МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

FAQ:Чому я віддам голос за Олега Тягнибока від непатріота.

05/22/2009 | Soft
Я зовсім не патріот України, можна сказати навіть інтернаціоналіст та громадянин Європи. Питання мови мене зовсім не цікавить – якщо в Україні буде основною українська то добре, якщо якась інша, то теж добре. Свічку жертвам голодомору я теж не ставив. Не те що мені зовсім на них начхати, просто я дуже лінивий, але засуджую тих, хто вчинив цей злочин проти українського народу. Та й по всьому іншому я просто людина котра хоче жити в вільній країні, як по громадянським свободам так і по економічним та відчувати себе захищеною.

Але я вважаю, що з усіх можливих кандидатів Олег Тягнибок кращий вибір в якості Президента України. Чому:

1. Олег Тянибок в основні засади своєї політичної програми поставив відновлення ядерного статусу України.
Чому це так важливо:
- На країну, котра має хоч невелику кількість мобільних ядерних комплексів, не вирішиться напасти не одна з інших країн, в якому б стані не знаходилася армія країни-захисника та яка б численна перевага по збройним силам не була б в країни-загарбника. Тому 100 мобільних ядерних комплексів, утримання котрих коштує як утримання одного воєнного аеродрому, змогли б забезпечити повний захист від майбутніх можливих воєнних загроз без руйнувань що виникають під час війни (ядерна зброя ніколи використана не буде, тому що навіть повна перемога в цій війні – це повна поразка).
- Крім того відновлення ядерного статусу – це можливість створення своїх підприємств по збагачуванню ядерної сировини. А це не лише можливість отримувати електроенергію за копійки (собівартість 10-15 укр. коп.) а багатомільярдні доходи до бюджету з продажу ядерного палива (на котре замість нафти дуже скоро перейде весь світ).

2. Повна енергетична незалежність України.
Чому це так важливо:
Ще Шарль де Голь,– людина котра створила сильну Францію, висловився: „Енергетична незалёжність – це політична незалежність”. Без своєї енергетики та повної енергетичної незалежності ні про яку самостійність України не можна говорити. Без своєї потужної енергетики на самозабезпеченні Україна лише буферна країні між Європою та Росією, таке собі євроазіатське Сомалі.
В основу енергетичної незалежності Олег Тягнибок ставить побудову сучасних пасивно-безпечних ядерних станцій(по технології CANDU та ін.) та побудову підприємств по збагачуванню ядерного палива. Також в доповнення – здобуток та використання свого органічного палива (замість закупки за скаженими цінами в Россії) й використання відновлювальних джерел єнергії, там де вони доречні. Основою енергетичної незалежності буде екологічно чиста потужна ядерна енергетика.

3. Переорієнтація економіки з сировинної, котра робить Україну залежної, на високотехнологічну продуктову.
Чому це так важливо:
- Сировина економіка робить нас повністю залежними від виробника кінцевої продукції, тому як і по цінам так і по виробництву ми повністю контрольовані ззовні. Це дуже яскраво показала криза в якій сировинна металургійна та хімічна промисловість зігнулася майже на початку кризи, що спричинило падіння ВНП майже на 25%, як після початку Другої Світової.
- Сировинна економіка не потребує висококваліфікованого та високооплачуваного персоналу, тому й це персонал можливо майже миттєво набрати на робочі місця чи звільнити. В промислових містечках Донеччини безробіття досягло до 50%.
- Продуктова економіка, коли результатом роботи є цільовий продукт, по-перше потребує висококваліфікованого персоналу, навчання котрого коштує дорого, тому для робітника це гарантія працевлаштування. Та по-друге під час вироблення кінцевого продукту залежність існує тільки від кінцевого покупця и такі різки падіння економіки неможливі.

4. Буде введена персональна відповідальність чиновників, у тому числі власним майном.
Чому це так важливо:
Якщо навіть при СРСР, при всіх його недоліках, чиновник міг бути покараний за корупцію, то зараз він відчуває себе якщо не самим Богом, то точно його намісником на землі. Таке відчуття, що без нього та його рішення життя зупиниться. Але кожен чиновник це лише затратна гілка бюджету, він нічого не приносить державі, він тільки тратить. І інколи, навіть без самої корупції, просто своєю бездіяльністю чи неефективною діяльністю він приносить людям, а стало й державі величезні збитки. Тому зменшення кількості чиновників (переведення більшої кількості адміністративних операцій у електронний стан) необхідно і також необхідно щоб кожен чиновник відповідав за свої дії чи бездіяльність.

5. Можливість відчувати себе Вільною людиною у Власній країні, а не якимось холопом чиновників чи олігархів.

Відповіді

 • 2009.05.23 | Mykola_2007

  А чому я вагаюсь віддавати за нього голос

  1. Ставка на ядерну енергетику, вже не раз призводила до трагедій. Головна проблемма всіх націоналістичних організацій, це будь що відновлення ядерного статусу. Причому чомусь роблять ставку на атомні станції. Тут вже багато диспутували, стосовно атомної енергетики. Але прецендент Чорнобиля, та ще інших, свідчить про велику небезпеку подібних технологій. А всі інші розповіді про "безпечність" сучасних реакторів скоріш нагадують передвиборчі обіцянки наших політиків. Бо проектанти це теж люди і вони часто помиляються. Недарма навідь суперсучасна НАСА відправляючи на Марс кораблі, позитивний результат отримувала лише у половині випадків. Думаю, Україна, враховуючи загальний екологічний стан, другої помилки не переживе.

  2. Вождізм партії, тобто структура побудована на харизмі Тягнибока, когось ще виділити важко та навідь не можливо. Та й часто назівають її "Свобода" Олега Тягнибока, що говорить про багато.

  3. Багато чув негативу про нього, від того що це проєкт Клюєва. Та й про Тягнибока як "сильного" керівника.

  Але поки це найбільш оптимальний варіант. Всі інші гірші.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.23 | Soft

   Чернобыль взорвали по приказу Москвы

   1. Чернобыль взорвали по приказу Москвы, никакой аварии не было. На самом деле ядерная энергетика самая безопасная из всех.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.23 | Mykola_2007

    Чорнобиль найбільша катастрофа, але були і інші.

    Навідь якщо і так. Теракт це теж загроза...
   • 2009.05.25 | kom8407

    Re: Чернобыль взорвали по приказу Москвы

    "Мудра" думка.
    Для чого потрібна було Москві чорнобильська аварія? Цікаво мені, що Ви намудруєте у відповіді.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.25 | Soft

     Читайте

     http://alifesoft.livejournal.com/8212.html

     Вкратце - подсаживание Европы на газовую иглу для которой Россия монополист. Ядерное же топливо можно привезти даже из той же Австралии и это будет (доставка) довольно дешевая.

     Поэтому была разыграна "авария" по типу "аварии" ядерной бомбы в Хиросиме для дискредитации ядерной энергетики для Европы. Для чего была и выбрана ядерная станция так близко к Европе и так далеко от Москвы.
  • 2009.05.23 | Наталка

   Слабонькі аргументи...

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.23 | Днепропетровец

    Re: Слабонькі аргументи...

    Уважаемый Вы в курсе сколько будет стоять ядерный статус?
    О Господи! Солдатам на питание денег не хватает а он об ядерном статусе. Пустая предвыборная трепотня и пропаганда.
   • 2009.05.23 | Mykola_2007

    Для мене достатні.

 • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

  Чому із Свободи толку не буде?

  Soft пише:

  > 1. Олег Тянибок в основні засади своєї політичної програми поставив відновлення ядерного статусу України.
  > Чому це так важливо:
  > - На країну, котра має хоч невелику кількість мобільних ядерних комплексів, не вирішиться напасти не одна з інших країн, в якому б стані не знаходилася армія країни-захисника та яка б численна перевага по збройним силам не була б в країни-загарбника. Тому 100 мобільних ядерних комплексів, утримання котрих коштує як утримання одного воєнного аеродрому, змогли б забезпечити повний захист від майбутніх можливих воєнних загроз без руйнувань що виникають під час війни (ядерна зброя ніколи використана не буде, тому що навіть повна перемога в цій війні – це повна поразка).

  Давайте трохи повернемось до реальності і змоделюємо "ядерний статус України"
  Виникають наступні запитання:
  1. Як Україна зможе використовувати свій ядерний статус, не зачепиши саму себе?
  2. Звідки взяти кошти на відновлення ядерного статусу?
  3. Які будуть наслідки такого статусу?

  А тепер уявімо на мить. Україна стала ядерною державою і відновила свій ядерний статус.
  Нам одразу дали по шапці у всіх міжнародних організаціях.
  Повністю перекрили доступ до європейських, американських та й російських грошей.
  Уявімо гіпотетично, що виникає військовий конфлікт між Україною і тією ж Росією. Захопити тактичні ядерні об'єкти можна порівняно невеликими диверсійними групами. Очевидно, що зброя розроблена в Україні буде більш високотехнологічною ніж російська, бо вона маленька і пересувна. Тож РФ буде мати прямий інтерес у першу чергу захопити саме цю зброю, і зробить це, оскільки уркаїнські підрозділи "в тому стані, що зараз будуть не здатні забезпечити охорону".
  Що залишається у такому випадку робити США, які не зацікавлені у ядерній зброї в Україні, а тим більше, щоб вона потрапила у руки до Росії. Відповідь проста. Нанесення ракетних ударів по наших ядерних об'єктах (я б саме так і зробив).
  Тому пропозиція Тягнибока - це фетиш, дурня, яку ніхто і ніколи не буде виконувати.
  Якщо хочеш забезпечити безпеку власної держави, вихід простіший - просто створити сильні мобільні добре підготовлені війська, які здатні протриматися і завдати найбільшої шкоди ворогові таким чином, щоб навіть у разі перемоги втрати перевищили отримані здобутки. Історичний приклад "Пірова перемога" і війна СРСР - Фінляндія. Для цього не потрібна ядерна зброя. Потрібно викокопідготовлений професійний солдат і курси для всього боєздатного населення, як у Швейцарії, Швеції, або ж вступ до НАТО, що є дешевше і серйозніше з огляду на захист.
  Про фінансову сторону "відновлення ядерного статусу мовчу". Мене зрозуміють люди, які колись працювали на оборонку і знають скільки це коштує. Сам ж з огляду того, що маю дотичність до роботи підприємства,яке колись власне займалося оборонкою можу сказати, що Україна немає тих коштів, що в принципі не заважає лідеру Свободи ляпати язиком.

  > - Крім того відновлення ядерного статусу – це можливість створення своїх підприємств по збагачуванню ядерної сировини. А це не лише можливість отримувати електроенергію за копійки (собівартість 10-15 укр. коп.) а багатомільярдні доходи до бюджету з продажу ядерного палива (на котре замість нафти дуже скоро перейде весь світ).
  >
  Світ швидше перейде на відновлювальні види енергетики. Задайтеся питанням, чому найбільш технологічна економіка світу США, призначила міністром енергетики саме ту людину, яка займалася відновлювальними джерелами енергії і отримала за це нобелівську премію.


  > 2. Повна енергетична незалежність України.
  > Чому це так важливо:
  > В основу енергетичної незалежності Олег Тягнибок ставить побудову сучасних пасивно-безпечних ядерних станцій(по технології CANDU та ін.) та побудову підприємств по збагачуванню ядерного палива. Також в доповнення – здобуток та використання свого органічного палива (замість закупки за скаженими цінами в Россії) й використання відновлювальних джерел єнергії, там де вони доречні. Основою енергетичної незалежності буде екологічно чиста потужна ядерна енергетика.

  Те ж саме, до прикладу пропонувала і УНП, коли Тягнибок ще пішки під стіл ходив (в політичному розумінні ціього слова) і бавився у Соціал - національні партії, а потім передирав назву своєї партії з партії Йорга Хайдера, яка спалахнувши, так, як в Тернополі Тягнибок, за 5 років довела свою нежиттєздатність. Бо на жаль в Свободі вміють говорити, але не вміють виконувати серйозних проектів в економічній сфері. Тому рано чи пізно розмови людям обридають і такі партії залишаються на маргінесі. Приклад Австрії.

  > 3. Переорієнтація економіки з сировинної, котра робить Україну залежної, на високотехнологічну продуктову.

  Те ж саме можна знайти практивно у всіх існуючих на сьогодні партій.


  > 4. Буде введена персональна відповідальність чиновників, у тому числі власним майном.

  Те ж саме говорять всі. От тільки виконувати не хочуть. Хай проголосують нардепи за законопроект про декларування видатків чиновників, що вносився у 2005, 2008 роках і тоді корупціонерів стане легше ловити. Аж ні не хочуть і Тягнибок на президентській посаді нічого того не зробить. А ще враховуючи любов пана Олега до ірландських пабів, віденської кави, мохіто (одна з передач Камеді клабу, де український націоналіст гордо тримав стакан з мохіто :)) то корупцію із Свободою не подолати. Особливо, якщо зважити, що ця партія не є самостійною, а на Тернопілських виборах усі публікації за них (за словами самих журналістів) проплачували люди з ЄЦ. Не подолає він корупцію

  > 5. Можливість відчувати себе Вільною людиною у Власній країні, а не якимось холопом чиновників чи олігархів.

  А до чого тут Тягнибок?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.23 | karpo

   Висновок - голосуємо за кандидата від УНП

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

    Голосуємо за кого хочемо, але думаємо і не кидаємось тупуватими

    штампами для обгрунтування своєї "правильної" кандидатури. До тупуватих штампів належить, ядерна зброя, люстрація. Це я до того, що у Свободі по списках до Тернопільської облради йшли люди, які в свій час зривали український прапор з сільради, бо були тоді камсамольцями. Тож, якщо партія в себе не може провести люстрацію, то як вона проведе її в країні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.23 | Soft

     А когда они срывали с сельрады украинский флаг,

     если там при комсомольцах всегда висел флаг СССР?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

      Re: А когда они срывали с сельрады украинский флаг,


      Soft пише:
      > если там при комсомольцах всегда висел флаг СССР?
      1991
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

       А ще там є колишні есдеки

       тілько люстрація їх не стосується
      • 2009.05.23 | OlalaZhm

       Re: А когда они срывали с сельрады украинский флаг,

       Ну, то вже називайте імена. Хоч парочку. В основному в "Свободі" молодь, яка вже й комсомольцями не була. А старші - всі "наперечьот". Цікаво, хто ж туди міг прорватися з комсомольських активістів...
       До речі, з УНП я парочку "колишніх комсомольців" знаю. Але не розкидаюся звинуваченнями на їхню адресу. Дуже багатьом людям, коли відкрилася можливість побачити реальні документи, очі відкрилися. Це наші реалії, а оте прозріння для багатьох було шоком.
       Може, й справді в "Свободу" хтось з таких попав. То скажіть
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.25 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: А когда они срывали с сельрады украинский флаг,

        OlalaZhm пише:
        > Ну, то вже називайте імена. Хоч парочку. В основному в "Свободі" молодь, яка вже й комсомольцями не була. А старші - всі "наперечьот". Цікаво, хто ж туди міг прорватися з комсомольських активістів...

        То поцікавтеся тернопільськими виборчими списками і біографіями. Всіх. Дізнеєтесь багато цікавого. Комсомольці не такі старі, як комуністи.
    • 2009.05.23 | Наталка

     Всі голосуймо за Костенка!!! Старі імпотенти форевер!!!

     Не маю часу шукати фотку з святкування дня расєї, де провідник Юра Костенко смачно цілується з чєрнамирдіним. :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

      Ще один приклад боротьби від свободи

      Від УНП може бути і інший кандидат. Як на мене Костенко хоча б щось вже зробив, а Тягнибок вміє тільки говорити і все.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.23 | Наталка

       Конкретно про Костенка - ЩО саме?

       Те що, домовившись з Свободою про об"єднання в блок для участі в виборах, відразу здав Тягнибока, щоб попасти в ВР, а попавши туди й не пискнув про все наболіле? Старі імпотенти...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: Конкретно про Костенка - ЩО саме?

        Тягнибок теж під час виборів до Тернопільської облради обіцяв підтримати кандидатуру від УНП, а потім "кинув". Це популісти, які вміють тільки говорити, але ніколи не дотримуються своїх обіцянок.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.23 | Наталка

         Ще раз! Re: Конкретно про Костенка - ЩО саме?

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

          Конкретно

          Про визнання УПА, про вихід з СНД і багато іншого, про демонтаж радянських символів, про зелені насадження і про багато іншого.

          http://www.unp.ua/ua/pages/197/200/204.htm


          Це звичайно не так ефектно, як репетувати на мітингах і організовувати різні ходи, але принаймні більш конструктивно.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.05.23 | Наталка

           І які результати в питанні зелених насаджень? :))))))))))

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

            Є результати у відміні Тендерної палати

            А от результатів від вересків і "походів" Свободи, крім зростання рейтингу Вітренко, ніяких
          • 2009.05.23 | Soft

           Прекрасно, по пунктам

           1.Про визнання УПА

           Абсолютно пофигу будет ли признано или не будет. Однако я за то чтобы уравнять в правах ветеранов Великой Отечественной и УПА. Можно снять все привилегии с ветеранов Великой Отчественной и отменить праздник Победы 9 мая. Меня это устроит. Но в целом меня это беспокоит в последнюю очередь как и большинство украинцев.

           2. про вихід з СНД

           Неплохо, есть в программе ВО Свобода, но опять же я не считаю это особо важным. Выход из СНГ должен быть не самостоятельной целью, а реализацией последующих, как военная, экономическая и энергетическая безопасность и пр.

           3. демонтаж радянських символів
           Просто пофигу, они мне не мешают если не уродуют внешний вид города. А уж что там будет или памятник Ленина или памятник Ктулху - это дело архитектора. Вот это уж точно полностью фиолетово.

           4. зелені насадження
           Это постыдились в программы партии выносить. Еще бы "мыть руки после туалета записали в программу партии".

           Вывод Костенко и товарищи тупые шароваро-патриоты которые всегда просирали Украину. Голосовать за них - преступление.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

            Re: Прекрасно, по пунктам

            Soft пише:
            > 1.Про визнання УПА
            >
            > Абсолютно пофигу будет ли признано или не будет. Однако я за то чтобы уравнять в правах ветеранов Великой Отечественной и УПА. Можно снять все привилегии с ветеранов Великой Отчественной и отменить праздник Победы 9 мая. Меня это устроит. Но в целом меня это беспокоит в последнюю очередь как и большинство украинцев.

            Так само, як мене і більшість українців ядерний статус.

            >
            > 2. про вихід з СНД
            >
            > Неплохо, есть в программе ВО Свобода, но опять же я не считаю это особо важным. Выход из СНГ должен быть не самостоятельной целью, а реализацией последующих, как военная, экономическая и энергетическая безопасность и пр.
            >
            А тепер поясню. В СНД ми щороку сплачуємо внески. Ця організація нам нічого не дає, то для чого платити. Плюс УНП вимагає визнання боргів Ощадбанку боргом СРСР і Росії, як правонаступниці. Це дозволило б реально, а не по тисячі виплачувати заощадження втрачені в СРСР. Те, що це можливо факт. За визнанням самого керівника адміністрації президента Росії Україна чинить перешкоди у використанні росією майна в Японії і деяких країнах ЄС. Якби був такий закон, була б підстава звернення до міжнародних інстанцій. І загалом кардинальна різниця між Свободою і УНП, наприклад, це те, що Свобода спочатку рветься до влади, а потім думає, що робити, а УНП приходить вже з готовою, конкретною програмою. На тому ж сайті можна почитити її. Зокрема рекомендую переглянути Антикризову.            > 3. демонтаж радянських символів
            > Просто пофигу, они мне не мешают если не уродуют внешний вид города. А уж что там будет или памятник Ленина или памятник Ктулху - это дело архитектора. Вот это уж точно полностью фиолетово.
            >
            > 4. зелені насадження
            > Это постыдились в программы партии выносить. Еще бы "мыть руки после туалета записали в программу партии".
            >
            Цього в програмі партії нема. Програма нормальна. А тупим є той, хто не читає програми, називаючи її тупою. Я на відміну від Вас прочитую програми всіх.

            > Вывод Костенко и товарищи тупые шароваро-патриоты которые всегда просирали Украину. Голосовать за них - преступление.

            Цей вислів більше підходить до Свободи.
            Перелік, якщо не помітили, можна поклацати по роках і подивитися, що і хто розробляв і які пропозиції, які з них можна реалізувати, а які типу "ядерного статусу"
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.05.24 | Soft

             Ядерный статус вполне реален.

             Кроме того он у Украины уже был, действие которого Украина временно приостановила. А сейчас ей нужно просто восстановить тот статус, который у неё уже есть.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.05.25 | Ukrpatriot(patriot)

              Нереальний

              1. Немає ядерної зброї і немає коштів на її створення.
              2. Навіть, якщо б вони були, то повернення до ядерного статусу завдало б шкоди Україні більше ніж переваги від нього. Чому вже описував тут.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.05.25 | Soft

               Российские патриоты боятся ядерного тризуба?

               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.05.25 | Ukrpatriot(patriot)

                Того, якого немає?

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.05.25 | Soft

                 С такими "патриотами" и не будет.

                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2009.05.25 | Ukrpatriot(patriot)

                  Просто "так патріоти" на відміну від софтів

                  Трохи знають, що таке ядерна зброя, не з книжок, від людей, які безпосередньо розробляли засоби донесення цієї ядерної зброї до місця призначення. З Тягнибоком такої зброї точно не буде. Бо це люди які вміють говорити, але не вміють робити. Вся діяльність Свободи - це мітинги.
     • 2009.05.25 | karpo

      Re: Всі голосуймо за Костенка!!! Знов Ви про наболіле.

      Прекрасна аргументація. В УНП також люблять Свободу.
  • 2009.05.23 | Soft

   Даже если Тягнибок прогорит без пользы свет его деятельности

   осветить путь новым действительно проукраинским партиям, которые готовы не говорить, а действовать.

   А пока это похоже осталась одна единственная проукраиская партия из всех. Так что я хочу чувствовать себя Свободным человеком в своей стране, а не "Окраиной" России и чем-то еще.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

    Тоді голосуйте за когось іншого

    бо Свобода бере гроші без розбору. От зараз вона буде активно мочити Яценюка. Поки що таке ЦУ було дано. Подивимось, чи я помиляюся

    Колись Свобода брала гроші у регіоналів у "жида" Коломойського і багато в кого.... Поки ця партія не відмовитися від оліграхічного принципу фінансування, вона так і залишиться проектом, в чиїхось руках. Не говорю вже про дебільні заяви малого Іллєнка про боротьбу з негроїдним мистецтвом джазом з його патологічним страхом, що його діти будуть неграми.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.23 | Soft

     Ваш Кролик даже не отрицает что кормится с рук Путина.

     Он прямо заявлял что Путин довольно эффективный лидер у которого можно поучится.

     Так что из всех зол нужно выбирать более удобное для себя. А пока мои принципы на 80% совпадают с принципами партии Свобода. А это очень много.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.23 | Odesa

      Re: Ваш Кролик даже не отрицает что кормится с рук Путина.

      Цікаві у Вас "узагальнення". Словосполучення "є чому повчитися" перетворилося на
      Soft пише:
      Путин довольно эффективный лидер у которого можно поучится.

      А далі і взагалі - ні сіло, ні впало - "кормітся с рук Путіна"... З такою аргументацією - і на цей форум?! І це за небезпідставних підозр щодо того, що саме "Свобода" - дійсно московський проект! Ваші тілорухи до болю нагадують розігрування класичної московської формули "держі вора!".

      А в Путіна направду є чому повчитися: якби такий, як він 2005 року опинився на місці Ющенка, то події в Україні розгорталися б геть інакше, аніж зараз. Той би зміг і політреформу "похєріть", і Верховну раду приборкати або розпустити, і посадити кілька десятків путчистів "для острасткі", і олігархів приборкати, і за ЗМІ "приглянути". Забракло Ющенку авторитаризму у відповідальний і слушний момент!.. Шкода!..
     • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

      Я не прихильник кроликів, ведмедиків і решти

      цей приклад навів, бо бачу по діях Свободи, що вона отримала замовлення на кролика. Не виключаю, що пізніше він буде працювати проти іншого. Для цього і існує свобода, щоб репетувати і нічого конкретного не робити
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.23 | Наталка

       Поки що репетуєте й нічого конкретного не робите

       лише - ВИ.

       Доречі, чи стали ви на захист бігбордів про Дивізію Галичину, встановленими Свободою у Львові? Чи написали скарги, що їх було знято? Чи подали в суд на тих, хто наказав зняти? Чи організували якийсь протест, висловлюючи свою позицію ГРОМАДЯНИНА й укрпатріота???

       Воно звичайно легше тут .... про Свободу, тицяючи пальцем по клаві.

       Дрібненькі брехуни, провокатори й імпотентні демагоги...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

        Ні я таки щось роблю

        Принаймні працюю заробляю на себе і даю роботу ще кільком десяткам людей.

        >
        > Доречі, чи стали ви на захист бігбордів про Дивізію Галичину, встановленими Свободою у Львові? Чи написали скарги, що їх було знято? Чи подали в суд на тих, хто наказав зняти? Чи організували якийсь протест, висловлюючи свою позицію ГРОМАДЯНИНА й укрпатріота???
        >
        Не вважаю це ознакою роботи. Бо не в бігбордах про дивізію "Галичина" полягає робота, а в конкретних справах. Наприклад мені цікаво чого домоглася Свобода у міській раді Львова не в гуманітарній сфері. Я відповім нічого. Бо Свобода дружить з усіма мерами. Бо у неї бізнес.

        Крім того у мене своя думка з приводу дивізії "Галичина". Не вважаю їх карателями і фашистами, як пише дехто, але не вважаю, що вона мала якісь великі заслуги перед Україною, особливо коли воювала у Югославії чи Словаччині з місцевими партизанами,що до речі захищали свою землю і свою свободу.

        > Воно звичайно легше тут .... про Свободу, тицяючи пальцем по клаві.
        >
        > Дрібненькі брехуни, провокатори й імпотентні демагоги...
        самокритично
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.23 | Наталка

         Забудьмо про "Галичину". А може ви в Одесу їздили, коли Катє

         пам"ятник ставили? Може то вам там руки-ноги поламали?

         Я, хлопчино, трошки більше знаю, ніж ви сподівалися. Про Львівську раду - суцільна брехня, бо Свобода на ножах з Садовим і домагається відставки Сеника з облради. Я ще тут багато можу писати, але немає потреби. Вам всерівно, ви й далі будете "кидати" висмоктані з пальця факти й говорити дурню на рівні 16 річної дитини.

         А про "Галичину" взагалі показово. Цікаво, а що ви думаєте про ОУН-УПА і дітей, "яких вони в кожному селі кидали в колодязі"? :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

          Re: Забудьмо про "Галичину". А може ви в Одесу їздили, коли Катє

          Наталка пише:
          > пам"ятник ставили? Може то вам там руки-ноги поламали?
          >
          > Я, хлопчино, трошки більше знаю, ніж ви сподівалися. Про Львівську раду - суцільна брехня, бо Свобода на ножах з Садовим і домагається відставки Сеника з облради.

          Угу тільки то Павлюку розкажіть. До чого погана дорога і Сеник.

          >
          > А про "Галичину" взагалі показово. Цікаво, а що ви думаєте про ОУН-УПА і дітей, "яких вони в кожному селі кидали в колодязі"? :)

          ОУН-УПА і Галичина - це різні речі. З дивізійниками багатьма знайомий. ОУН, до речі, була проти створення Галичини.

          Щодо УПА, у мене там воювали і загинули родичі, а половину родини досі живе в Тайшеті і Усть-Іллімську. Так, що знаю трохи більше від Вас. З першоджерел, зокрема і з архівів, з якими доводилось колись ознайомлюватися на Цепелінштрасе 67, у Мюнхені, якщо Вам це про щось говорить. Тож не треба валити все в одну купу.

          Ще раз кажу, конкретна дія, це дія у конкретній справі. Наприклад Львівська організація Партії регіонів, а точніше Радзієвський грошима допоміг у відновленні меморіальної дошки у Дрогобичі з нагоди річниці УГВР, якщо така абревіатура говорить про щось. Петро Писарчук, дав кошти на відновлення Золочівського замку. Свобода ж відзначилась при захопленні земель на знесенні. Гучні паради і акції без толку - це не дія.
         • 2009.05.25 | karpo

          Ой шось Ви цьоця трохи вигадуєте...

          Наталка пише:
          > пам"ятник ставили? Може то вам там руки-ноги поламали?

          В усякому разі про встановлення пам`яника КатериніII і про участь УНП в протистоянні з владою в цей час.
          УНП брала участь у кожній акції і кожному заході пов`язаному з цим. Єдиний захід який проігнорувало УНП - це був ідіотський вихід Свободи до облдержадміністрації, у вихідний, коли там нікого нема.
          Чим це закінчилось бачили всі на відомому роліку. До речі, обласні керівники Свободи жодного синця не отримали.
    • 2009.05.23 | Наталка

     Дрібненькі провокатори і брехуни зарано проснулись. Ви не чули?

     Вибори не в жовтні, а таки АЖ взимку 2010. Так що агітатори за Сєню-кроліка, можуть ще набиратися сил та "чуток" про Свободу, коломойського, моссад і інопланетян. :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

      Ще забув додати - борців із світовим жидівським урядом

      Наталка пише:
      > Вибори не в жовтні, а таки АЖ взимку 2010. Так що агітатори за Сєню-кроліка, можуть ще набиратися сил та "чуток" про Свободу, коломойського, моссад і інопланетян. :)

      Пані Наталю. Про Коломовського може і чутки, а от гроші у одного хлопця з регіонів брав точно. Того, що колись комісію по отруєнню очолював. Їх навіть журналюги разом у кабаку засікли.

      А Сєня-кролик, як Ви висловлюєтесь (це в принципі загальна ознака Свободи і свободівців обливати брудом своїх опонентів, особливо під час публічних виступів. Варто згадати ті ж Тернопільські вибори) виграє і без Тягнибока, бо тому ще далеко до кроликів і за досвідом і за зробленими справами.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.23 | Наталка

       Конкретно - імена, дати та суми. Бо те, що Сєню Ольмерт

       фінансує - то й я вам розповім. :)

       Дрібненькі брехуни й провокатори...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: Конкретно - імена, дати та суми. Бо те, що Сєню Ольмерт

        Наталка пише:
        > фінансує - то й я вам розповім. :)

        Конкретно фінансував голова комісії по отруєнню Ющенка. А ще зовсім недавно тексти для Олежика писали люди з команди Балоги, називати конкретно хто не буду, бо ви їх все одно не знаєте. За публікації проплачував у Тернополі, за словами самих журналістів такий собі Сергій Тарашевський, колишній СДПУ, колишній БЮТ, теперішній заступник голови Тернопільської обласної Ради і член ЄЦ.

        Суми різні, але обраховуються кількома стами тисяч.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.05.23 | Наталка

         Прохання: справки, статті, відеодокази, судові справи і т.д.

         Хоча того, що ви написали вистарчить для тих, кому за 16... :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

          Наталю, якщо Ви ще настільки маленька

          що не розумієте, що ніхто не скаже, коли гроші платяться налом, тоді робіть вигляд, що дурненька.

          Щодо ЄЦ то там в штабі працював один колєга, який писав спічі для самого пана Олега і статті також, прописував акції і багато іншого, ще задовго до виборів в Тернополі. Десь за півроку.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.05.23 | Наталка

           Я теж маю колєгу з ЄЦ, який каже, що ви - провокатор

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

            Може казати, що собі забажає це його право

            але факт залишається фактом, Тарашевський проплачував і за соціологію і за публікації. А ще чомусь найнятий "Свободою" чесний антипович вперто не помічав в Тернополі УНП. Це я про методи боротьби. Якщо Свобода бреше на початку, то вона така сама, як і БЮТ чи будь-хто з популістів.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.05.23 | Наталка

             УНП не тільки в Тернополі не помічають...

             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

              Проблема в тому, що Свобода боялася УНП

              Тому її куплений соціолог Антипович і не помічав. Попри те, УНП єдина з усіх так би мовити "владних" фракцій в облараді не втратила підтримки. А Свобода, подивимось що буде далі. Очевидно, повторить долю своєї австрійської бабусі і повернеться до магінесу де буде боротися за права тіко етнічних українців у пориві боротьби з світовим жидівством.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.05.23 | Наталка

               І боячись "УНП" самостійно набрала в Тернополі більше 30%

               Скільки УНП набрала?
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.05.25 | Ukrpatriot(patriot)

                Re: І боячись "УНП" самостійно набрала в Тернополі більше 30%

                8 % А Свобода, якби не боялася, то не давала б своєму "доморощеному" соціологу Антиповичу вказівок замовчувати УНП. І не боролася б на зустрічах в основному з УНП.
  • 2009.05.24 | 1111

   Re: Чому із Свободи толку не буде?

   Знайти можна, а чи хтось з них це робить? і чи буде робити, їм це не потрібно.
 • 2009.05.23 | yes

  Re: FAQ:Чому я віддам голос за Олега Тягнибока від непатріота.

  1. Популізм. Тут скоріше можна було б казати "прагнути"
  2. Популізм. Енергетична незалежність тільки означає розвинутий ринок поставщиків енергії.
  3. Може бути популізмом, якщо не має програми "як це робити".
  4. Не складно реалізувати
  5. Це само собою зрозуміло, але як це втілити, як поставити громадянина вище чиновника? Цього ще у жодній державі не досягли.І де пакет проектів законів?

  Тягнибок вміло витісняє Тимошенко, заміною популізму совкового на популізм патріотичний.

  Популізм патріотичний є дуже корисна справа для виховання нації і побудови держави. Тому тут варто підтримувати ВО Свободу.

  Але є одна проблема: як далеко вони можуть піти у своєму популізмі, коли прийдуть до влади. Наприклад:
  Варіант патріотичний: На виконання своєї обіцянки про ядерний статус виділити на освіту і науку в Україні 10 відсотків бюджету.
  Варіант злочинний: почати відбирати плутоній із АС і тулити його, як жупело на решту світу, то з України вмить стане Пн.Корея.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

   Популізм ніколи до добра не доводив

   Бо популізм це відсутність дії, а Тягнибок - це популізм. Сподіваємося, що українське суспільство піде шляхом Австрії. Там теж була Свобода - популістична, але з часом все ж таки перемогли більш помірковані праві з Австрійської народної партії. Тож оцінюйте за справами, а не мітингами, барабанами і криками на площі. Зараз маєте час оцінити, що зробить свобода на Тернопільщині. Досі обласна рада проявила себе тільки в тому, що боролася з комунізмом і визволяла моряків в Азовському морі. Куди там до села, доріг і всього решту.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.05.23 | star2009

  Re: FAQ:Чому я віддам голос за Олега Тягнибока від непатріота.

  Статтю не читав, бо довга. Моя Мати голосовала за нього бо відчуває правду серцем. Може і я проголосую, всупереч звичці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

   Вже за БЮТ серцем голосували.

   Навіть приказка була. Думай сракою та голосуй серцес :) До чого це призводить бачимо.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.23 | Наталка

    А ви укпатріоте за кого голосували в 2006,2007 та на виборах в

    Тернополі?

    Питання руба... :)))))))))))
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

     Проти всіх, бо не було за кого

     Відповідь руба.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.23 | Soft

      Значит за Тимошенко и Януковича.

      Потому что статистически ваш голос пошёл этим двум партиям, которые набрали больше всех голосов.

      Еще немного таких патриотов и будем гражданами Автономного Украинского Края в составе Российской Федерации.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

       Тупий аргумент

       Я не несу відповідальності за дії тих, кого не обирав і не є тупим електоратом. Якщо виходити з тої логіки, то всі хто голосував за Свободу віддали голоси Тимошенко, Януковичу і зрештою комуністам.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.05.23 | Soft

        Те кто голосовал за Свободу - отдали голос этой партии.

        Если голос даже не помог им преодолеть 3% барьер, то он сработал на популяризацию этой партии, что мы видим сейчас.

        Так что я отдал голос(передал права на управление) Свободе, а вы Януковичу и Тимошенко.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.23 | Soft

    Хм. А вы за Януковича? Ну что ж, ваше гражданское право.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

     Ні я ще не зробив свого вибору

     Бо ще не всі кандидатури оприлюднені.
     Я не бачив програм кандидатів.
     Не оцінював їхніх дій
 • 2009.05.23 | Боровик

  Re: FAQ:Чому я віддам голос за Олега Тягнибока від непатріота.

  Якщо читати Тягнибока та його прихильників то перше що спадає на думку, що то є москалі, тільки в українському перекладі.
  Залишається незрозумілим навіщо тоді Україна взагалі, коли більшість пунктів співпадають з російськими проектами.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.23 | Soft

   С другими кандидатами таки Украины скоро может и не стать.

   Так что ваши мечты придут к физическому воплощению. А принципы программы Тягнибока, которые мне интересны и я поддерживаю, я привёл в посте [0].
  • 2009.05.25 | один_козак

   Позавчора на радіо Культура зачитували слова Ю.Іллєнка

   до москалів про фільм "Молитва за гетьмана Мазепу". У програмі Поровського.
   Я шокований цинізмом тих слів. Не віриться, що то правда. Але якщо правда... А подивитися на ті слова у контексті... Молодший Іллєнко грає разом з Тягнибоком оперетково-націоналістичну партію, образи "огалтєлих" та ксенофобних, якими і мають бути в гебешній інтерпретації українські націоналісти. Іллєнків "Мазепа" Ступка ніхіло відробив гонорар у "Тарасі Бульбі", самому Іллєнку ніби байдуже було, за Україну чи проти України знімать, аби дєнюжки...
   Як воно не провокація, то там якесь таке цікаве богемно-баблолюбиве кубло виходить... Що починає помалу віритися чуткам про те, що "по банківських каналах" з'ясовано, ніби Тягнибока фінансують воріженьки.

   Хто зачитував. Нажаль, не запам'яталося прізвище. Кіношник, котрий підлітком буцім-то був зв'язковим в УПА, а пізніше був молодшим приятелем Довженка. Як його?..

   Боровик пише:
   > Якщо читати Тягнибока та його прихильників то перше що спадає на думку, що то є москалі, тільки в українському перекладі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.25 | Soft

    То что возможно Тягнибок использует деньги России не делает его

    не патриотом.

    России нужно в Своей стране создать образ внешнего врага. То же требуется и Украине объединить всех граждан Украины вокруг настоящего, а не политологического, врага - России.

    За свои деньги Россия получит ровно то что планировала - образ внешнего врага для себя. Но так как российские политологи, да по всем примерам, умеют планировать только на сейчас, даже не на шаг вперёд, то выигрыш здесь обоюдный.

    Россия получает страну для новой холодной войны и повод для самозамыкания себя во время кризиса, так как затраты на то чтобы вернуть Украину в лоно России себя уже не окупят. Украина получает консолидацию граждан для холодной войны с общим врагом, что и требуется нам.

    Из проигрышей - возможные низкие цены на энергоносители (которых уже нет) и снижение товарооборота с Россией, который при грамотном ПМ можно скомпенсировать с другими странами.

    PS
    все средства врага используй против него самого, учись манипулировать им, ипользовать его в своих целях, прочувствуй его и все его мотивации, учись слушать его, и понимать что и когда им движет. (c) Курс молодого анархиста.
    http://anarhvrn.ru/anarh/info/kursmb.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.25 | один_козак

     Кажете, Вам потрібна "консолідація" меншої частини українців

     проти більшої, а більшої проти меншої? Мені - ні.
     І міжнародна ізоляція України мені не потрібна. І сорому за політиків-придурків теж не хочеться, досить вже.

     Якщо припустити, що Ваше припущення вірне, то залишиться питання, хто кого обдурить у підсумку - "спонсор" чи "підрядник".
 • 2009.05.23 | Shooter

  Якщо Тягнибок хоч трохи думаючий та хоч трохи патріот...

  ...він брати участь в наступних президентських виборах не буде.

  Нажаль, думаю, він таки буде це робити :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.23 | Наталка

   Re: Якщо Тягнибок хоч трохи думаючий та хоч трохи патріот...

   Що це дасть? Коли б ще балотуввся хтось, кого варто підтримати, то я б розуміла ваш аргумент не розпорошувати голоси і т.д. А так, ви хочете, щоб ті, кому не все рівно проголосували за Юлю, Сєню чи Янука?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

    Юля і два Віті, то вчорашнє

    думаю карта буде розігруватися між Яценюком, Тігіпком, Литвином. Ну і десь далеком, може на рівні 3-4 % Тягнибок, що загалом не зіпсує картину.
  • 2009.05.23 | Soft

   Ющенко конечно патриот, но он всего лишь пчеловод.

   И результаты его деятельности за 5 лет это показывают. Последним результатом полное просирание договоренностей с НАТО (то что он декларировал в своих постулатах) через отмену совместных учений 2009. Ну и многое другое, лень перечислять, вы сами знаете.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

    А це заслуга вже тупого електорату БЮТ

    навчання НАТО, який тепер частково перетікає в Свободу, вірячи вже іншому популізму.
   • 2009.05.23 | yes

    Так голосуйте за Тягнибока!Може й він буде у 2 турі проти Ющенка

    За моїми розрахунками тут вже давно оголошеними на форумі, у другому турі президентських виборів будуть Тягнибок та Ющенко.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

     Нє буде Тягнибок проти Вітренко!

     І тоді націоналізм переможе світову жидву, москалів і весь масонський уряд :)
   • 2009.05.23 | Shooter

    Так, Ющенко - патріот, але не ...

    жорсткий менеджер для постсовіцького суспільства. Тому президентом його не оберуть (хоча й, як на мене, саме "ПМ-економіст" він був найкращий і, можливо, серед "топ-політиків" так і залишається найкращою кандидатурою).

    Проте далеко не Ющенком єдиним. Голоси ж віддані за Тягнибока (Тігіпка, Гриценка) будуть ВИКЛЮЧНО пропихуванням у другий тур сладкой парочкі "Юля+Яник".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.23 | Ukrpatriot(patriot)

     Правда, але парочка буде інша

     Яценюк Юля
     Яценюк Яник
     Виграє однозначно Яценюк. Це практично вже реальність
     Думаю буде розкладка Яценюк Президент, Литвин голова ВРУ, Тігіпко прем'єр і років з 10 нормального поступового розвитку України без шарахань із сторони в сторону.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.23 | Soft

      А чего не Янукович ПМ, а Тигипко?

      Неужели Янук Московой полностью слит? Вот и показали на кого работают истинные украинские патриоты типа Яценюка, Литвина, Тигипко и Януковича :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.25 | Ukrpatriot(patriot)

       Просто час старих політиків

       минув. Не бачать цього тільки ідіоти. Тигіпко, Литвин, Яценюк на сьогодні є "новими" для суспільства в іпостасі кандидатів у президети. проте навряд чи це зрозуміти людям, які звикли мислити штампами.
     • 2009.05.23 | Наталка

      Ги-ги... Від певних патрійотів сильно попахує лєвізною...

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.24 | Odesa

       Re: Ги-ги... Від певних патрійотів сильно попахує лєвізною...

       Аби не глупством у чарівному сполученні з затятістю!..
      • 2009.05.25 | Ukrpatriot(patriot)

       Лєвізною попахує від колишньої СОЦІАЛ-національної Свободи

       по своїй назві ліва.
  • 2009.05.25 | saha

   Партія яка не підтримує жодного кандидата в президентських

   виборах.
   приречена на поразку на парламентських.
   Кого повинна підтримувати ВО Свободая, якщо не Тягнибока ?.
   І чим він кращий для виборців які збираютсья голосувати за ВО Свобода на парламентських виборах.

   А то пи...ти не мішки порочати.
   Виставитть- не патріот
   зніме - патріот.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.25 | Ukrpatriot(patriot)

    Не зовсім так

    Партія може виграти на парламентських, не маючи своїх кандидатів на президентських.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.25 | Odesa

     Важлива "деталь": Україна, на жаль, ще не остаточно позбавилася

     колоніального статусу. За цих умов формальні вигоди чи невигоди для окремих партій можуть поступатися за політичною значущістю такому чиннику, як збільшення шансів на остаточну деколонізацію України, а відтак - на гарантування збереження української і кримськотатарської етнічної ідентичності.
     Якщо поглянути на майбутні вибори в такому аспекті, то висування "технічних" кандидатів на проукраїнському електоральному полі не виглядає вже аж такою безневинною забавкою. Тож, треба визначитися з приорітетами. Якщо це - реальне відродження української ідентичності, то варто діяти прагматично, на перемогу найприйнятнішого з РЕАЛЬНИХ пошукувачів посади Президента. Якщо ж пріоритетом є демонстрація особистих властивостей окремих радикальних патріотів перед особами протилежної статі, то можна ефектно висувати з десяток ультранаціоналістів, один за іншого радикальніших і інтегральніших, а внаслідок - в крісло Президента "в натурє" посадити Віктора Томущо Януковича.
     Пріоритет особистих і партійних інтересів і "розкладів" у минулому приводив Україну до Руїни, краху визвольних змагань 1917-1921 років, ганебного бандерівського братовбивства, втрати шансів, що дала перемога Помаранчевої Революції. Чергове наступання на ці граблі в епоху всепроникного глобалізму цілком може бути вже останнім, фатальним. Спробуємо?..
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.26 | saha

      Ваш кандидат де ????

      ког омені кретикувати.
      Мені чомусь здаєтсья що з кандидатів які постійн одемонструють проукраїнську та про Натівську позицію у Тягнибока найбільший рейтинг.
      (Яценюк вже заявив що НАТО не на часі, тай про українським я б його не ризикнув назвати).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.26 | Ukrpatriot(patriot)

       Тягнибок і пронатівська позиція

       saha пише:
       > ког омені кретикувати.
       > Мені чомусь здаєтсья що з кандидатів які постійн одемонструють проукраїнську та про Натівську позицію у Тягнибока найбільший рейтинг.

       Який 2-3 %?

       > (Яценюк вже заявив що НАТО не на часі, тай про українським я б його не ризикнув назвати).

       Тягнибок також, як Яценюк заявляв. Загалом це позиція Свободи. Опертя на власні сили і НАТО розглядають, як тимчасовий захід.
    • 2009.05.26 | saha

     неможе

     якщо не підтримує жодного кандидата тобто не бере участі в виборах президента то і на парламентських пролетить.
     Є приклади які спростовують ????.
     Чи може ви знаєто такого кандидата щоб його підтримали всі виборці Свободи ??? крім Тягнибока ?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.26 | Ukrpatriot(patriot)

      Re: неможе

      saha пише:
      > якщо не підтримує жодного кандидата тобто не бере участі в виборах президента то і на парламентських пролетить.
      > Є приклади які спростовують ????.
      > Чи може ви знаєто такого кандидата щоб його підтримали всі виборці Свободи ??? крім Тягнибока ?

      Типовий приклад з тією ж Свободою, УНП - вона набирає немогані результати на місцевих виборах, а от на президентських за Тягнибока не голосують. Маю на увазі попередні вибори. Тому це цілком можливо. Взагалі прив'язка суто до лідера - це азійщина.
   • 2009.05.26 | Shooter

    Канівська четвірка

    Далі Ви би сам мали здогадатися - Ви ж розумна людина :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.26 | saha

     ну то їх проблеми

     Ющенко Тягнибока вигнав.
     Я не буду акцентувати увагу на тому чи парвильний був чи не правильний то був крок(мені здається що правильний).
     Але з позиції Тягнибока не гоже знову лізти до Ющенка.
     З ким йому пропонуєтьеобєнатися ще і якого кандидата підтримати.
     Ющенко не канає. Хочаб в силу того що Ющенко від нього сам відхрестився і поки не попросить його приєднатися особисто так як виганяв Тягнибок повинен залишатися на своїй лінії.
     Я його поважаю тільки за те що не лягає не підкого а гне свою лінію.
     Покищо я не замітив, щоб він сильно відхилився від декларованої ним лінії.
     Мені його лінія цілком зрозуміла, хоч і не скрізь прийнятна.
     Але з тих хто не бреше своїм виборцям(поки не був спійманий на цьому)
     він як для мене оптимальний.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.05.26 | Ukrpatriot(patriot)

      Re: ну то їх проблеми

      Бреше, особливо на зустрічах. Заперечує свої ж дані слова. А загалом його використовують ті, кому інколи потрібно показати "оголтелий націоналізм". Типовий приклад кампанії 2006 року, коли Свобода працювала на гроші регіонів. На бігбордах висить Бенюк, який розповідає про те, що Свобода права європейська партія. І тут інтерв'ю Тягнибока одній з тернопільських газет про те, як "він йдучи додому зі школи рубав голови москалям і жидам" і як його мати напутствували "щоб лиш жидівку за жінку не взяв". Інакше, як провокація потрібна тим, хто бореться з усім українським - це назвати не можна.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.05.26 | saha

       ім'я, будьте ласкаві, ім'я. Кого в замін пропонуєтеCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua