МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про кайло і лопату,комсомольців -зеків забув Володимир Литвин.

06/22/2009 | did
90 років комсомолу для Володимира Литвина *свято со слєзамі на глазах* і можливість по пащекувати про ленинський комунистичний союз молодьожі.
На ударних комсомольських будовах СРСР основною рушійною силою були зеки-комсомольці різних вікових категорій в лагерних бушлатах для яких основним інструментом було кайло,лом і лопата а нагороди отримували Володимири Литвини і їхні старші товариші комуністи включаючи лагерних вєртухаєв. На ангарській ГЕС хотіли відмовитись від зеков-комсомольців і що сталося як писала *Комсомольська правда*многие девушки вчерашние десятикласниці заберемінілі.Добре що тоді не було СПІДА а свірепствовал сіфіліс і тріпер на ударной комсомольськой стройке і терміново на будові розвернули кожно-венірічеській диспансер. Зупинилось будівництво всєсоюєной комсомольськой ударной стройкі. І тоді прийшли зеки комсомольці і добудували греблю ангарської ГЕС. А на екрани Союзу вийшов фільм *ЧЕПЕ РАЙОНОГО МАШТАБА* про комсомольціві керівників і їхні плотські утєхі з молодими комсомолочками.Погано що жоден *український телеканал*не показав цей кінофільм під час святкування 90 років комсомолу.

Відповіді

  • 2009.06.22 | Almodovar

    Re: Про кайло і лопату,комсомольців -зеків забув Володимир Литвин.

    100%. Суки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua