МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Імітасьйон? Або як Інтерхваксєр-Уркаїна + "24" рішили (л)

06/22/2009 | Адвокат ...
"утєрєть "5-ку" з УНІАН`ом бакі"!

http://www.interfax.com.ua/ukr/press-release/15837/

ПРЕС-РЕЛІЗ. Телеканал новин "24" і агентство "Інтерфакс-Україна" розпочинають проект трансляції прес-конференцій

Телеканал новин "24" та інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" розпочинають проект трансляцій в ефірі каналу прес-конференцій із прес-центру агентства.

У рамках проекту передбачається організація трансляцій прес-конференцій, які становлять інтерес для телеглядачів, мають суспільне значення.

До проведення прес-конференцій запрошуються представники органів державної влади та місцевого самоврядування, політичних партій і громадських рухів, великого, середнього й малого бізнесу.

Для висвітлення прес-конференцій, які відбуватимуться у прес-центрі інформагентства "Інтерфакс-Україна", телеканал новин "24" організовує зйомку події, підготовку матеріалів для виходу в ефір (монтаж програми), трансляцію програми в ефірі.

Прес-конференція проводиться о першій половині дня (з 10.00 до 13.00). Після її завершення матеріали зйомок оперативно монтуються відрізками в програму тривалістю до 15 хвилин. До уваги беруться лише найважливіші моменти з прес-конференції. Програма монтується у форматі звіту про прес-конференцію і має вид прямого включення.

Уперше пропонується кілька виходів трансляції в ефірі телеканалу. Перший вихід програми відбувається в другій половині дня, повтори транслюватимуться у вечірній прайм (18.00-23.00) і пізній прайм (0.00-1.30).

Інформація про прес-конференцію публікується у відповідних продуктах агентства "Інтерфакс-Україна" в рамках корпоративних стандартів або каналами агентства поширюватиметься прес-реліз про подію.

За бажанням замовника може бути підготовлено моніторинг публікацій за підсумками проведення прес-конференції.

З питань проведення прес-конференцій звертайтеся за телефонами 270-74-65; +380-50-385-80-88 (Марина Згарда) або за адресою zgarda@interfax.kiev.ua


Саме пшиємне, що НУО можуть не "біспакоіцца". Схоже, що ціни за тей "жестокій нарєз" будуть ще ті!

Відповіді

 • 2009.06.22 | Д. А.

  І ЦЕ вони називають трансляцією?

  >
  > Прес-конференція проводиться о першій половині дня (з 10.00 до 13.00). Після її завершення матеріали зйомок оперативно монтуються відрізками в програму тривалістю до 15 хвилин. До уваги беруться лише найважливіші моменти з прес-конференції.

  А я, наївний, завжди вважав, що це зветься оглядом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.23 | Адвокат ...

   Я, власне, тому й запостив цю непересічну новину.

 • 2009.06.23 | So_matika

  А чо. Класний пакет передвиборчої "швабоди шлова"

  У золотовустів типу Хведоровича, ефіри яких треба кроцати і чистити, така послуга піде на ура. А піпл залюбки хаватиме фільтрований продукт. Таке собі політичне Нескафе.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.06.23 | Адвокат ...

   "Мартишка" завше тримав нос по вітру!

   Златоусти, штибу Ґамн-нюк-овічя, та взбалмошенниє дамочькі, штибу Вєлікой ТЮ, залюбки платитимуть за такі "трансляції"! За недосяжну для Інтерхваксєровських конкурентів якість інхворм-продукту вторинного.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua