МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Карпачова знову не надала інформацію про свою діяльність

06/12/2009 | Майдан-ІНФОРМ
тому її знову покличуть до суду.

На запит щодо надання комплексу інформації про свою діяльність Ніна Іванівна Карпачова - Уповноважений ВРУ з прав людини - не відповіла нічогісінько.

На запит до Карпачової відреагував (лист №22.2/9-С127858.09/26-34 від 12 травня 2009) замість неї її представник - пан В.Яценко, написавши таке:

"Розгляд звернень до Уповноваженого з прав людини здійснюється відповідно до вимог Законів України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" та "Про звернення громадян". Інформація з порушених у Вашому зверненні питань розміщена на офіційному веб-сайті Уповноваженого з прав людини www.ombudsman.kiev.ua

Повідомляємо також, що Уповноважений з прав людини завжди відкритий для співпраці з громадськими організаціями щодо захисту прав конкретної людини"


Останнє твердження пана Яценка розчулює, оскільки, не надавши на запит інформацію, пані Карпачова порушила (а він сам до того долучився) право конкретної людини (автора запиту) на інформацію. Те, що представник Омбудсмена не розуміє, що таке звернення, а що таке запит - то вже другорядне.

А щодо твердження, ніби запитану інформацію розміщено на сайті, то пропонуємо усім експеримент - хай всі бажаючі спробують знайти на тому сайті такі дані:


1. Кількість звернень до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини:
- від засуджених,
- від взятих під варту,
- від осіб, що мають статус біженця,
- скарг на дискримінацію за ознаками статі,
- від народних депутатів України;

2. Кількість, за результатами розгляду звернень:
- випадків відкриття провадження у справі про порушення прав і свобод людини і громадянина,
- випадків роз'яснення заходів, що їх має вжити особа, яка подала звернення,
- випадків направлення звернення за належністю в орган, до компетенції якого належить розгляд,
- випадків відмови у розгляді звернення.

3. Кількість звернень,подань до Конституційного Суду України, внесених Уповноваженим.

4. Кількість подань, внесених Уповноваженим до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власности, їх посадовим і службовим особам.

5. Кількість випадків звернення Уповноваженого до суду з заявами про захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина.

6. Чи були випадки незаконного втручання у діяльність Уповноваженого? Кількість протоколів, складених посадовими особами секретаріату Уповноваженого щодо фактів невиконання законних вимог Уповноваженого?

7. Результати здійснення контролю за додержанням конституційних прав і свобод військовослужбовців.

8. Дані про використання коштів Державного бюджету України у розрізі кодів економічної класифікації Секретаріатом Уповноваженого ВРУ з прав людини за 2006, 2007, 2008 роки.

Прошу Вас повідомити також:
а) Чи існує в Секретаріаті Уповноваженого внутрішня інструкція з порядку розгляду звернень до Уповноваженого?
б) Де (за якими адресами в мережі "Інтернет", в яких друкованих виданнях) можна ознайомитися з всіма щорічними доповідями Уповноваженого за час Вашого перебування на цій посаді?


p.s. А пані Карпачовій - знову до суду.


sean

Відповіді

 • 2009.06.12 | Karlson

  Re: Карпачова знову не надала інформацію про свою діяльність

  Блин, ну вы прямо хотите чтобы омбудсмен работал(!) да еще и вел отчетность(!) своей работы вместо того чтобы его "уважать" и "помогать" о чем он попросит %)

  Пост шуточный конечно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.12 | Адвокат ...

   Ви хтіли сказать "ом-блудс-вумен"?

 • 2009.06.12 | Press-club

  Re: Карпачова знову не надала інформацію про свою діяльність

  Ну не умеет человек отчитыватся за то что не делает. ВОт прицепились: Дай информацию, ну дай информацию.
 • 2009.06.12 | vkhanas

  А комп перевіряв?

  Я теж маю листа від Яценка. І там теж написано, що вся інформація є на сайті. Може у нас компи неправильні. З них ВСЬО попропадало. А насправді на хороших компах вся інформація є.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua