МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БлЯТ`ство must go on!

06/25/2009 | Майдан-ІНФОРМ

24.06.2009 -- Інтерфакс-Україна

 

Тенденція відставок міністрів свідчить про "тісну змичку" БЮТ і Партії регіонів - Ющенко

 

Президент України Віктор Ющенко переконаний, що тенденція відставок міністрів уряду свідчить про "тісну змичку двох дуже небезпечних сил" - БЮТ і Партії регіонів.

Про це В.Ющенко заявив під час круглого столу з головними редакторами ЗМІ Харківської, Полтавської, Сумської та Дніпропетровської областей у середу, повідомляє прес-служба глави держави.

На його переконання, "симбіоз" цих двох політичних сил ініціює БЮТ шляхом звільнення місць міністрів, обраних за квотою НУ-НС. На думку президента, так БЮТ фактично спрощує свій діалог із Партією регіонів. "Це може розігруватися як карта нових інтересів", - сказав В.Ющенко. "Це проект, який розробляється щоденно", - додав президент.

На думку В.Ющенка, Ю.Тимошенко не потрібні колегіальні партнери в Кабміні. Натомість прем'єр потребує "уряду пустих крісел". Президент переконаний, що політика колегіальності в уряді вже замінена на політику однієї особи. "Ця політика дає право на тотальну імпровізацію, право на одноосібні дії прем'єр-міністра", - зазначив В.Ющенко.

"Те, що не відбулось у вересні минулого року та травні поточного - а саме формування широкої коаліції та розподіл влади між двома політичними силами на 20 років наперед - це не є легенда. Це є правда, і це є загроза", - наголосив президент України.

Також глава держави висловив переконання, що сьогодні Ю.Тимошенко вигідно "вибивати" з уряду міністрів із державницькою позицією. Такі міністри, зазначив В.Ющенко, мають найменше перспектив залишитися в уряді, очолюваному Ю.Тимошенко.

Також він висловив занепокоєння ситуацією з можливим звільненням з посади міністра освіти та науки Івана Вакарчука.

"Сьогодні під загрозою перебування на посаді є, на мій погляд, один зі справді українських міністрів освіти", - заявив В.Ющенко. "Ми починаємо бути свідками того, як піднімається ціла хвиля цькування з політики тестування. Це неправильно", - підсумував він.

Відповіді

  • 2009.06.25 | Борис

    Re: От же БлЯТ`ство

  • 2009.06.25 | Адвокат ...

    Дик,-- ясен пєнь! Адже ж по иншому воно,-- й не БлЯТ`ство...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua