МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Врагі сажглі радную хату (/)

06/13/2009 | ak1001
http://infoporn.org.ua/2009/06/12/vrag_sazhgl_radnuyu_hatu_

Огляд новин за 12.06

Читаючи роздруківки вчорашнього інтерв’ю Тимошенко «5 каналу», іноді мимоволі відчував, що втрачаю зв'язок з реальністю під впливом потужних параноїдальних вітрів, які віяли від кожного слова Юлі.

Вона розмовляла у традиційному для себе в останні кілька днів ключі: я хотіла як краще, але ж ви знаєте цього сцикуна… Зізнаюся, останні кілька днів я все чекав, коли ж Тимошенко затягне своєї улюбленої «Врагі сажглі радную хату». Але коли вона врешті це заспівала – я виявився неготовим.

Бо одна справа – звинувачувати Ющенка у тому, що він чинив перешкоди створенню КРеТи-нко. Це таки правда, хоч, відверто кажучи, можливості його були дещо обмеженими. Але вже зовсім інша справа – звинувачувати Ющенка у тому, що він у змові з Януковичем підступно звабив бідну Юлю на ширко-конституційну аферу, щоб потім дискредитувати її. «Я думаю, може вони мене втягнули свідомо, для того, щоб дискредитувати, потім так брутально "кинути", як кажуть в середовищі Партії регіонів. Може, це було навмисне така програма спланована», - бідкалася Юля. Це таки клініка і цинізм високого ґатунку. Клініка – у тих, хто цьому повірить.

Так само стає скоріше сумно, ніж смішно від спроб лідера БЮТу перевести стрілки на Януковича у питанні перекроювання Конституції. Мовляв, це все «регіони» вигадали, а я тут ващє не при ділах. Хоча якщо порівняти проект конституційних змін, запропонованих БЮТом 2008 року, зі злитим минулого тижня проектом - схожість є очевидною.

Попри те, Юля продовжує розповідати баєчку, що у БЮТ є якийсь інший проект Конституції, прекрасний і невинний, як немовля, і написаний давно. І Тимошенко навіть обіцяє наступного тижня внести цей проект до парламенту. У цьому не було б нічого поганого, але лічно я маю деякі сумніви щодо взагалі існування такого проекту Конституції, не тільки його якостей. По-перше, БЮТ нізащо не пропустив би таку чудову нагоду пропіаритись, і ми усі ще у тому-таки 2008 році мали б можливість ознайомитися із результатами інтелектуального напруження Юліних юристів. По-друге, нікому при здоровому глузді взагалі не прийде в голову приховувати хороший і чесний проект від очей громадськості. Те, що ніхто Юліних «бомаг» і в очі не бачив (а вже ж у парламент внесуть наступного тижня!) – свідчить або про якість цих прожектів, або про їх відсутність взагалі.

Швидше за все, зараз Юліні юристи у шаленому темпі клепають обіцяний лідеркою документ. Шанси на його ухвалення мінімальні, а тому не виключено, що БЮТ напхає туди стільки популізму і передвиборчих «хабарів» усім прошаркам суспільства, що аж папір відгонитиме солодко-приторним душком…

Володимир Йадороб


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua