МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Луценко вважає що Тимошенко стала жертвою імпотенції.

06/18/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко став ще одним претендентом на звання "могильника" широкої коаліції між Партією регіонів і БЮТ.

Про таке Луценко сьогодні повідав на прес-конференції у Львові.

Луценко кокетливо натякнув, що лідер Партії регіонів Віктор Янукович нібито зрозумів, що «Луценко не приручається», а тому не захотів бачити його ні в складі уряду, ні у складі коаліції. Про те що в цей момент він виглядав не дуже гарно після дебошу в Німеччні міністр скромно промовчав.

Попри це Луценко однак старався всіляко виправдати свою урядову шефиню, яка на відміну від нього, не має жодних шансів отримати звання спасителя України від кримінально-олігархічної "ширки". Відповідаючи на запитання журналістів, чи не було помилковим рішенням з боку прем’єр-міністра Юлії Тимошенко вести переговори про створення нової коаліції, Ю.Луценко зазначив, що до цього Ю.Тимошенко підштовхнула «складна ситуація».

Луценко заявив , що Тимошенко вимушено мала справу з імпотентами. Не в змозі витерпіти такі страждання вона була змушена звязатися з бандитами. Ким є він сам, Луценко не уточнив.

«З одного боку - імпотенти, з іншого боку – бандити, а люди не дали Тимошенко стільки голосів, щоб вона могла самостійно мати реальний вплив. Ій же потрібно було з кимось приймати у парламенті закони», - заявив Ю.Луценко.

Більше того , увійшовши в раж Луценко заявив, що створення нової коаліції у парламенті було б «корисним для країни, адже там ухвалюються економічні закони». То ж виглядає що цих законів ми не маємо через отого Луценко? І все тому що він не захотів розпрощатися зі своїм кріслом...

Відповіді

 • 2009.06.18 | Мартинюк

  А дійсно - Луценко імпотент чи бандит?.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.18 | Чучхе

   щоб отримати відповідь, Луценка тре посадити до тюрми

   І вже недовго залишилось
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.18 | Мартинюк

    Як це не сумно але це єдина ідея Партії Регіонів.

    Бо після Азарова -нач штабу ПР ще оголошено "головного ідеолога" виборчої кампанії Партії Регіонів - Бориса Колесникова.

    А в з ідеями у Колесникова туго - антиУПА, "фофудья" яку він одягає для виходу на трибуни мітингів і мовчазного стояння за спиною Януковича, ну і найяскравіша ідея - це після Пенчука посадити в тюрму ще й Луценка. Так би мовити жалюгідний плагіат на гасло ющенківської кампанії 2004 року "Бандитам тюрми".

    Мда - бідолашний Юрко став епіцентром ідеологічної боротьби .
 • 2009.06.18 | igorg

  Сподіваюся анекдот про странную жєнщіну всі чулиCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua