МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Медведчук просить ГПУ заборонити СБУ підозрювати його

06/16/2009 | Майдан-ІНФОРМ

Голова ради Центру «Правова держава» Віктор МЕДВЕДЧУК звернувся до генерального прокурора України Олександра МЕДВЕДЬКА з проханням порушити кримінальну справу стосовно посадовців Служби безпеки України.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі Центру «Правова держава».

Зокрема, прес-служба заявляє, що «В. МЕДВЕДЧУКУ було відомо про спробу фальсифікації доказів з метою організації проти нього незаконного кримінального переслідування, пов`язаного із сумнозвісним «отруєнням Віктора ЮЩЕНКА», і що «на сьогодні ці обставини стали предметом розслідування в Генеральній прокуратурі України».

Також, заявляє прес-служба, В. МЕДВЕДЧУКУ «відомо про те, що впродовж останніх місяців, виконуючи конкретне політичне замовлення, в СБУ фальсифікуються докази для порушення кримінальної справи за звинуваченням у державній зраді ряду опонентів В. ЮЩЕНКА, зокрема й проти самого В. МЕДВЕДЧУКА», і що «керує цією злочинною діяльністю» один із заступників голови СБУ. У зв`язку з цим В. МЕДВЕДЧУК звернувся до генпрокурора з проханням порушити кримінальну справу стосовно посадовців СБУ.

При цьому прес-служба заявляє, що «Президент В. ЮЩЕНКО і окремі політичні сили вже досить тривалий час використовують ім`я В. МЕДВЕДЧУКА в різних політичних спекуляціях, користуючись тим, що в останні роки він принципово відійшов від публічної політики».

«На жаль, у ці брудні інсинуації, які помітно посилилися з наближенням кінця нинішнього політичного режиму, втягуються органи прокуратури та СБУ. Слід сказати, що остання вже давно заплямувала себе безпідставними заявами про нібито причетність В. МЕДВЕДЧУКА до різних протиправних дій», — йдеться в заяві.

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua