МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"И словно мухи тут и там ходят слухи по домам" (с) В. Высоцкий

06/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Міністерство з питань надзвичайних категорично спростовує чутки про техногенну аварію чи викид небезпечних хімічних речовин у Дніпропетровській області.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі МНС.

Як зазначили в міністерстві, уже кілька днів поспіль на Дніпропетровщині розповсюджуються чутки про якусь техногенну аварію чи викид небезпечних хімічних речовин, зокрема, ртуті. У зв’язку з цим в МНС категорично спростовують ці чутки та заявляють, що останнім часом жодних техногенних аварій із викидами небезпечних хімречовин на території області не виникало.

Прес-служба МНС закликає громадян і ЗМІ не вірити провокаційним хибним чуткам та у жодному разі не піддаватися паніці, а довіряти виключно офіційним повідомленням.

МНС постійно моніторить ситуацію щодо надзвичайних подій, насамперед, веде контроль за потенційно небезпечними об`єктами. У разі будь-якої загрози для життя і здоров`я людей МНС готове оперативно відреагувати і вжити всіх необхідних заходів, запевнили в прес-службі.

- УНІАН

Відповіді

  • 2009.06.03 | FSS

    Re: "И словно мухи тут и там ходят слухи по домам" (с) В. Высоцкий

    Який Дніпропетровськ ! Харків. На нараді у міськвиконкомі "неофіційно" порадили вжити заходів проти ртутної хмари. Схоже треба будувати мапу брехунів...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua