МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

проектКонституції (Медведчука) пронизаний нелюбов’ю до країни (л

06/09/2009 | Bestt
http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/9/96205.htm

Конституція, як правило, дуже сухий документ. Але проект Конституції Тимошенко-Януковича (Медведчука) до останньої літери пронизаний нелюбов’ю до країни.

Практично в кожній статті цього законопроекту закладено реалізацію основної мети – підрив життєздатності країни.

Проектом Конституції Тимошенко-Януковича (Медведчука) штучно ускладнювалося, а подекуди й паралізувалася діяльність держави у сфері протидії загрозам воєнного та іншого характерів.

Проект передбачав, що у випадку агресії війська не відбиватимуть агресора, а чекатимуть, поки Верховна Рада ухвалить рішення, яке перед тим має бути подано президентом за рішенням РНБО.

Така затримка в часі створює прямі загрози для катастрофи держави. По суті, така норма є заохоченням до агресії проти країни й прямою загрозою незалежності та територіальної цілісності України, що теж мав би врахувати Конституційний Суд.

Крім того, проект "підривав" принцип "єдиноначалія", який єдиний довів свою ефективність і існує в усіх арміях світу.

Підрив принципу єдиноначалія означає підрив оборонних можливостей країни, та, як наслідок, спрямований на ліквідацію незалежності та територіальної цілісності.

Сьогодні в Україні, як і практично в усіх країнах світу, оголошувати стан війни має право глава держави, із необхідним затвердженням цього рішення парламентом. Це – звична практика, де є одночасно і одноосібне рішення глави держави, і контроль з боку парламенту.

Проект пропонував надати це право колективному органу – Раді національної безпеки та оборони, склад якої фіксований і є, по-суті, зібранням представників політичних партій, що входять до коаліції.


Таким чином, проект Конституції Тимошенко-Януковича (Медведчука) більшою мірою був покликаним критично підірвати на інституційному рівні життєздатність української держави, максимально ускладнити захист її незалежності та територіальної цілісності.

З оприлюдненого проекту виразно стирчали вуха іноземних агентів, які намагаються демонтувати і знищити не лише демократію в країні, а й саму Україну.

Між тим, згідно зі статтею 111 Кримінального Кодексу, державна зрада – це "діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України… надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України".

Те, що в політикумі знайшлося лише кілька десятків людей, які виступили проти цього, а решта сиділа з язиками невідомо де, очікуючи розвитку подій, свідчить про крайню гнилість і занепад владних інституцій, людей при владі та системи в цілому.


Наполеон свого часу сказав, що "нічого не втрачено, доки не втрачена честь". Випадок із конституцією ПРіБЮТ – цілком протилежний. Можливо, після цього дехто з політиків – учасників цієї антидержавної авантюри – навіть почне шукати країну, де їх ще не знають.Олександр Палій, провідний експерт Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії при МЗС України, кандидат політичних наук

Відповіді

 • 2009.06.09 | Адвокат ...

  Ґдє ж он раньше бил? Ґєтат Саша... Када тюльчине бабло

  "асваівал".
 • 2009.06.09 | AxeHarry

  Re: проектКонституції (Медведчука) пронизаний нелюбов’ю до країни (л

  1. чому пан М-чук до сих пір шe нe в розшуку і тим більшe нe дає "правільні атвєти на правільно поставлeні вапроси" у затишному підвалі у похмурому домі?

  2. нeвжe з цієї чeрговоі майжe вдалоі спроби нeскажуякоікраіни нагадити по-крупному нe будe ніяких "оргвисновків" (слово дужe зрозумілe бe/у касамольцям і кOсамолкам) для фігурантів спроби?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.09 | GreyWraith

   Проблема - в так званій юстиції

   В Україні це - шайка, пов'язана круговою порукою і безкарністю. :( Вони запросто свого відмажуть. Тамтешне кубло зарази слід випалювати Ющенку розпеченим залізом, аж до довічної заборони на фах для найвідоміших персонажів.
 • 2009.06.09 | GreyWraith

  Доколє будуть всерйоз розглядати...

  ... різні потуги пана Медведчука? Набридло вже. Хай цим займаються виключно дослідники калу у спеціально виділених місцях, щоб іншим не смерділо.

  І схоже, що я можу бути пророком. :) Я свого часу прогнозував, що у Медведчука репутація заразного лузера, який здатен втопити будь-кого, хто з ним матиме нещастя зв'язатися. І на підставі цього припустив, що Тимошенко, бачачи очевидні речі, цієї помилки робити не буде. Виходить, я сильно пероцінив розумові здібності нашої голови уряду. :)

  Хоча можуть бути інші причини:
  1) Пані стала російською боржницею і тепер розплачується свободою, роблячи не те, що вважає за потрібне, а лише те, що накажуть. (цікаво, чому досі Кремль від послуг цього ахтунга Медведчука після всіх фейлів не відмовився? Невже панове знають толк у мазохізмі?)
  2) Пані після епічного фейлу у економіці вирішила шукати різних нестандартних підходів - а раптом спрацює? А як не спрацює - "ну нє шмагла я..." :lol:

  BTW цікаво, де подівся Самопал? Соромно людям показатися? Чи горе горілкою заливає? ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua