МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На політичній шахівниці Тимошенко розігрує партію диктатури (/)

06/04/2009 | Відкрита Полтава
Аналітик, член Ради «Нашої України» Олег Проценко заявив, що «у грі з багатомільйонним народом Тимошенко задумала для себе бездоганну шахову партію – мат у три ходи».

«Хід перший. Угода з «регіонами» через зміни до Конституції та за умови обрання президента в парламенті. Засновок – ділимо все на двох», - розповідає Проценко.

«Проте недаремно Янукович вагається щодо такого розподілу. Він як ніколи розуміє, що справедливість є і за неї варто боротися. Але за нинішніх обставин він відчуває, що або задовольняє свою мрію 2004 року та завершує свою політичну кар’єру в руках Тимошенко, або програє всенародні вибори і позбувається лідерства в партії», - зазначив аналітик.

«Хід другий. Тимошенко знає, що помститися за такі її вчинки народ може лише під час виборів. Отже, продовжити повноваження діючого парламенту – ось завдання, яке цементує дружбу ПР і БЮТ», - підкреслив Проценко.

Аналітик наголосив, що «така ідея, не лише неповага до виборців, яким і з одного (ПР), і з другого боку (БЮТ), м’яко кажучи, сказали неправду у передвиборчих обіцянках та гаслах. Ця ідея є безпосереднім антиподом демократії, і зазіханням на конституційні права громадян».

«Хід третій. Лише сама Тимошенко, зі своїм славнозвісним стилем одноосібного керування будь-якими процесами, знає що і для чого вона робить. Натомість для багатьох її однопартійців і політичних однодумців діаметрально протилежні позиції лідера хоч і стали вже звичними, проте не стали більш зрозумілими. Тому й незгодних з кожним днем більшає у лавах БЮТ. Існує очевидна загроза розвалу цієї політичної сили на регіональному рівні», - вважає Проценко.

«Не краща ситуація навіть у парламентській фракції. Отже, для щасливого завершення шахової партії вкрай необхідно взяти під контроль і увесь парламент. Це досягається шляхом запровадження імперативного мандату. І тоді, панове депутати, ви або члени Довгого парламенту, або ні. Дозволю зробити припущення, що за такого вибору на совість більшості народних обранців годі покладатися», - підсумував Олег Проценко.

http://www.razom.org.ua/news/875/

Відповіді

  • 2009.06.05 | Сахаров

    Тимошенко соває фігури, а гравці - за спиною.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua