МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Правда - це брехня (с) БЮТ

06/22/2009 | Shooter
Як відомо, БЮТ був серед тих 300+ ідіотів у ВР, які вирішили, що вони главнєє за якусь там ніпанятну для пацанов канстітуцію - і призначили вибори Президента на 22 листопада 2008.

Після цього КСУ м'ягко вказав цим 300+ дятлам, що вони - банальні круглі ідіоти. Проте це не завадило ізвєстним канстітуістам з БЮТу - тов. Рейдерюші та зам. міністра юстиції тов. Корнійчуку публічно заявити - ми ж сказали, пох нам і та канстітуція, і той (ще не абсолютно приватизований нами) КСУ - вибори президента все одно будуть коли нам хочецця, а не коли канстітуція каже.

Думаєте все було так? Та ні, це виключно - витвір Вашої хворої фантазії.

Насправді, згідно главного БЮТівця у ВР "з самого початку БЮТ підтримував ініціативу щодо проведення виборів президента у листопаді або грудні 2009 року, однак "для того, щоб зняти політичні інсинуації БЮТ готовий підтримати постанову Литвина (щодо проведення виборів 17 січня)".

http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/22/96972.htm

P.S. Тішуся на черговий брєд Уколова, де він буде увєрєнно всіх переконувати, що БЮТ був завжди за конституційний термін виборів президента - 17/1/2009.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua