МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Балога наїхав на Ющенка і СБУ за звільненого Матіоса

05/29/2009 | Львівський портал
Львівський портал / 29.05.2009 16:25

Екс-глава секретаріату президента Віктор Балога заявляє, що звільнення Анатолія Матіоса з посади начальника Управління СБУ в Одеській області є свідченням того, що Служба безпеки "різко згортає свою діяльність по боротьбі з корупцією та контрабандою". Так він прокоментував відповідний указ президента про звільнення Матіоса.

Він відзначив, що саме під час керівництва Матіосом Управління СБУ у Львівській області, було виявлено і задокументовано масштабну корупційну схему в судовій системі, був заарештований сумновідомий суддя Зварич.

Ця справа мала стати початком широкого наступу на корупцію у вищих ешелонах влади, правоохоронних органах і судах, на митниці, - зауважив Балога.

За його словами, призначення Матіоса керівником УСБУ в Одеській області було логічним продовженням лінії на протидію корупції. "Йому вдалося досягти перших вагомих результатів у боротьбі з контрабандою, яка широким потоком заходила в Україну через південні кордони", - запевнив Балога.

"Проте віднедавна керівництво Служби безпеки, очевидно, вирішило "здати назад" у викритті корупційних і контрабандних схем. Звільнення Матіоса підтверджує, що цей напрямок діяльності СБУ, який визначено для спецслужби відповідними законами, вилучено з переліку пріоритетних", - заявив він.

"Показовим стане призначення нового начальника УСБУ в Одеській області. Цілком імовірно, що цю посаду займе хтось із "хоружівського земляцтва", аби спрямувати контрабандні ріки в потрібне русло. У такому випадку ми одержимо чергове підтвердження того, наскільки міцно кумівство вкорінилося у владі", - зазначив Балога.

Він пов`язує в єдине ціле звільнення Матіоса та "безпрецедентне кримінальне переслідування заступника голови СБУ - керівника підрозділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Тиберія Дурдинця".

Як відомо, в ЗМІ і Дурдинця, і Матіоса називають людьми Віктора Балога.

Українська правда

Відповіді

 • 2009.05.29 | Спілка Української Молоді

  Перепрошуємо, а Балога - це що?

  :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.05.29 | Мартинюк

   З Матіосом повязуються принаймні якісь мінімальні кроки

   проти агресивної російської 5-ї колони в Одесі. Наприклад того ж Маркова.

   Бо до того мав змогу спілкуватися з одеськими сбушниками, які ультимативно вимагали надавати їм документи виключно російською мовою, бо української вони "не понимают". І взагалі дивувалися як це серйозні люди можуть якусь документацію вести українською мовою.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua