МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПсевдоПросвіта, ПсевдоІнтелегенція, ПсевдоЕліта

05/24/2009 | did
Якщо добавити українська то будемо мати не гремучу суміш революціонера а своє-таке рідне і сільське яке постійно хоче їсти тупцюється біля корита і відкладує жирок у вигляді сала про запас.Це не втілення послідовного переконаного борця за все українське-державотворця,а коктейль з бульбашками іноземної бурди містичкового роззливу з лейбою натурального продукту- сто відсотковий фальсифікат,або фотографія на згадку біля могили Симона Петлюри в Парижі Павла Мовчана Володимира Яворівського і нардепа Миколи Кульчинського який збирає гроші на пам"ятник Івану Мазепі. І НІХТО З ЦИХ ПАНІВ НЕ РОБИТЬ ЩОДЕННОЇ ЧОРНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ РОБОТИ.
Ми програли в себе на Україні інформаційний простір через їхню мімікрію *профісійної діялності*-та ж сама комінстична показуха, приписки,окозамилювання та імітація бурхливої діяльнсті тільки в шароварах.

Відповіді

  • 2009.05.24 | Володимир I

    Re: ПсевдоПросвіта, ПсевдоІнтелегенція, ПсевдоЕліта

    Та отож. Гроші, які вони висмоктали з діаспори (і не тільки) та проциндрили, ДІЯЛЬНІ патріоти могли б використати для української справи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua