МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Щось я заплутався у позиції БЮТ щодо виборів Президента (лл)

06/09/2009 | 123
Ось тут http://pravda.com.ua/news/2009/6/9/96184.htm Іван Кириленко каже, що "Ми послідовно виступаємо за парламентську республіку, де головна дійова особа - прем’єр-міністр", тобто за обрання Президента в парламенті, або взагалі за його скасування.

А ось тут http://www.byut.com.ua/ua/news/detail.php?ID=82650 Юля каже "Мова не йшла, ані про продовження повноважень парламенту, ані про однозначне обрання Президента у парламенті".

То є позиція БЮТ про необхідність скасувати всенародне обрання Президента чи нема, як зрозуміти?

Відповіді

 • 2009.06.09 | Микола Гудкович

  Увага, відповідає Віктор Уколов (л)


  Правильна відповідь — мислєвірус, який треба душити — що не треба шукати відповіді на Ваше питання, а натомість слід зосередитись на ролі «регіоналів»…

  http://blogs.pravda.com.ua/authors/ukolov/4a2e2ff4e71d1/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.09 | 123

   дурік, записав свого шефа у провідні регіонали

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.09 | Микола Гудкович

    Ідея!

  • 2009.06.09 | Чучхе

   Там в блозі Уколову дещо нагадують (/)

   Томенко: вибори президента у парламенті – це цілком реально
   Як ви вважаєте, тема обрання президента в парламенті, яку час від часу піднімають ті чи інші політичні сили, ще актуальна?
   Воно можливе за умов, коли абсолютна більшість політичної еліти домовляється про мораторій на всі вибори, як мінімум на час кризи. Тоді не лише вибори президента переносяться в парламент, а й відтерміновуються вибори до парламенту та органів місцевого самоврядування. Як тимчасовий антикризовий політичний захід це цілком реально.
   http://tsn.ua/ua/analitika/tomenko-vibori-prezidenta-u-parlamenti-tse-tsilkom-realno.html

   Тим часом президентські вибори несуть в собі загрозу дороговартісного шоу, яке здатне остаточно розірвати країну. Наша єдність, вже і так підточена політтехнологічними міфами, які вже вилилися у результати кількох виборчих кампаній, де українці Сходу та Півдня проголосували за інші політичні сили, ніж Захід та Центр країни. На остаточне регіональне закріплення поборюючих одна одну політичних сил, із зловісним нетерпінням очікують у середовищі націоналістів в Росії, ностальгуючих за СРСР.

   В. Уколов –
   http://blogs.pravda.com.ua/authors/ukolov/4a243b8b7c73f/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua