МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Путин - пишет , контора - работает... (медот проверенный веками)

06/01/2009 | Bestt
Премьер-министр РФ Владимир Путин направил письмо в МВФ о готовности России участвовать в размещении облигаций на сумму $10 млрд.

«В этом же письме премьер обращает внимание на необходимость дополнительной поддержки Украины, чтобы не сорвать поставки газа для бесперебойной работы системы в осенне-зимний период», - заявил сегодня вице- премьер - министр финансов Алексей Кудрин журналистам.

Подобное обращение было также направлено и в ЕС, напомнил Алексей Кудрин. При этом, подчеркнул он, «Россия готова присоединиться к этим усилиям по поддержке, но в случае, что ее будет оказывать и МВФ, и ЕС», - добавил Кудрин. «Мы считаем, что ЕС тоже должен быть заинтересован, чтобы не допустить провала», - отметил он.
"

ничего не напоминает ?

"

Влітку 1482 р. московський князь Іван ІІІ Васильович відправляє Менґлі Ґераю посольство, цінні подарунки та значну суму грошей з намовлянням напасти на руські (українські) землі. Московський посол сидів у Криму, поки Герай не погодився вирушити у похід.

Менґлі Ґерай, за цим намовлянням московського князя, 1 вересня він здобув Київ, спалив собори і церкви, взяв в полон багато людей. В подарунок князю Івану хан вислав віз з награбованим добром з київських соборів і церков, в тому числі іконостас, золоту чашу й діскос з собору святої Софії.

1493 року Менглі-Гірей уже разом з великим князем московським Іваном провели спільний похід на Київ і Київщину.

Ослабивши українські князівства та Велике князівство Литовське - московські царі "зявились" в Україні, як рятівники від татар та брати по вірі..

що було далі - Батурін та Полтава - ми всі знаємо...


пройшли віки - але методі залишились ті самі -

ослабити чужими руками та загарбати.

тільки хай ЕС згадає, що сталось після того, як Україну загарбала Московія - з Кримських ханством, Литвою, Польщею....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua