МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І знову про право на вільне володіння зброєю... (л)

05/27/2009 | zmej_gorynych
.. правда вже в історичному контексті.

Мене цікавило звідки пішла заборона на володіння зброєю населенням. Грішним ділом грішив на часи ще царської Росії. Виявляється, що ні. Я був неправий в своїх думках.

Знайшов друге із свідчень.
В цікавому свіжому виступі В. Суворова/Резуна (рекомендую. Знову непоганий приклад аналітики. Хоча й з художнім ухилом :) ), опублікованому ось тут (http://ord-ua.com/2009/05/24/viktor-suvorov-rukovodstvu-izdatelstva-ast/), сказано прямо:
...Дед помнил то время, когда в “царской России” он, мальчишка, работая подручным кузнеца, мог заработать достаточно денег, чтобы можно было уважать и себя, и свой труд. Он помнил время, когда гражданин России имел право иметь оружие. И никто никого не стрелял. Даже по пьяни. Потом пришли оккупанты-комиссары, и первое, с чего они начинали, был запрет иметь оружие, что со времен глубочайшей древности было символом рабства. Кстати, гитлеровцы вели себя точно так же.

Прєвєд симпатикам заборони на вільне володіння зброєю ака потомственним рабам ака большевикам ака фашистам!!! :sol: :sol: :sol:

А, забув. Перше свідчення (слова одного з моїх друзів - http://zmejgorynych.blogspot.com/2009/04/blog-post_25.html) може не виглядати переконливим для інших, але я точно знаю, що мій друг знав що говорить, бо має на такі речі унікальну пам"ять. Тобто, якщо десь прочитав щось для себе цікаве - ніколи не забуде.

Відповіді

 • 2009.05.27 | Мірко

  Маєте рацію

  Озброєного населення боїться кримінал, - і влада.
  Пістолет - вирівнювач, це фундамент модерної демократії. Тому у кожного голос має одну і ту саму вартість. І тому приватна власність - свята.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.27 | zmej_gorynych

   Re: Маєте рацію

   Так багато хто цього, на жаль, не розуміє :(. Що скажеш - раби (а також в цьому відношенні большевики та фашисти :sol:)

   Мірко пише:
   > Озброєного населення боїться кримінал, - і влада.
   > Пістолет - вирівнювач, це фундамент модерної демократії. Тому у кожного голос має одну і ту саму вартість. І тому приватна власність - свята.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.05.27 | Боббі

    Особливо на селі, думаю, легальне право володіння зброєю

    було б дуже і дуже доречним... в місті також
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.05.27 | zmej_gorynych

     Ви, мабуть, не досить добре орієнтуєтесь в житті на селі

     Боббі пише:
     > було б дуже і дуже доречним... в місті також

     Там є чимало мисливців, а отже й власників гладкостволів (іноді й нарізних мисливських карабінів).
     Справа в тому, що ціна на дозволену вогнепальну зброю настільки висока для пересічних сільських жителів, що вони не можуть собі дозволити її придбати.

     І ще, я не чув про випадки пограбування сільських хат, в яких проживають активні мисливці (мається наувазі, що діду не 90 з гаком літ, а бердана в нього давно зіржавіла і валяється в хліві).

     Взагалі-то мова в першу чергу йшла про короткоствольну нарізну зброю ака пістолі :). З АК, чи СВД по вулицях не дуже-то й походиш...
   • 2009.05.27 | Tamerlan

    Re: Маєте раціюCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua