МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Обама: КНДР - загроза всьому світу

06/17/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент США Барак Обама заявив, що КНДР з її ядерним арсеналом являє серйозну загрозу всьому світу.

Крім того, глава Білого дому, на спільній прес-конференції з президентом Південної Кореї Лі Мен Баком, зазначив, що США будуть активно домагатися згортання північнокорейської ядерної програми.

Також американський президент в черговий раз дав зрозуміти, що Південна Корея в жодному разі не буде залишена один на один з північнокорейською ядерної загрозою.

"Наше союзництво щодо цього питання непорушне і США підтверджують свій намір захищати громадян Південної Кореї. Ми маємо намір дати зрозуміти Північної Кореї, що вона не доб'ється поваги і не забезпечить безпеку, за допомогою погроз і незаконного озброєння", - заявив Обама.

Президент США пообіцяв також розірвати порочне коло, коли КНДР створювала кризові ситуації з тим, щоб потім домагатися поступок від міжнародного співтовариства.

"Я хочу ще раз заявити, для Північної Кореї є інший шлях. Шлях, який веде до миру і економічного процвітання північнокорейського народу, включаючи повну інтеграцію країни в міжнародне співтовариство. Ця мета для Північної Кореї може бути досягнута тільки через мирні переговори, за допомогою яких ми досягнемо повного ядерного роззброєння на Корейському півострові ", - сказав Обама.

Нагадаємо, 16 червня Пхеньян заявив про те, що КНДР готова до нанесення превентивного удару по Сполученим Штатам у відповідь на найменшу провокацію з їхнього боку.

Раніше 14 червня Пхеньян висловив занепокоєння тим, що США розміщують все більшу кількість ядерних зарядів у Південній Кореї і Японії. А 15 червня влада Північної Кореї в черговий раз заявила про те, що створення ядерної зброї було "всього лише вимушеним заходом самозахисту від ворожої політики та ядерної загрози США відносно КНДР".

http://ua.korrespondent.net/world/872400

sean

Відповіді

 • 2009.06.17 | Историк

  Чего это севкорейцы такие смелые?.."Превентивный удар" -

  слова-то какие знают...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.18 | GreyWraith

   Не стільки сміливі, скільки нерозважливі

   Вся стратегія у світі віками будувалася і будується на тому, щоб протиставити свою силу ворожій слабкості. А для цього потрібне вміння приховувати свої задуми і діяти непередбачувано. Кому, як не східним воєнним це знати, які учать у своїх академіях працю Сунь Цзи із його "Війна - це шлях обману" чи не декілька років.

   Он згадаймо ту ж КНДР у 1950 році. Там зуміли таємно підготуватися до війни і коли напали на Південну Корею 10 піхотними дивізіями і 400 танками, то у Південної Кореї не виявилося ні танків, ні протитанкових засобів для оборони. В результаті вже за пару місяців південнокорейські війська і війська ООН трималися лише за крихітний плацдарм біля Пусана...

   А тепер дивимося, що робить КНДР зараз: чи не місяцями відкрито погрожує, розриває мирні угоди, проводить різні демонстраційні пуски ракет. І не видно, що Південна Корея, Японія чи тим більше США злякалися. Он недавно парламент Японії просто демонстративно плюнув у пику Росії, що стоїть за КНДР, ухваливши одноголосно закон про суверенітет над південними Курилськими островами. Та й я не чув, щоб на півдні Кореї відбувалося щось типу демонстрацій пацифістів із вимогами піти на поступки КНДР. А що робиться таємно у плані підготовки до оборони - я навіть і не можу уявити.

   Погодьтеся, що дії КНДР із точки зору стратегії виглядають дивними.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.18 | Историк

    Мочить надо было раньше, классически говоря.

    А теперь они - игроки и конечно - командные. Глупо выглядят те, кто их идиотизирует с голоса московской и либеральной пропаганды и дезинформации. Севкорейцы прекрасно знают и понимают, что делают. А если чего не знают - им всегда объяснят. Ответ на вопрос - кто помешал "замочить" и что это за команда вскрывает самую суть нынешней военно-политичсекой ситуации. Что реально могут теперь США и их союзники, кроме страшилок? Какие "санкции", не смешите - рядом Китай и РФ. КНДР - момент истины глобальной силовой политики. У меня такое впечатление, что российский и китайский ГШ блестяще воспользовались ситуацией uncertainty в американском руководстве и почти загнали американцев в тупик. Израильтян надо было им слушать. И всем нам это полезно...
 • 2009.06.17 | Сергій Кабуд

  Обама має прямо сказати: відповідальність буде на Кремлі

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.17 | Боббі

   Обама має прямо сказати: зброї масового знищення в Іраці нема

   а також не було під час збройної агресії США проти незалежної країни. Офіційні причини нападу на Ірак -- брехня, і все це було затіяно аби отримати контроль над родовищами нафти та перешкоди переходу Іраку на розрахунки за нафту у євро та інші валюти. Те саме стосується й Ірану.

   Заява Обами мала б сенс, коли б його власна країна не брала участь у збройних агресіях проти незалежних держав, не спонсорувала б дітовбивство, та не мала б понад 100 військових баз по всьому світу.

   Порівняно не далеко від КНДР ядерна зброя вже є у Китаю, Росії, Індії, Пакистану, Ізраїлю. Дивно, що США, котрі знаходяться з іншого боку планети стурбовані КНДР більше за сусідів тієї країни.

   Коротше кажучи: нехай Обама, для початку, оприлюднить фотки з тортурами зі своїх конц. таборів, а вже потім вчить інших як їм жити і що робити. Нехай у себе вдома бореться з мілітарізацією суспільства і вже потім вчить когось миру, тим більше, що президентом миру він не є: http://www2.maidan.org.ua/n/out/1242857434
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.17 | Хвізик

  а може досить вже вдавати буцім-то Корея веде незалежну гру?

  доросла людина, мав би вже зрозуміти, що ігри з кгб неприпустимі
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.17 | Историк

   Мне тоже этого хотелось бы. Но это не так, и

   так не бывает - просто по системным причинам. Слишком много внешних факторов, от которых они зависели и зависят. Конкретные доказательства тоже есть.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.17 | Сергій Кабуд

    Аль-Кайда(криголам) і 9-11- операція алібі кремля на удар по США

    тепер додають до Аль-Кайди ще й Корею

    Обама, якшо буде підігравати банді- стане

    ОСОБИСТО ВІДПОВІДАЛЬНИМ ЗА КОЖНУ ЖЕРТВУ
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.17 | Историк

     ...Откровенно говоря, они могут (возможно, готовятся)

     ударить по Юж.Корее или Японии. Что тогда? Вы, Сергiй, должны всем нам объяснить - почему допустили такую ситуацию? Ведь ответный удар теперь очень опасен (хотя бы из-за угрозы обширного заражения). М.б. все это от того, что Япония и Юж.Корея менее автономны и хуже вооружены, чем Израиль?.. Это не добавляет политических баллов Вашингтону. Или все как-нибудь сложнее?.. Тогда, ИМХО - чересчур сложно...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.06.17 | Сергій Кабуд

      На наш погляд це провокація: покиСША не в глибокій ек.депресії(л

      а значить почати повномасштабну війну кремля+пекіна проти США і НАТО ще зарано: по їх задумці ворог має бути з початку -знесилений економічно, -домовитися і скоротити ядерну зброю(кремль свою лише заховає а не скороте) -в США бажано мати безлад, тіпа громадянської війни чи повстання проти лоха-Обами, щось таке Историк пише: Откровенно говоря, они могут (возможно, готовятся) > ударить по Юж.Корее или Японии. Что тогда? Думаю це поки що(!) мало вирогідно. з вищенаведених стратегічних міркувань. Думаю що вся гра Північної-Пєтушиної (від ПІВНЯ:)) Кореї має на меті: 1. додаткове алібі кремлю, щоб списати майбутні серьозні біологічні чи ядерні атаки по США (на вибір долбайобів-телеглядачів) на -ісламістів чи -іран чи -північну корею і tак далі, включно з 'ФАШІСТАМИ' 2. дестабілізація з метою підвищити ціну на нафту, - це КЛАСІКА І задокументовано конкретно: http://en.wikipedia.org/wiki/Oil_price_increaces_since_2003 --- For a time, certain geo-political events and natural disasters not directly related to the global oil market had strong short term effects on oil prices, such as North Korean missile tests,[5] the 2006 conflict between Israel and Lebanon,[6] worries over Iranian nuclear plans in 2006,[7] --- >Вы, Сергiй, должны всем нам объяснить - почему допустили такую ситуацию? Це очевидно: ЦРУ і МІД США фактично є осередками політики КГБ. Вся низка гадів: від кісінджера, бжезинського, скоукрофта, райс, олбрайт, Вільяма Колбі- напряму була завербована і поставлена в залежність від кремля. Так само як і Картер і Клінтон Про Обаму є свідчення американців, які були в Росії у 90і: чули там таке: "у нас в сша есть свой кандідат в презіденти, левий, чорний по імені БАРАК" >Ведь ответный удар теперь очень опасен (хотя бы из-за угрозы обширного заражения). Так саме так. Найквіст підтвердив це міркування. >М.б. все это от того, что Япония и Юж.Корея менее автономны и хуже вооружены, чем Израиль?.. Так, але Японія це активно змінює. По витратах на зброю вона в п'ятірці лідерів світу за 2008. >Это не добавляет политических баллов Вашингтону. Или все как-нибудь сложнее?.. Тогда, ИМХО, чересчур сложно... Складно, так, 2.3 міліони штатних працівників ЛИШЕ ФСБ По кожній країні цілий інститут з підривної діяльності, я думаю так десь. Андрій Наврозов називає це: КУЛЬТУРОЮ(!!) не політикою не планом а КУЛЬТУРОЮ(90 років) МАКСІМІЗАЦІЇ ВЛАДИ І СВІТОВОЇ ДОМІНАЦІЇ http://www.jrnyquist.com/media/IllarionovInterview.mp3 Теж саме казав і Юрій Безменов відео якого зараз в США пішло всюди- он люди на роботі отримують лінки в розсилках. Працює СПРОТИВ. Працює серьозно. решта видео, які варто слухати/дивитися ВСІ і ВСІМ http://www.youtube.com/view_play_list?p=F5863E552BBF1AC3&playnext=1&playnext_from=PL http://www.youtube.com/view_play_list?p=4CDAB99FAB5980BA&playnext=1&playnext_from=PL
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.06.17 | Историк

       ...А что там за трения между Чейни и нынешним директором ЦРУ?

       Скажите также - на какой основе могли "завербовать" Бжезинского? (про Киссинджера, действительно, не будем).
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.06.17 | Сергій Кабуд

        про Кісінджера є детальне дослідженя: ще у 40і роки в європі

        далі його просунув в МІД Рокфелер

        Бжезинський складніше,

        але хіба секрет ЯКУ політику він проводив))))))))))

        крім патякання і болтологіі в книгах яке НІЧОГО НЕ ДАЄ
       • 2009.06.17 | Сергій Кабуд

        Діректор ЦРУ з команди Клінтона на такому рівні що він знає(л)


        про вбивства купи людей, яких вбивали вирогідно люди кгб-гру з метою знищення свідків клінтоновських БАГАТОЧИСЕЛЬНИХ злочинів

        Конфлікт Чейні з ними такий:

        Чейні конкретно вказує як ці підараси підривають обороноздатність США

        і голосно попереджає що відповідальніст/ за можливі масові жерти буде на лежати ОБАМІ І ЙОГО КОМАДІ

        http://en.wikipedia.org/wiki/Leon_Panetta
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.06.17 | Историк

         Многие говорят, что Горби - реформатор, дурак и

         "изменник". А он санкционировал генеральную атаку на Намибию и ЮАР весной (в апреле?) 1988 года. В итоге в ЮАР к власти пришли просоветские силы, которые фактически развалили там западные позиции. Если кто может - обратите внимание на руководящий состав первого посольства РФ в ЮАР. Но это для любителей...
         И это только один пример.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.06.17 | Сергій Кабуд

          За нашимі оцінками Горбі-один з групи найвищого керівництва крем

          крім того що Ви вказали він місяці два тому відкрив Обамі ногою двері в Білому Домі

          одна з найгидотніших і найнебезпечніших фігур КГБ-КРЕМЛЯ
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.06.17 | Историк

           ..и я не буду даже говорить о, прости Г-ди, Анне Политковской...

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.06.17 | Сергій Кабуд

            Ви думаєте саме він віддав наказ?

            Ганна публикувала матеріали виключно руйнівні для кремля.

            Розслідувала і знаходила СВІДКІВ,

            її травили, але вона вижила

            її попереджав навіть Закаєв, радив тікати


            цікаво, чому саме Горбі наказав її вбити хоча може ві н по пресі в них головний командуючий- це можливо пояснення?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.06.17 | Историк

             Накануне приобретения "Новой газеты" Лебедевым

             и Горбачевым осенью 2006 года, главред "НГ" Муратов потребовал от А.П. "ребрендинг", т.е. фактически отказаться от чеченской темы и вообще от своего фирменного профиля. Она отказалась. Пошли слухи, что она может вообще уехать (как гражданка США по месту рождения). Дальше я не буду продолжать...
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.06.17 | Историк

              ...Меня теперь интересует, какой "ребрендинг" Лебедев

              и Горби устроят в британской прессе, которую они закупают. Козлы, хоть и бриты...
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.06.17 | Хвізик

               Re: ...Меня теперь интересует, какой "ребрендинг" Лебедев

               Историк пише:
               > и Горби устроят в британской прессе, которую они закупают. Козлы, хоть и бриты...
               нічого доброго я від них не чекаю
               радіво свобода вже слухати неможливо - суцільне кгб, крім якова кротова і анатоля стріляного
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.06.17 | Хвізик

              Re: Накануне приобретения "Новой газеты" Лебедевым

              Историк пише:
              > и Горбачевым осенью 2006 года, главред "НГ" Муратов потребовал от А.П. "ребрендинг", т.е. фактически отказаться от чеченской темы и вообще от своего фирменного профиля. Она отказалась. Пошли слухи, что она может вообще уехать (как гражданка США по месту рождения). Дальше я не буду продолжать...
              кабуда, задається, забанили
              прийдеться йти на БП
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.06.17 | Историк

  В чем признаки "измены" Брента Скоукрофта?

  В Москве он считался одним из организаторов силового давления (изматывания) на СССР в 80-е годы (помните, напр., американские эсминцы у Севастополя году в 87-м?). Теперь он один из советников Обамы по похожим вопросам...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.17 | Сергій Кабуд

   Скоукрофт=кісінджер=послаблення США(л,л)

   Prior to joining the Bush administration, Scowcroft was Vice Chairman of Kissinger Associates, Inc. He has had a long association with Henry Kissinger, having served as his assistant when Kissinger was the National Security Adviser under Nixon, from 1968.

   http://en.wikipedia.org/wiki/Brent_Scowcroft

   ще:
   http://www.jrnyquist.com/kissinger.htm

   Now that Republicans control the National Security Council, we ought to recall that a line of succession may be traced from Henry Kissinger to Brent Scowcroft to National Security Adviser Condoleezza Rice.

   Given the rising power of China, together with a thinly veiled Soviet renewal in Russia, it could be argued that Kissinger and Scowcroft led American policy seriously astray under past Republican administrations.

   Will Ms. Rice be any different? Or should we expect the same old "talk and run" policies from yet a third generation of Kissinger's spawn?
   -------------------
   The Curious Case of Henry Kissinger
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.17 | Историк

    Сергiй, мало ли кто с кем работал. О.Эймс тоже со многими

    работал, не только с изменниками. Все это надо перекладывать в конкретные политические, особенно военно-политические решения и последствия, в первую очередь... Только не ругайтесь, блск... Вот, Горби захватил Юж.Африку, почти захватил Афганистан (если бы не Ельцин) и помог начать войну в Чечне (чтобы подняться армии после выдворения из Европы) - "наш человек", чтобы о нем ни говорили. А что такого натворил Скоукрофт (хотя и сотрудничал с Киссинджером)?..
 • 2009.06.17 | Историк

  ...а вот здесь можно подумать о бойкоте:

  Фирменный магазин итальянской компании Benetton продолжает функционировать в Сухуми, несмотря на достигнутое между ее грузинским и турецким представительствами соглашение, по которому магазин этого бренда не должен был открываться на территории Абхазии.
  В среду один из грузинских информационных порталов обнародовал фотографии, на которых запечатлена работа магазина Benetton в Сухуми.
  Между тем, как заявила менеджер маркетинга тбилисского представительства этой компании Майя Бурдули, по официальной информации фирменный магазин Benetton в Сухуми не функционирует.
  «Мы перепроверили эту информацию у наших турецких партнеров, и они ее подтвердили», - сказала Бурдули. По ее словам, «продукция Benetton может продаваться во всех магазинах, но это не будет иметь официальный характер». «Интерфакс»


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua