МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Головатий проти (/)

06/04/2009 | Sean


Депутат від Партії регіонів Сергій Головатий виступає проти змін до Конституції у частині обрання президента у парламенті.

Про це він заявив в ефірі 5 каналу.

Депутат вважає, що зміна способу обрання президента знищить "політичну систему, яка гарантує Україні цілісність, незалежність, самостійне існування, як суб’єкта міжнародного права і європейський вектор розвитку".

"Людям треба повернути те, що в людей забрали. А це на минулих парламентських виборах завдяки Тимошенко і Ющенку забрали право обирати депутатів, а обирають партійні мішки. Зараз намагають забрати у людей право часто змінювати владу, парламент", - сказав він.

"Так звана еліта, це ж не еліта, це просто циніки, авантюристи і негідники, які намагаються забрати у народу те, що є найдорогоціннішим – всього на всього, один раз на 4 роки обрати парламент, один раз на 5 років обрати президента, ну можливо ще референдум чи по НАТО чи по Євросоюзу", - заявив Головатий.

Коментуючи інформацію про можливе створення коаліції БЮТ та Партії регіонів, він зазначив: "Це чутки. Реальних кроків, реальних фактів немає, але якщо вони відбудуться - на це є свої правила, є Конституція, є регламент".

"Конституція вимагає, щоб в парламенті була коаліція. Сьогодні вона є. Сьогодні є коаліція, яку очолює Тимошенко. Вона відповідає за все, що твориться в країні вже останні 4 роки. Відповідає вона і президент Ющенко", - наголосив депутат.

"Я не бачу логіки в тому, що Янукович, який не відповідає за те, що сталося з Україною за останні три роки, пішов рятувати Юлію Володимирівну. Що, Янукович схожий на діда Мазая, який буде рятувати цього потопаючого зайця у вигляді Снігуроньки? Це не логічно, я не можу собі цього уявити", - сказав Головатий.

"Є коаліція, вона має отримати своє по заслугам за те, що вони зробили за останній період прем’єрства Тимошенко. Те саме має отримати і Ющенко. Люди мають визначити, хто буде президентом", - заявив він.

Українська правда

Відповіді

 • 2009.06.04 | Odesa

  Криси бєгут с корабля...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.04 | GreyWraith

   Вважаєте, що корабель тоне?

   Пора б цьому катамарану справді втонути...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.04 | Odesa

    Re: Вважаєте, що корабель тоне?

    Так, вважаю. І Головатий робить відчайдушну спробу відхреститися від цих йолопів, щоб потім не виглядати аж так кепсько. Він вже й так став трохи не символом зради (поруч із Морозом), то тепер намагається хоч якось відбілитися, тим паче, що від хунти йому особисто, здається, нічого не перепаде.
    Жалюгідне сікання жалюгідного людця...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.04 | GreyWraith

     Хотілося б, щоб Ви не помилялися

     Odesa пише:
     >Так, вважаю.
     У мене є деякі "зовнішні" міркування щодо того, чому цим так раптом засвербіло саме зараз займатися "сумбурністю і виродженням", і саме чому їхні шанси примарні. Я їх викладав вчора. Може, у Вас ще щось є?

     >І Головатий робить відчайдушну спробу відхреститися від цих йолопів, >щоб потім не виглядати аж так кепсько.
     Може, сподівається, що хтось із новачків, типу Яценюка, не погидиться на буксир взяти?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.04 | Odesa

      Re: Хотілося б, щоб Ви не помилялися

      GreyWraith пише:
      > У мене є деякі "зовнішні" міркування щодо того, чому цим так раптом засвербіло саме зараз займатися "сумбурністю і виродженням", і саме чому їхні шанси примарні. Я їх викладав вчора. Може, у Вас ще щось є?
      > >І Головатий робить відчайдушну спробу відхреститися від цих йолопів, >щоб потім не виглядати аж так кепсько.
      > Може, сподівається, що хтось із новачків, типу Яценюка, не погидиться на буксир взяти?

      Я не є політологом, тож моя думка небагато важить. Але "на хлопський розум" виглядає, що метушлива спроба заколоту спричинена швидким і невблаганним падінням електоральних рейтингів ПР і БЮТ і тиском Москви, що емоційно прагне "ущучіть" ненависного їй Ющенка. А Головатому дуже не хочеться втратити ситне корито "політика", тож він і поспішає відхреститися від безнадійного проекту Тимошенко-Янукович, сподіваючись на нових "господарів" чи хоча б на "збереження обличчя".
 • 2009.06.04 | yes

  "Абіділі" Головатого. Не знайшов себе у списку посад. Усьо Медве

  Усьо Медведчуку. А він там чужий.
 • 2009.06.04 | Shooter

  Він швидше безголовий чим головатий

  Раніше треба було думати. І не тим місцем, на якому сидить.
 • 2009.06.04 | Pavlo Z.

  Мені немає чого заперечити Головатому.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua