МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВО "Свобода" влаштувала велодень у Старій Синяві

05/29/2009 | UPA_Podilya
23 травня 2009 року в рамках відзначення Дня Героїв Старосинявська РО ВО «Свобода» влаштувала велопробіг під гаслом «Обери здоровий спосіб життя». Учасники акції тим самим долучилися до Всеукраїнської велоестафети "Спорт для всіх єднає Україну".
На Старосинявщині організація велопробігу відстанню 30 км за маршрутом Стара Синява – Іванківці – хутір Петровського лягла на плечі голови РО ВО «Свобода» та голови районного молодіжного громадського товариства «Патріот України» Юрія Кравчука.
В ході акції «Обери здоровий спосіб життя» представники ВО «Свобода» ознайомили молодь з життям і діяльністю Героїв України, їх боротьбою за кращу долю держави.
Юні велосипедисти, незважаючи на сильні пориви вітру та грозовий дощ, успішно подолали відстань і вшанували усіх тих, хто віддав своє життя за Україну. І хоча гаслом акції було “Велодень - від машин вільний день”, поряд із 15-ма велосипедистами їхав прибраний державними прапорами легковий автомобіль.
Учасники велопробігу мала змогу ознайомитися з історичними місцями нашого краю, особливо давніми спорудами с.Іванковець – попівського кам’яного маєтка ХVІІІ століття та дерев’яної реставрованої церкви.
Захід пройшов не лише як оздоровчий, а пізнавально-екскурсійний, що залишив приємні спогади в серцях кожного учасника.
В.Гнєвуш,
учасник велопробігу.

Відповіді

  • 2009.05.29 | UPA_Podilya

    Re: ВО "Свобода" влаштувала велодень у Старій СинявіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua