МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дружина одеського судді покалічила чотирьох пішоходів

06/22/2009 | Майдан-ІНФОРМ
20 червня о 12-10 на регульованому перехресті вулиць Фонтанська дорога і Посмітного сталося зіткнення двох автомобілів, "Мersedes-ML" та "BMW-745", — повідомляє прес-служба Одеського управління ДАЇ. Машини йшли назустріч одна одній по Фонтанській дорозі. На регульованому перехресті вони зіткнулися, після чого "Мерседес", за кермом якого знаходилась жінка, відкинуло вліво. Продовжуючи рух, машина наїхала на 5-річну дівчинку і трьох пішоходів, які стояли на тротуарі, потім врізалася у квітковий павільйон і зупинилася.

Жертв аварії було доставлено в лікарню. Особливо сильно постраждала дівчинка: перелом основи черепа, травматичний шок, перелом бедра та інші складні травми.

Незважаючи на те, що ДАЇшники миттєво зняли номери з "Мерседеса", щоб не "засвітити" її власника, одеським журналістам все ж таки вдалося встановити особу, якій належить авто. Це Колісниченко Ілона Ігорівна, начальник відділу цінних паперів "Інвестбанка". За сумісництвом ця особа є невісткою того самого екс-судді Володимира Колісниченка, що під патронатом нардепа Сергія Ківалова два роки тому ламав двері Печерського суду міста Києва.

Син екс-судді, Олексій Колісниченко, у березні цього року Указом Президента призначений на посаду судді Одеського окружного адміністративного суду. Так що скаліченим пішоходам не пощастило двічі. Будучи невісткою судді, дружиною судді, та знаходячись під "кришею" самого Голови юридичного комітету ВР, Ілона Колісниченко має доволі значні шанси уникнути відповідальності за трагічні наслідки "купування прав в комплекті з авто".
____________
Фото: "Думская.нет"

Відповіді

 • 2009.06.22 | So_matika

  Re: Дружина одеського судді покалічила чотирьох пішоходів

  UPD. З приватних джерел стало відомо, що Ілону Колісниченко зараз поспіхом готують до виїзду за кордон. Дитина, яку вона збила, знаходиться в критичному стані і має дуже мало шансів вижити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.22 | AxeHarry

   Re: Дружина одеського судді покалічила чотирьох пішоходів

   So_matika пише:
   > UPD. З приватних джерел стало відомо, що Ілону Колісниченко зараз поспіхом готують до виїзду за кордон.

   Чи існує яка-нeбудь відповідальність для посадових осіб які приймають участь у "забeзпeчeнні коридору" для втікачів?
   Нeхай навіть для мілких стрілочників - алe сeрйозна (нe звільнeння і нe догана - а канкрєтний строк)?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.22 | Almodovar

    Re: Дружина одеського судді покалічила чотирьох пішоходів

    Ст.396 ККУ. Заздалегідь не обіцяне приховування тяжкого чи особливо тяжкого злочину. До трьох місяців. Крім родичів. Якщо хтось загине в ДТП, тоді за ст.276. частина 3, буде тяжкий злочин. Лише тоді. Якщо ж людина померла не одразу, а пізніше, внаслідок травм, тощо, тоді це частина друга.
    Оодним словом-відповідальності за законом де-факто немає.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.22 | Боббі

     Тобто за порево - 5 років, за вбиту дитину - 0

     Тобто, виходить, що наші депутати пропонують за "предмети порнографічного характеру" давати 5 років, а за вбиту дитину випускати чиновників на волю?

     чим далі, тим більше здається що нам бракує вільного обігу вогнепальної зброї...
 • 2009.06.22 | GreyWraith

  Шкода, не стала героїнею, як синок Герман

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.22 | Олександр Дядюк

   по закону то відповідальність є

   Але в країні де "Гарантом" числитья психово хвора людина і відвертий мерзотник, який такого ж мерзотника запропонував на посаду генпрокурора, закони є виключно знаряддям розправи сильних над слабкими, в той час як для крутих - закони не існують взагалі.
   пані свекруха може не хилюватись і навіть не їхати за кордон
   голопупкінський чи Печерський суд м. києва визнають, що вона свята як сльоза комсомолки, а постраждалі самі в усьому видно.
   Причому рішення буде базуватись на висновку продажної проституки експерта який підтвердить що мерс рухавс із швидкістю не більше 5 км. на годину
  • 2009.06.23 | kotygoroshko

   +1 Re: Шкода, не стала героїнею, як синок Герман

 • 2009.06.23 | So_matika

  Трохи від очевидця, на одному з одеських сайтів. Жахи (/)

  Сразу после аварии БМВ осталась стоять в левом ряду по направлению от 6 ст. Фонтана к 8 ст. под небольшим углом в сторону поворота в Аркадию. Левое переднее крыло было слегка поцарапано. Следовательно, столкновение автомобилей было поверхностным.

  Мерседес остановила стена пятиэтажки № 61 на углу 7 ст. Фонтана и Посмитного. Для того, чтобы её достичь, Мерсу пришлось слегка чиркнуть БМВ, от этого чирка отклониться влево под 45 градусов, вылететь с перекрестка, перелететь через трамвайные пути, снести открытый цветочный ряд, снести цветочный павильон и стукнуться боком в стену дома, которая его и остановила. Тормозного пути (следа тормозящих шин) не было обнаружено. От БМВ до стенки дома примерно метров 50. А теперь представьте себе скорость Мерса, чтобы вылететь с дороги от легкого чирка! Похоже, что он не касался дороги!

  Вот что нам делать в таких ситуациях? Нас, таких как эта девочка с мамой подошедших купить цветы вдалеке от дороги — уже целое кладбище!!!
  Я видел эту девчонку, когда ее заносили в машину скорой: испуганные широко открытые глаза, шоковое молчание, лицо в крови, от ног до шеи — сплошные бинты и наложенные шины. Рядом успокаивают мать, которая в шоке от ран и случившегося, она даже не отдает отчета что случилось с ее ребенком... и рядом эта..., по мобильному вызывающая своих «порешать вопросы»!

  (Далі тема набуває розвитку в напрямку суду Лінча, гакмареби і решти народних антикорупційних засобів).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.23 | OlalaZhm

   Чому наш Президент призначає суддями лише паскуд?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.06.23 | AxeHarry

    Re: Чому наш Президент призначає суддями лише паскуд?

    Томущо (ц) Sовіцька систeма влади і управління залишилась абсолютно нeзачeплeною. Sистeма фільтрує до сeбe лишe подібнe. Або пeрeтравлює іншe і транформує у собі подібнe.
    Цe і є основна проблeма Украіни - хто б кого б нe призначав на якізавгодно посади - будe однe і тe ж, поки нe будe прибито совкову систeму влади - як би вона зараз нe називалась, хоч супeрмeга-дeмо-лібeрально-соціальна - всe одно цe совок...

    Цe як в анeкдоті - завод дитячих коляскок, алe як нe збирай запчастини по інструкціі - получицця лишe кулeмeт...
   • 2009.06.23 | Олександр Дядюк

    Бо паскуди плодять лише подібних собі

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.06.23 | OlalaZhm

     Хм...То,може, замість люстрації - кастрації?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua