МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Львівоблрада виступила за розпуск ВР! - ініціатива "Свободи" (/)

06/05/2009 | omela
Об этом сообщает пресс-служба Всеукраинского объединения «Свобода»:

«5 июня 70 депутатов Львовского областного совета поддержали инициативу ВО «Свобода» и приняли обращение к Президенту Украины с требованиями досрочно прекратить полномочия Верховной Рады и объявить внеочередные парламентские выборы; провести всеукраинский референдум относительно определения формы правления в Украинском государстве (президентской, парламентской или смешанной) и инициировать проведение люстрации органов власти в Украине.

Показательно, что среди 40 с лишним депутатов БЮТ нашлись пятеро, которые поддержали это обращение и выступили против ПРиБЮТовского мятежа и втягивания Украины в новейшее московское иго».


http://obkom.net.ua/news/2009-06-05/1317.shtml

Відповіді

 • 2009.06.05 | Sean

  прекрасно. Тільки ця ініціятива вже з бородою

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.05 | Max

  Ну чому?

  Прошу тільки уявити собі, шановне панство, яку дійсно українську Україну ми вже давно мали б, якби в ВР сиділи хоча б такі люди, як у Львівській (Тернопільській, Ів.-Франківській) обласнії раді.

  І в НАТО вже були б, і жили б не гірше за Литву принаймі.

  Чому ж так не є? Чи таки не є правдою теза, що народ завжди має таку владу, на яку собі заслужив?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.05 | omela

   Тому що Схід - це майже половина України

   А деякі запопадливі панове закликають не дратувати Схід.

   Max пише:
   > Прошу тільки уявити собі, шановне панство, яку дійсно українську Україну ми вже давно мали б, якби в ВР сиділи хоча б такі люди, як у Львівській (Тернопільській, Ів.-Франківській) обласнії раді.
   >
   > І в НАТО вже були б, і жили б не гірше за Литву принаймі.
   >
   > Чому ж так не є? Чи таки не є правдою теза, що народ завжди має таку владу, на яку собі заслужив?

   Теза є правдою. Який народ - така й влада.

   Хоча, треба сказати, Західна Україна і той таки нині "зразковий" Тернопіль є не в останню чергу винуватцями нинішнього становища. Хто тюльків обирав до ВР? Отож.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.05 | Max

    Пропорційна система -- передумова ПРиБЮТу

    omela пише:
    > Хоча, треба сказати, Західна Україна і той таки нині "зразковий" Тернопіль є не в останню чергу винуватцями нинішнього становища. Хто тюльків обирав до ВР? Отож.
    Чомусь навіть і ТЮльки в Галичині трохи інші: із 40-ка з гаком п'ятеро все ж відкрито виступили проти ПРиБЮТ-івського заколоту. А якби ми мали мажоритарну систему, то такі ж БЮТ-івські депутати від Л.о. сиділи б і у ВР. То була б дещо інакша ВР, ніж та, що є, сформована партійними списками, не вважає пан? Навіть при такому розкладі електоральних симпатій, як на останніх виборах.

    Ретроспективно видно, що введення пропорційної системи було прелюдією до теперішнього заколоту: адже "пропорціний" депутат реально мусить зважати не на своїх виборців (бо "своїх" він не має), а на своє партійне керівництво. От і маємо закономірний наслідок.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.05 | omela

     Re: Пропорційна система -- передумова ПРиБЮТу

     Max пише:
     > Чомусь навіть і ТЮльки в Галичині трохи інші: із 40-ка з гаком п'ятеро все ж відкрито виступили проти ПРиБЮТ-івського заколоту.

     Лише трохи. 5 з 40+ це дуже мало.

     > А якби ми мали мажоритарну систему, то такі ж БЮТ-івські депутати від Л.о. сиділи б і у ВР. То була б дещо інакша ВР, ніж та, що є, сформована партійними списками, не вважає пан? Навіть при такому розкладі електоральних симпатій, як на останніх виборах.

     Пропорційна система може бути краща за умови введеення відкритих списків, тоді і зв'язок з виборцем буде прямий, а не опосередкований.

     Що ж до чистої мажоритарки, вона має свої недоліки (з адмін-ресурсом будь-кого можна обрати). Крім того, що сама репрезентативність політ. поглядів страждає. Зрештою, мажоритарка вже була.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.05 | Max

      В Україні пропорційна система є безсумнівне зло.

      omela пише:
      > Max пише:
      > > Чомусь навіть і ТЮльки в Галичині трохи інші: із 40-ка з гаком п'ятеро все ж відкрито виступили проти ПРиБЮТ-івського заколоту.
      > Лише трохи. 5 з 40+ це дуже мало.
      Звичайно, мало. Але й решта не сміє себе так вести, як їхні партайгеноссе у ВР.

      > Що ж до чистої мажоритарки, вона має свої недоліки (з адмін-ресурсом будь-кого можна обрати).
      Ні. Попередній досвід показав, що ні, на прикладі мого округу то пишу. (До речі, а що то є адмін-ресурс? Часто чую той евфемізм, але не можу вловити значення виразу).

      Із ностальгією згадую, як "грубі риби", маючи підтримку влади і шалені гроші, на виборах пролітали в нас "як фанера над Парижем". І школи капітально ремонтували, і дороги, але не допомагало. Все залежить від виборців в кінцевому підсумку.

      > Крім того, що сама репрезентативність політ. поглядів страждає.
      Як то, при мажоритарці страждає? Видно, ми по-різному розуміємо вирази "репрезентативність" і "політичні погляди".

      Не бачу жодних політичних поглядів ні в БЮТу, ні в НСНУ. Яку ідею репрезентує БЮТ (поза ідеєю особистої влади ТЮ)?

      > Зрештою, мажоритарка вже була.
      Отож, була. І представників від західних областей у ВР було тоді більше, і сама ВР була все ж пристойнішою.

      Свого часу, при чистій мажоритарній системі, в обігу був такий вислів: "група 239" (то про совково-комуняцьку більшість у ВР).

      Нині (завдяки пропорційній системі) вже маємо "групу 342" (якщо не більше, див. хоча б то: http://gska2.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_zak_list_n?word=3169 )

      Із пропорційною системою ми так і реабілітації сталінізму дочекаємо.
   • 2009.06.05 | kom8407

    Re: Тому що Схід - це майже половина України

    Через три роки будете питати:
    Хто Тягнибока до влади обрав? Тягнибок ще менш компетентний, як Ющенко. Тягнибок вміє тільки москалів проклинати та українців прославляти. А цього замало для розквіту держави.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.05 | Max

     Люди -- то є первинне, держава вторинна.

     kom8407 пише:
     > Через три роки будете питати:
     > Хто Тягнибока до влади обрав? Тягнибок ще менш компетентний, як Ющенко. Тягнибок вміє тільки москалів проклинати та українців прославляти. А цього замало для розквіту держави.
     Я не є особливим прихильником п.Тягнибока, але (задля справедливости), що має тварісчь kom8407 проти цього: http://maidanua.org/static/news/2009/1244203667.html ?

     З чим там не погоджуєтесь, тварісчь?

     Але то справа особистої оцінки "Свободи" (і О.Тягнибока). Що ж до "розквіту держави", то є вже грубша справа. Скажу вам, тварісчь, щиро: такого розвіту держави, як то було у Великосовку при Сталіну, не буде вже ніколи :ouch: (і ніде в світі, сподіваюсь).

     Не тудою шлях, чоловіче. Про розквіт української нації через (через забезпечення особистої, майнової і політичної свободи кожного українця) думати потрібно.

     А держава -- то таке: обслуговуючий інтереси громадян і нації в цілому апарат. І тільки, не більше. :jap:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.05 | kom8407

      Re: Люди -- то є первинне, держава вторинна.

      Max пише:
      > kom8407 пише:
      > Я не є особливим прихильником п.Тягнибока, але (задля справедливости), що має тварісчь kom8407 проти цього: http://maidanua.org/static/news/2009/1244203667.html ?
      >
      > З чим там не погоджуєтесь, тварісчь?
      >

      Це мені нагадує промови Гітлера на початку 30-х років. Та сама емоційність, та сама риторика, той самий "патріотизм", той самий спалах з невідомості.
      В мене погані передчуття, якщо Тягнибок прийде до влади.
  • 2009.06.05 | Ukrpatriot(patriot)

   Ходили б всі з вусами і рубали б голови

   жидам у школі
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.05 | Max

    Re: Ходили б всі з вусами і рубали б голови

    Добродію, а багато пан бачив вусатих галичан? За моїми спостереженнями, таких є відсотково не більше, як вусатих поляків чи литовців. До речі, а чим вам вадять вуса?

    А щодо "рубали голови жидам", то є вже інсинуація нижче всіх стандартів, на рівні бруку, непане Патрійот-до-квадрату. Говоріть, чоловіче, про факти (як та ухвала Львівської ради). Ваші ж фантазії, гадаю, нікому тут не цікаві.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua