано 100-110 військовослужбовців армії США і 196 ракет Patriot. На початковому етапі американці відвідуватимуть Польщу один раз в квартал, а з 2012 року контингент буде розквартирований поблизу Варшави на постійній основі. При цьому реалізація цих планів здійснюватиметься відповідно до угоди про стратегічне партнерство, яке було підписано США і Польщею в серпні 2008 року.

Плани щодо розміщення американської ППО на території Польщі викликають незадоволення російського керівництва, разом з намірами Вашингтона встановити в Європі елементи протиракетної оборони. За словами Станіслава Комаровського, раніше Варшава була готова співпрацювати з Росією, у тому числі в рамках програм НАТО, партнером якого є Москва. Проте, як зазначив польський урядовець, "торік у нас була Грузія. Незалежна держава була окупована нашим партнером - Росією". У зв`язку з цим Варшава розраховує на допомогу Вашингтона в разі можливої агресії.

http://www.unian.net/ukr/news/news-316927.html

sean

Відповіді

 • 2009.05.22 | Историк

  1000 раз прав "Тарас Бульба"! Надо снять 2-ю серию!

 • 2009.05.22 | GreyWraith

  А який сюжет сіквела?

  Тарас Бульба повів ескадру чайок в Атлантичний океан і там потопив "Мейфлауер"? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.22 | Историк

   Это уже после взятия Варшавы и Берлина?..

   GreyWraith пише:
   > Тарас Бульба повів ескадру чайок в Атлантичний океан і там потопив "Мейфлауер"? :)
   Нет - взял на абордаж и сам высадился :hot:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.22 | GreyWraith

    Оффтопік: читали про подвиги американського каперського фрегата?

    Здається, під назвою "Констітьюшн". Він і досі, здається, стоїть на вічній стоянці у Бостоні. Його рейд проти англійців закінчився тим, що вже, не маючи ні пороху, ні ядер, екіпаж висадився десантом на шотландське узбережжя, і не де-небудь, а біля винокурні, де вироблялося віскі. Із трофеїв було взято лише готову продукцію, і то літрів по 20 на кожного члена екіпажу... Перед тим фрегат заправлявся на Ямайці ромом, а на Азорських островах - мадейрою. Врешті-решт, коли фрегат повернувся до Бостона, то на ньому закінчилися і запаси їжі, і все спиртне, але було повно зіпсованої води. За моїми підрахунками, кожен член екіпажу у поході випивав в середньому по 3 літри міцного спиртного щодня. Як вони врешті-решт добралися до Бостона і не заблукали по дорозі, я не знаю...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.22 | Историк

     Это косвенно подтверждает, что и Россия непременно

     выплывет - были бы дрожжи и сахар!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.22 | Мартинюк

      Без України не вийде - це сугубо національна технологія

      В Росії вся "самогонна справа" завершуєть на рівні браги - далі "мочі тепеть уже нету". Знаю по власному досвіду самогоноваріння в Якутії. "Процес пішов" лише тоді, коли інгредієнти та апаратуру вивіз у тундру і заховав там у напіврозваленій хибарі.
      Тому справа повернення України в лоно Москви набуває особливого стратегічно-геотехнологічного значення.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.22 | Историк

       Re: Без України не вийде - це сугубо національна технологія

       Мартинюк пише:
       > Тому справа повернення України в лоно Москви набуває особливого стратегічно-геотехнологічного значення.
       ...И тогда, пополнив запасы, вместе - на Варшаву и на Нью-Йорк! (освободить там наших ;))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua